• GoHome Professional
novogradnja zagreb do 70 m2 do 3500 eura/m2 Zadnji - GoHome
  • novogradnja zagreb do 70 m2 do 3500 eura/m2 Zadnji - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb do 70 m2 do 3500 eura/m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "novogradnja zagreb do 70 m2 do 3500 eura/m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 3.436 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 340000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • dvorište
    • balkon
    • karlovačka cesta
    • tržnica
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+9%

Promjena cijene sa 218.000 € na 237.195 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 237.195 €, 75,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 218.000 €
20.05.2026 - 237.195 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-8 smješten na 1. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju 2027.....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 210.000 € na 227.115 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 227.115 €, 72,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 210.000 €
20.05.2026 - 227.115 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-18 smješten na 2. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Remetinec, 258.000 €, 74,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Casa Bella Nekretnine iz ponude izdvaja moderan stan neto površine 74 m² u novogradnji u zagrebačkom naselju Remetinec, smješten svega nekoliko minuta od Arena Centra.Stan se nalazi u prizemlju odnosno na nižoj etaži te uz stambeni prostor nudi terasu od 18 m², privatni vrt površine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja zagreb do 70 m2 do 3500 eura/m2 zadnjih 14 dana'
236.250 €
236.250 €
237.650 €
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 235.000 €, 67,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan 67,2 m² u Donjoj Dubravi, smješten na 1. katu manje stambene zgrade iz 2026. godine. Novogradnja u mirnoj ulici, dvije spavaće sobe, balkon i vanjsko parkirno mjesto. Energetski razred A, podno grijanje i troslojna PVC stolarija. Useljiv odmah. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Remetinec, 208.600 €, 58,75 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i svijetao dvosoban stan u novogradnji. Zgrada je upravo dovršena te je useljiva. Stan se sastoji od ulaznog prostora, open spacea dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom i izlazom na balkon/lođu, spavaće sobe i kupaonice. Stanu pripadaju spremište i vanjsko....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stupnik, 150.000 €, 47,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Zagreb! Stupnik! Prodaju se moderni stanovi u novogradnji s parkirnim mjestom u mirnom dijelu Gornjeg Stupnika ? preostala su zadnja dva stana u projektu! Stan oznake S6 nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade sa svega 6 stanova te se prostire na 47,50 m2. Sastoji se od open....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Botinec, 203.060 €, 56,88 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U eskluzivnoj prodaji je novi stambeni projekt novogradnje smješten u Botincu, Ulica dr. Luje Naletilića, u jednom od sve traženijih naselja Novog Zagreba ? zapad, na području grada Zagreb. Projekt gradi renomirano društvo iz područja građevine **********, a sama gradnja izvodi se....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 240.000 €, 67,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Novi stambeni projekt novogradnje u Gospodarskoj ulici. U blizini objekta su svi sadržaji potrebni za kvalitetan život: vrtić, škole, dječja igrališta, parkovi, dom zdravlja, trgovine, ljekarne Stanovi su građeni iz najkvalitetnijih materijala dostupnih na tržištu. Kod nas je omjer....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 210.000 €, 72,10 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 217.500 €, 75,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-9 smješten na 1. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju 2027.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 217.500 €, 75,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-15 smješten na 2. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 220.000 €, 58,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, NOVOGRADNJA, PRODAJA, ZAGREB, SVETA KLARA, 58 m2, 2-SOBAN Prodaje se dvosoban stan površine 58 m2 u prizemlju zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 2024. godine, ima dva kata te se nalazi u Svetoj Klari. Stan se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN STAN (bruto površine 111,62)-sa TERASOM, VRTOM I PARKINGOM!!! SA OTVORENIM POGLEDOM NA OBRONKE MEDVEDNICE!!! Dvosoban stan u prizemlju manje zgrade od svega 3 stambene jedinice. Zgrada je izgrađena 2020. godine i to vrlo kvalitetno. Dobila je A razred energetski certifikat.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 243.884 €, 64,18 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Dubrava ? NOVOGRADNJA ? u ponudi je stan u prizemlju moderne stambene zgrade, ukupne površine 64,18 m2. Funkcionalnog je rasporeda te se sastoji od prostranog dnevnog boravka otvorenog koncepta povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, spremišta, kupaonice....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 227.506 € na 233.700 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 233.700 €, 61,50 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 227.506 €
18.05.2026 - 233.700 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stanove u modernoj novogradnji u zagrebačkom naselju Blato, u Ulici Jurja Njavre. U ponudi su funkcionalni i suvremeno projektirani stanovi u stambenoj zgradi koja se sastoji od dva ulaza (ulaz A i ulaz B). Zgrada je katnosti: podrum, prizemlje, dva kata i uvučeni kat, s....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 233.852 €, 61,54 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 260.680 €, 68,60 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Dubrava ? moderan trosoban stan u novogradnji s parkirnim mjestom U mirnom i odlično povezanom dijelu Dubrave u ponudi je atraktivan stan smješten na drugom katu manje stambene zgrade moderne gradnje. Stan ukupne površine 68,60 m² pažljivo je osmišljen kako bi pružio maksimalnu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 178.942 €, 47,09 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA BLATO ? S7 - 2-soban stan 47.09m2 sa loggiom ? obavezno parkirno mjesto Prodaje se 2-soban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji ? Karlovačka cesta, Blato (Novi Zagreb ? Zapad). Stan se nalazi na prizemlju, netto površine 42.70m2 + loggia (brutto 5.85m2), ukupno obračunato....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 256.196 €, 67,42 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Dubrava ? NOVOGRADNJA ? u ponudi je stan u prizemlju moderne stambene zgrade, ukupne površine 67,42 m2. Funkcionalnog je rasporeda te se sastoji od prostranog dnevnog boravka otvorenog koncepta povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, spremišta, kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 250.000 €, 65,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KOMFORAN DVOSOBNI (bruto površine 99,30m2)-sa TERASOM I VRTOM!!! SA OTVORENIM POGLEDOM NA OBRONKE MEDVEDNICE!!! Dvosoban stan u prizemlju manje zgrade od svega 3 stambene jedinice. Zgrada je izgrađena 2020. godine i to vrlo kvalitetno. Dobila je A razred energetski certifikat. Do....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom