• GoHome Professional
novogradnja zagreb pala cijena 120 m2 - GoHome
  • novogradnja zagreb pala cijena 120 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb pala cijena 120 m2

  • Za upit "novogradnja zagreb pala cijena 120 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 4.172 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 490000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-5%

Promjena cijene sa 520.000 € na 495.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 495.000 €, 119,00 m2 cca 4160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 580.000 €
30.01.2026 - 550.000 €
18.02.2026 - 520.000 €
05.04.2026 - 495.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je elegantan penthouse površine 119,23 m², smješten na drugom katu suvremene novogradnje u mirnom i zelenom dijelu Maksimira, u naselju Laščina. Jedno vanjsko parkirno mjesto uključeno je u cijenu, dok se garažno parkirno mjesto dodatno naplaćuje. Zgrada je dovršena 2025.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 460.000 € na 440.000 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 440.000 €, 120,00 m2 cca 3670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 460.000 €
12.05.2026 - 440.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Prodaje se prostran i funkcionalan četverosoban penthouse u novijoj zgradi iz 2022. godine, smješten u mirnoj i traženoj rezidencijalnoj zoni Podsused ? Vrapče.Stan se nalazi na 3. katu te nudi vrlo dobar raspored, obilje prirodnog svjetla i ugodan osjećaj otvorenog prostora.Sastoji....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 470.639 € na 456.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 456.000 €, 114,79 m2 cca 3970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 459.160 €
13.01.2026 - 470.639 €
15.05.2026 - 456.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Ova peterosobna stambena jedinica nalazi se u prizemlju suvremene novogradnje u zagrebačkom naselju Stenjevec ? urbanom, prometno izvrsno povezanom i sve traženijem dijelu zapadnog Zagreba. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, četiri spavaće sobe,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja zagreb pala cijena 120 m2'
600.000 €
600.000 €
600.000 €
 
-4%

Promjena cijene sa 470.000 € na 449.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 449.000 €, 126,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 470.000 €
21.03.2026 - 449.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN, NOVOGRADNJA, PRODAJA, BIJENIK, 126m2, 4s Prodaje se četverosoban stan površine 103 m2 u visokom prizemlju (visina 1. kata) zgrade u izgradnji bez lifta na Bijeniku. Stan se sastoji od dnevnog boravka i blagovaonicom, kuhinje, tri spavaće sobe, hodnika, kupaonice, ulaznog pred....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 252.000 € na 238.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 238.000 €, 130,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.05.2026 - 235.000 €
15.05.2026 - 252.000 €
20.05.2026 - 238.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderan dizajn, premium materijali i pažljivo osmišljen prostor čine ovaj stan dijelom posebnog projekta,prodajemo. NETTO površina stana iznosi 36.55 m2 + terasa 12.50 m2 + vrt 67 m2 i VPM* koji se odlikuje funkcionalnim rasporedom i optimalnim iskorištenjem prostora. Zgrada je građena....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 520.000 € na 495.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 495.000 €, 108,17 m2 cca 4580 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.11.2025 - 622.000 €
29.11.2025 - 595.000 €
16.12.2025 - 580.000 €
31.01.2026 - 550.000 €
21.02.2026 - 520.000 €
05.04.2026 - 495.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

******** 095 3721 999 - DIREKTAN KONTAKT ********** U mirnoj slijepoj ulici na Lašćini prodaje se izuzetno kvalitetan dvoetažni penthouse u novogradnji, površine 119,23 m² s vanjskim parkirnim mjestom u cijeni. Stan se nalazi na 2. katu moderne zgrade građene prema najvišim standardima....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 2)