• GoHome Professional
novogradnja zagreb do 70 m2 do 560000 eura zagreba - GoHome
  • novogradnja zagreb do 70 m2 do 560000 eura zagreba - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb do 70 m2 do 560000 eura zagrebačka ulica što jeftinije Najnovije

  • Za upit "novogradnja zagreb do 70 m2 do 560000 eura zagrebačka ulica što jeftinije najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 530000 eura (malo jeftiniji)
    • 580000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 210.000 €, 74,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan u Stenjevcu, Male putine/Perjavica na četvrtom katu stambene zgrade (realizacija ugradnje lifta u postupku), ukupne površine 73,67m2 (stan 72,17m2 s pripadajućim spremištem 1,5m2). Stan se sastoji od dvije etaže. Na prvoj etaži smješten je hodnik, soba/dnevni....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Kustošija, 269.900 €, 60,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju se nudi dvosobni stan površine 60 m2, smješten na drugom katu u atraktivnoj četvrti Črnomerec, Kustošija. Ova nekretnina,u izgradnji predstavlja izvrsnu priliku za sve koji traže moderan dom ili investiciju na dobro povezanoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zagreb do 70 m2 do 560000 eura zagrebačka ulica što jeftinije najnovije (2)
  • novogradnja zagreb do 70 m2 do 560000 eura ulica što jeftinije najnovije (9)
  • novogradnja zagreb do 70 m2 do 560000 eura zagrebačka ulica što jeftinije (32)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr