• GoHome Professional
novogradnja zagreb namješten barem 80 m2 - GoHome
  • novogradnja zagreb namješten barem 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb namješten barem 80 m2

  • Za upit "novogradnja zagreb namješten barem 80 m2" pronađeno 32 nekretnina - prosječna cijena 4.160 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 490000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 759 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-8%

Promjena cijene sa 490.000 € na 450.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 450.000 €, 76,00 m2 cca 5920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.11.2025 - 490.000 €
08.03.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

PRODAJA, MAKSIMIR, PETROVA, STAN 66 M2 S VRTOM I PM, NOVOGRADNJA Prodaje se prekrasan stan u prizemlju stambene zgrade, izgrađene 2024 g. na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Petrove ulice. Stan se sastoji od dnevnog boravka s blagavaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe, dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 267.000 €, 76,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.indomio.hr

Novi Zagreb, Čehi - moderan trosoban stan neto korisne površine 70,11 m2 na drugom katu novogradnje s liftom, s garažnim parkirnim mjestom 6,25 m2 sveukupne površine 76,25 m2. Stan S9 se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupaonice s wc-om i hodnika.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 269.999 €, 76,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se trosoban stan u Novom Zagrebu, Klara. Ukupna površina stana iznosi 76,35 m (unutarnja površina 64,24 m + terasa 25 m). Stan se nalazi na 2. katu zgrade od ukupno 3 kata s liftom, izgrađene 2026. godine (novogradnja). Stan se sastoji od: dvije spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja zagreb namješten barem 80 m2'
315.000 €
270.000 €
Na upit
  Stan, ZAGREB, Lanište, 349.000 €, 80,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se lijepi i adaptibilan troipolsoban stan veličine 80 m2, u novogradnji s liftom iz 2008. godine (Inv. Industogradnja). Orijentacija stana: sjever-istok-zapad. Svega 1 autobusnu stanicu udaljeno od tramvajske pruge/Rotora. Stan se sastoji od prostranog hodnika iz kojeg se....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 345.000 €, 81,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Novi Zagreb ? Otok | Moderan trosoban stan s lođom i parkingom | NOVOGRADNJA 2023 Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Novom Zagrebu ? Otok, prodaje se moderan i potpuno namješten trosoban stan smješten na 3. katu kvalitetne stambene zgrade (2023.) s ukupno 8 katova. Stan je pažljivo....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Gornje Vrapče, 300.000 €, 82,24 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Ako tražite stan koji nudi više od standardnog gradskog života ? ovo je nekretnina koja briše granicu između stana i kuće. U mirnoj i zelenoj zoni Gornje Kustošije, smješten u prizemlju moderne zgrade iz 2018. godine, nalazi se luksuzno uređen i potpuno opremljen stan površine 64,80....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 392.000 € na 382.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 382.000 €, 84,00 m2 cca 4550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 392.000 €
17.05.2026 - 382.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan, potpuno namješten i iznimno ugodan 3-soban stan smješten na 2. i posljednjem katu manje zgrade bez lifta iz 2021. godine, u mirnoj ulici u Rudešu, izvan glavne prometnice, a nadomak sadržaja koji svakodnevicu čine jednostavnijom. Stan raspolaže s 61,28 m² zatvorenog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 350.000 €, 79,22 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.09.2025.,

www.njuskalo.hr

tel: 095 710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Prodaje se izvrstan, potpuno namješten trosoban stan od 80m2, u Gornjoj Dubravi. Stan se nalazi na drugom katu nove, kvaliteno izgrađene zgrade (2022.god.), sa liftom i video nadzorom,....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 446.000 € na 415.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 415.000 €, 85,00 m2 cca 4880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.01.2026 - 446.000 €
07.03.2026 - 415.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Iznajmljuje se stan od 85 m² na četvrtom katu novogradnje u mirnom i dobro povezanom dijelu Stenjevca. Stan je svijetao, prozračan i funkcionalan, idealan za svakodnevni život. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, dodatnog wc-a i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 330.000 €, 93,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Trosobni KOMPLETNO namješten stan stambene površine 93 m2 sa zimskim vrtom , koji se nalazi na drugom katu zgrade u Ljubijskoj ulici, koja se nalazi u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za kvalitetan obiteljski život (park Maksimir, trgovački centar Garden Mall, Dom zdravlja,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 330.000 €, 93,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kompletno namješten trosoban stan površine 47,73 m² + prostrana zatvorena terasa 21,27m2 + zatvorena terasa 6,08m2 (Ukupno neto 54,54m2), smješten na 2. katu moderne zgrade (2022.) u traženoj mikrolokaciji u naselju Gornja Dubrava (Ljubijska ulica). Stan se sastoji od....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 450.000 €, 94,54 m2 cca 4760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Opis oglasa U prodaji je predivan djelomicno namješten (ili po dogovoru) stan na Rudešu, Oranice Ulica Dinarski put Sastoji se od: - dnevni boravak i blagavaonica - kuhinja - hodnik-ulazni prostor-koji služi kao walk in closet - kupaonica s WCom - dodatni WC - 3 spavaće sobe - balkon....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 269.999 €, 76,35 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan u Novom Zagrebu, Klara. Ukupna površina stana iznosi 76,35 m² (unutarnja površina 64,24 m² + terasa 25 m²). Stan se nalazi na 2. katu zgrade od ukupno 3 kata s liftom, izgrađene 2026. godine (novogradnja). Stan se sastoji od: dvije spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sloboština, 430.000 €, 103,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Oreškovičeva ulica 1 Odlična mirna Lokacija U neposrednoj blizini nalaze se svi sadržaji potrebni za svakodnevni život.Supermarketi Javni prevozi Vrtič Škola benzinska pumpa Frizeri Restorani i Kafiči Teretane?. u Neposrednoj Blizini Bundeka I Avenue Mall Na prodaju 4 Sobni stan na....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Vukomerec, Na upit, 107,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.08.2025.,

www.indomio.hr

Heinzelova, novogradnja, VMD, luksuzan trosoban stan zatvorene površine 76,53m2 sa loggiom, garažom te parkirnim garažnim mjestom. Ukupne neto korisne površine 107,52m2. U potpunosti namješten dizajnerskim namještajem.Visina stropa 280cm. Orijentiran na jug. Grijanje i topla voda....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Žitnjak, Na upit, 108,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzno namješten trosoban stan ukupne površine 108,55 m², smješten na 7. katu VMD novogradnje, na iznimno traženoj lokaciji Heinzelova ? Darwinova. Stan se prodaje u potpunosti namješten, s vrhunskom opremom, pametnim sustavima i dodatnim garažnim i parkirnim mjestom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 229.000 €, 75,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je lijepi trosobni stan 63m2 na odličnoj lokaciji u Velikom Polju blizu Toyota Centra. Stan je jedini na trećem katu starije novogradnje iz 2008. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaone, toaleta, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom. Stanu pripadaju....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 495.000 €, 110,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Luksuzni stan u novogradnji na 3. Katu urbane vile. Stan se sastoji od dnevnog boravka s izlazom na prostranu terasu veličine 44m2,blagovaone, kuhinje, 2 spavace sobe, 2 kupaone, posebno wc-a i hodnika ukupne povrsine 122 m2, od čega 91m2 neto stambenog, bez terase. Stanu pripadaju....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 399.000 € na 349.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Žitnjak, 349.000 €, 75,00 m2 cca 4650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 399.000 €
11.05.2026 - 349.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Borovje, prekrasan trosoban stan, luksuzno namjesten, povrsine 75 m2 na drugom katu odlicno odrzavane zgrade s liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika s ugradbenim ormarima, open space dnevnog boravka s kuhinjom po mjeri i blagovaonicom, spavace sobe, djecje sobe, kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 336.000 €, 74,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Moguća zamjena za kuću Zagreb i Zagrebačka županija minimalno 300+m2 sa okućnicom uz moju nadoplatu. Cjena stana u zamjeni za kuću je 10% veća od istaknute . Sve agencije isključene iz prodaje.NE ZOVITE ME . Prodaje vlasnik. HITNA PRODAJA !!! Za gotovinsko plaćanje moguća korekcija....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 650.000 €, 117,00 m2 cca 5560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.indomio.hr

JELENOVAC - EKSKLUZIVAN, POTPUNO NAMJEŠTEN STAN S GARAŽOM (140 m²) U ponudi Eurohome nekretnina izdvajamo vrhunski, moderno uređen stan na jednoj od najprestižnijih i najmirnijih zagrebačkih lokacija ? Jelenovac, iznad Vinogradske bolnice. Riječ je o nekretnini koja objedinjuje mir,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 300.000 €, 122,00 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan 122m2 na 5.katu. Stan je jedini na katu. U ulici se nalazi škola i vrtić. Stan je potpuno namješten (perilica sa sušilicom, perilica posuđa, TV), nije uvijet. Zgrada nema lift. Mogućnost najma ili kupnje garaže. Stan: Zagreb (Malešnica), 122.00 m2, novogradnja (prodaja)....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 349.000 €, 73,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno uređen i moderno namješten stan površine 74 m² na 1. katu kvalitetne i održavane zgrade. Stan dolazi s balkonom i spremištem te je spreman za useljenje odmah ? bez dodatnih ulaganja. Vlasništvo 1/1 ? uredno, bez tereta, moguća brza realizacija kupoprodaje. ________________________________________....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 535.221 €, 127,47 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se penthouse na drugom katu vrlo kvalitetno građene novogradnje u Rogininoj ulici. Odlična mikrolokacija. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici, 50-tak m uvučeno od Ilice i 50-tak m udaljena od šume na Grmošćici. Stan se sastoji se od ulaznog hodnika, gostinjskog toaleta, dnevnog....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 282.000 € na 278.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 278.000 €, 72,00 m2 cca 3860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 315.000 €
22.04.2026 - 298.000 €
06.05.2026 - 285.000 €
11.05.2026 - 282.000 €
13.05.2026 - 278.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Novi Zagreb, prekrasan trosoban stan idealnog rasporeda smješten na prvom katu odlične novogradnje s liftom.Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom, blagovaonicom te izlazom na natkriveni balkon, dvije spavaće sobe i moderne kupaonice ukupne površine 62 m2.....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 490.000 € na 450.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 450.000 €, 140,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.01.2026 - 490.000 €
22.04.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 4-soban stan s dvije etaže na Trešnjevci u novoj zgradi. 98 m2 netto (140 m2 brutto) Stan je moderno i kvalitetno uređen s korištenjem najnovije tehnologije u gradnji. Sastoji se od dnevnog dijela na donjoj etaži (46 m2) s radnim prostorom, kuhinjom, kupaonicom i lođom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sigečica, 730.000 €, 149,00 m2 cca 4900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb, Trnje, Sigečica, prekrasan peterosoban stan smješten na 4.katu novogradnje.Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom, blagovaonicom te izlazom na loggiu, četiri spavaće sobe te dvije kupaonice ukupne površine 123 m2.Pripada mu spremište 5,56 m2 (2,78)....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 790.000 €, 178,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.09.2025.,

www.crozilla.com

Zagreb, Maksimir, Remete, luksuzan penthouse na drugom katu novogradnje.Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom, blagovaonicom te izlazom na terasu i s druge strane na balkon, tri spavaće sobe, dvije kupaonice te gostinjskog toaleta ukupne zatvorene površine....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, Na upit, 302,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaja Vile Maksimir, 302m2, novogradnja. Na samom rubu šume Maksimir, u mirnoj slijepoj ulici Prilesje, smjestila se nova luksuzna vila koja pruža spoj vrhunskog komfora, privatnosti i neposredne blizine centra grada. Samostojeća katnica, izgrađena 2025. godine u potpunosti od armiranog....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!