01 6641 092
Za upit "novogradnja zagreb pala cijena fakultet što manje zadnjih 14 dana" pronađeno 1 nekretnina - prosječna cijena 6.151 €/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 990.000 € na 940.000 €
- 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 990.000 €
16.05.2026 - 940.000 €
11.04.2026.,
www.njuskalo.hr
U rezidencijalnom dijelu grada, u mikrozoni autentične ekskluzivnosti gradnje prodaje se 5-soban stan na 2. katu zgrade od bruto obračunate površine 152,82 m2 u novijoj stambenoj zgradi orijentacije istok-sjever-jug. Ovaj posebno novouređen i adaptiran stan osmišljen je s naglaskom....
www.aspectus.com.hrPrekrasan stan 156,77 m2 s garažom i pogledom na more
www.remax-centarnekretnina.com