• GoHome Professional
novogradnja zagreb do 70 m2 zadnjih 14 dana do 540 - GoHome
  • novogradnja zagreb do 70 m2 zadnjih 14 dana do 540 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb do 70 m2 zadnjih 14 dana do 540000 eura do 4500 eura/m2

  • Za upit "novogradnja zagreb do 70 m2 zadnjih 14 dana do 540000 eura do 4500 eura/m2" pronađeno 58 nekretnina - prosječna cijena 3.923 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Lanište, 284.961 €, 60,63 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 60,63 m2 u visokom prizemlju novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 210.000 € na 227.115 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 227.115 €, 72,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 210.000 €
20.05.2026 - 227.115 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-18 smješten na 2. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 217.500 € na 236.250 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 236.250 €, 75,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 217.500 €
20.05.2026 - 236.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-9 smješten na 1. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju 2027.....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 217.500 € na 236.250 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 236.250 €, 75,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 217.500 €
20.05.2026 - 236.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-15 smješten na 2. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 260.000 €, 55,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno opremljen stan u Gajnicama Stan ima 2 spavaće sobe dnevni boravak sa blagavaonom kuhinju kupaonu balkon vanjsko parkirno mjesto Rezije su jako male ,susjedstvo mirno, banke , pošta, vrtići , škole dućani ..sve na dohvat ruke hodom.. Vlasnistvo 1/1 Za sve i formacije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 229.000 €, 75,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je lijepi trosobni stan 63m2 na odličnoj lokaciji u Velikom Polju blizu Toyota Centra. Stan je jedini na trećem katu starije novogradnje iz 2008. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaone, toaleta, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom. Stanu pripadaju....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 210.000 €, 72,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 218.000 €, 75,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-8 smješten na 1. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju 2027.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 217.500 €, 75,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 217.500 €, 75,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 259.000 €, 54,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji atraktivnog trosobnog stana površine 55 m², smještenog na prvom od ukupno tri kata moderne zgrade s liftom, izgrađene 2025. godine. Orijentacije istok i sjever, što osigurava ugodnu prirodnu svjetlost tijekom dana. Stan se sastoji od: dnevnog boravaka povezanog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Ferenščica, 290.000 €, 60,00 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ferenščica - Lovinčićeva ulica Prodaje se predivan i moderno uređen stan u novogradnji u Lovinčićevoj ulici, smješten u visokom prizemlju zgrade novije gradnje. Stan odiše funkcionalnošću, kvalitetom i ugodnom atmosferom te je idealan za život ili kao investicija. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 311.224 €, 64,17 m2 cca 4850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb - Donja Dubrava, prodaje se dvosobni stan od 64.17 m2 na trećem katu stambene zgrade sa ukupno dvadeset stanova u izgradnji, početak gradnje prolječe 2026. a planirani završetak 2027. godine. . Sastoji se od: dvije spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, hodnika,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 350.700 €, 71,00 m2 cca 4940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prekrasan stan u novoj zgradi. Svijetao i prostran stran u novogradnji, orijentiran na istok, zapad i sjever. Stan nudi 83.5 m² ukupne površine, s lođom i dva garažna parking mjesta. Opis nekretnine: - zatvorena površina stana: 71 m² - 2 spavaće sobe - kuhinja i dnevni boravak s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 281.850 €, 57,00 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ČRNOMEREC, NOVOGRADNJA, 3-soban, 57 m2 Prodaje se prekrasan 3-soban stan u novogradnji na drugom katu zgrade od ukupno četiri kata s liftom. Zgrada se nalazi na Črnomercu na Zagrebačkoj cesti. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 217.000 €, 43,88 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Međimurskoj ulici u Zagrebu. Stan se sastoji od jedne spavaće sobe , dnevnog boravka koji je spojen s kuhinjom,hodnika, kupaonice i balkona koji je zatvoren pvc stolarijom. S stanom prodaje se i garažno mjesto koji se nalazi u podzemnoj garaži ( sistem na police....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 43-58 (od ukupno 58)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu