• GoHome Professional
novogradnja zagreb pala cijena fakultet 120 m2 - GoHome
  • novogradnja zagreb pala cijena fakultet 120 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb pala cijena fakultet 120 m2

  • Za upit "novogradnja zagreb pala cijena fakultet 120 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-8%

Promjena cijene sa 250.000 € na 230.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Medveščak, 230.000 €, 124,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 250.000 €
01.05.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se manja dvorišna prizemna obiteljska kuća na Šalati. Kuća se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, blagovaonice, velikog dnevnog boravka, dvije spavaće sobe i kupaonice. Grijanje je centralno etažno na plin, novi kondenzacijski bojler, u sobama je na podu klasičan parket,....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 365.000 € na 320.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 320.000 €, 120,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 365.000 €
02.05.2026 - 320.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA DIREKTNE INFORMACIJE 0958741794 *** ivan.mustapic@dogma-nekretnine.com PRILIKA: Ksaver, 78 m² ? Transformacija u moderan 3-sobni stan s "open-space" boravkom Prodaje se prostran stan na vrhunskoj lokaciji u mirnoj, slijepoj ulici na Ksaveru. Ova nekretnina je pravi dragulj....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 360.000 € na 340.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 340.000 €, 110,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 360.000 €
08.05.2026 - 340.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Lokacija U samom centru Zagreba, na jednoj od najprestižnijih adresa ? Gundulićeva ulica ? smjestila se ova jedinstvena nekretnina koja spaja povijesni šarm i urbani način života. Lokacija odiše kulturom i dinamikom grada, uz neposrednu blizinu Muzička akademija Sveučilišta u Zagrebu....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 448.000 € na 400.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 400.000 €, 112,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 448.000 €
15.04.2026 - 400.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Mihanovićeva, četverosoban stan za adaptaciju na trećem katu uredno održavane zgrade iz 1930. godine.Tlocrtno se sastoji od ulaznog hodnika, pet soba, kuhinje, kupaonice, zasebnog WC-a i spremišta ukupne površine 112 m2.Stan je u izvornom stanju te zahtijeva kompletnu adaptaciju.Orijentiran....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zagreb pala cijena fakultet 120 m2 (10)
  • novogradnja zagreb fakultet 120 m2 (3)
  • novogradnja zagreb pala cijena 120 m2 (12)
  • novogradnja zagreb pala cijena fakultet (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more