• GoHome Professional
novogradnja zagreb pala cijena 100 m2 - GoHome
  • novogradnja zagreb pala cijena 100 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb pala cijena 100 m2

  • Za upit "novogradnja zagreb pala cijena 100 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 4.293 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 360000 eura
    • do 450000 eura (prosječna cijena)
    • do 540000 eura
    • do 4500 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • britanski trg
    • lašćinska cesta
    • ulica nikole tesle
    • 2.kat
  • Slike

Pretraženo 465 759 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 317.190 € na 296.844 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Remetinec, 296.844 €, 101,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 317.190 €
20.03.2026 - 296.844 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.indomio.hr

Agencija Adra La Mar Nekretnine posreduje u prodaji stanova u novogradnji u Lučkom. Zgrada se sastoji od garaže, visokog prizemlja, I., II. i II. kata na kojem je raspoređeno ukupno 33 stana. Svaki stan ima podno grijanje na dizalicu topline, protuprovalna vrata, PVC stolariju te....

 
 
 
 
-20%

Promjena cijene sa 586.000 € na 470.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 470.000 €, 106,00 m2 cca 4430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.12.2025 - 587.000 €
22.02.2026 - 586.000 €
06.05.2026 - 470.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.12.2025.,

www.indomio.hr

Luksuzna urbana vila u Črnomercu moderna elegancija Zagreba NA PRODAJU | NOVOGRADNJA | STAN 2 PLANIRAN ROK USELJENJA: Kraj 2026. god. Otkrijte savršenu ravnotežu urbanog načina života i luksuzne privatnosti u ovoj ekskluzivnoj urbanoj vili smještenoj u jednom od najpoželjnijih dijelova....

 
 
 
 
-20%

Promjena cijene sa 586.000 € na 470.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 470.000 €, 106,00 m2 cca 4430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.12.2025 - 587.000 €
21.02.2026 - 586.000 €
06.05.2026 - 470.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.12.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja zagreb pala cijena 100 m2'
495.000 €
495.000 €
299.000 €
 
-5%

Promjena cijene sa 520.000 € na 495.000 € - 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 495.000 €, 100,00 m2 cca 4950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 550.000 €
18.02.2026 - 520.000 €
06.04.2026 - 495.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se četverosobni stan smješten na zadnjem, drugom katu suvremene novogradnje u atraktivnom dijelu Maksimira, naselju Lašćina. Četverosobni stan na 2. (uvučenom) katu sadržaja: ulazni hodnik, dvije kupaonice, soba 1 , soba 2 soa 3, stubište i hodnik, kuhinjai dnevni boravak....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 542.000 € na 480.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 480.000 €, 100,00 m2 cca 4800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 0 €
29.03.2026 - 542.000 €
25.04.2026 - 480.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Eskluzivna pretprodaja! stan Garden - Prostran stan s tri spavaće sobe obračunske površine 100m² (stan + terasa + vrt) okružen privatnim vrtom od 295m², uz koji teče potok Medveščak, pruža idealno okruženje za obiteljski život u harmoniji s prirodom. Visina stropa od 2,95 m dodatno....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 530.400 € na 483.700 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Gornje Vrapče, 483.700 €, 100,27 m2 cca 4820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.04.2026 - 530.400 €
05.05.2026 - 483.700 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Gornje Vrapče, dvosoban stan u modernoj novogradnji na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom.Stan oznake B1 u prizemlju zatvorene stambene površine 68,73 m2, terase 12,73 m2 (3,18), vrta 108,66 m2 (10,87) spremišta 8,86 m2 (6,65) garažnog parkirnog mjesta 15,19 m2 (7,6) i vanjskog....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 373.084 € na 348.400 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 348.400 €, 99,54 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 373.084 €
11.04.2026 - 348.400 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

tel.: +385 95 5090 569 (Hrvoje) agent8@bestcroatianproperties.com Ovaj svijetao trosobni stan bruto površine 99,54 m2 (neto stambena površina 79,77 m2) nalazi se na u pizemlju novije stambene zgrade sagrađene 2012. godine na odlićnoj lokaciji, Zagrebačkoj Perjavici. Stan se kompletno....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 520.000 € na 495.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 495.000 €, 99,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.02.2026 - 520.000 €
11.04.2026 - 495.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u novogradnji sa svega 5 stanova, ukupne netto površine 98,67m2. Svakom stanu pripadaju 1 vanjski parking. Sadržaj: četverosobni stan na 2. (uvučenom) katu sadrži: ulazni hodnik, dvije kupaonice, soba 1 , soba 2, soba 3, stubište i hodnik, kuhinja i dnevni boravak....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 460.000 € na 435.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 435.000 €, 101,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 460.000 €
10.05.2026 - 435.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i svijetao četverosoban stan u novijoj zgradi iz 2022. godine, smješten na mirnoj lokaciji u Podsusedu. Stan se nalazi na zadnjem katu manje stambene zgrade te pruža puno privatnosti, otvoren pogled i vrlo funkcionalan raspored prostorija. Sastoji se od prostranog....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 580.000 € na 530.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 530.000 €, 103,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 580.000 €
25.03.2026 - 530.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Penthouse se nalazi na uvučenom katu novoizgrađene stambene zgrade s ukupno pet stanova, na mirnoj i ugodnoj lokaciji koja pruža rijetku kombinaciju privatnosti i praktičnosti. U neposrednoj blizini nalaze se trgovine, škole, vrtići i ostali sadržaji potrebni za svakodnevno funkcioniranje,....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 537.750 € na 473.250 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 473.250 €, 94,65 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 0 €
29.03.2026 - 537.750 €
25.04.2026 - 473.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Eskluzivna pretprodaja! stan Central - Prostrani stan na 1. katu sa liftom je ujedno i najveći stan u zgradi. Ukupne obračunske površine od 94,65m². Stan je savršeno orijentiran na dvije strane svijeta SZ i JI. Zahvaljujući velikim prozorima i strateški osmišljenom rasporedu, prepun....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 398.954 € na 370.192 € - 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Kajzerica, 370.192 €, 92,78 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 398.954 €
22.02.2026 - 370.192 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

GS Nekretnine vam predstavljaju: Prodaja stanova u novogradnji ? Kajzerica! U ponudi su novi, moderno uređeni stanovi u kvalitetnoj novogradnji na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na Kajzerici. Ova poluugrađena stambena zgrada sadrži šest stanova, od kojih svaki nudi funkcionalan raspored,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 520.000 € na 495.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 495.000 €, 108,00 m2 cca 4580 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 580.000 €
23.02.2026 - 520.000 €
01.05.2026 - 495.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Novi 4-soban penthouse ( 108 m2 ) na drugom katu manje stambene zgrade, Gospočak. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, dvije terase. Stambeni dio površine je 78 m2, terase stvarne površine 30m2, obračunski 85,42 m2. Ima protuprovalna....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Stanovi novogradnja RIO Kantrida, Rijeka zelena zona

Trenutno najatraktivniji stambeni kompleks koji se gradi u Rijeci na atraktivnoj lokaciji Kantrida!

www.pbz-nekretnine.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
Rijeka, donja Drenova zelena zona

na savršenoj lokaciji na donjoj Drenovi! Stan se nalazi na 1. katu manje stambene zgrade s fasadom i krovom iz 2011. godine.

www.dux-nekretnine.hr
Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 12)