• GoHome Professional
novogradnja zagreb do 3800 eura/m2 porasla cijena - GoHome
  • novogradnja zagreb do 3800 eura/m2 porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb do 3800 eura/m2 porasla cijena park

  • Za upit "novogradnja zagreb do 3800 eura/m2 porasla cijena park" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.735 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 3600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 370000 eura
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+9%

Promjena cijene sa 218.000 € na 237.195 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 237.195 €, 75,30 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.03.2026 - 237.195 €
28.04.2026 - 218.000 €
19.05.2026 - 237.195 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Smješteni izvan gradske vreve, ali odlično povezani s centrom Zagreba (vlak 14 min, automobil 20 min), ovi stanovi nude udobnost i mir, uz brojne sadržaje idealne za obiteljski život - dječja igrališta, veliki park u izgradnji i zelene površine za šetnje i rekreaciju.Trosoban stan....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 183.393 € na 188.363 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 188.363 €, 49,70 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.01.2026 - 183.393 €
18.03.2026 - 188.363 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan C-4-03 u sklopu stambeno poslovne zgrade Blato Projekt se nalazi u mladom naselju na jugozapadu grada udaljen svega 10-ak minuta automobilske vožnje od centra grada. U blizini nalaze se područna škola Blato, dječji vrtić, trgovački centar Arena, Arena Park, sportska....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 170.773 € na 175.401 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 175.401 €, 46,28 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2026 - 170.773 €
18.03.2026 - 175.401 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan E-3-04 u sklopu stambeno poslovne zgrade Blato Projekt se nalazi u mladom naselju na jugozapadu grada udaljen svega 10-ak minuta automobilske vožnje od centra grada. U blizini nalaze se područna škola Blato, dječji vrtić, trgovački centar Arena, Arena Park, sportska....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja zagreb do 3800 eura/m2 porasla cijena park'
263.655 €
175.780 €
182.602 €
 
+3%

Promjena cijene sa 183.024 € na 187.984 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 187.984 €, 49,60 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2026 - 183.024 €
18.03.2026 - 187.984 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan E-4-10 u sklopu stambeno poslovne zgrade Blato Projekt se nalazi u mladom naselju na jugozapadu grada udaljen svega 10-ak minuta automobilske vožnje od centra grada. U blizini nalaze se područna škola Blato, dječji vrtić, trgovački centar Arena, Arena Park, sportska....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 178.707 € na 183.550 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 183.550 €, 48,43 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.03.2026 - 178.707 €
18.03.2026 - 183.550 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan E-0-05 u sklopu stambeno poslovne zgrade Blato Projekt se nalazi u mladom naselju na jugozapadu grada udaljen svega 10-ak minuta automobilske vožnje od centra grada. U blizini nalaze se područna škola Blato, dječji vrtić, trgovački centar Arena, Arena Park, sportska....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 183.135 € na 188.098 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 188.098 €, 49,63 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.03.2026 - 183.135 €
18.03.2026 - 188.098 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan E-4-03 u sklopu stambeno poslovne zgrade Blato Projekt se nalazi u mladom naselju na jugozapadu grada udaljen svega 10-ak minuta automobilske vožnje od centra grada. U blizini nalaze se područna škola Blato, dječji vrtić, trgovački centar Arena, Arena Park, sportska....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 182.471 € na 187.416 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 187.416 €, 49,45 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.03.2026 - 182.471 €
18.03.2026 - 187.416 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan E-4-04 u sklopu stambeno poslovne zgrade Blato Projekt se nalazi u mladom naselju na jugozapadu grada udaljen svega 10-ak minuta automobilske vožnje od centra grada. U blizini nalaze se područna škola Blato, dječji vrtić, trgovački centar Arena, Arena Park, sportska....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 179.408 € na 184.270 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 184.270 €, 48,62 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 179.408 €
18.03.2026 - 184.270 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan E-0-11 u sklopu stambeno poslovne zgrade Blato Projekt se nalazi u mladom naselju na jugozapadu grada udaljen svega 10-ak minuta automobilske vožnje od centra grada. U blizini nalaze se područna škola Blato, dječji vrtić, trgovački centar Arena, Arena Park, sportska....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 306.240 € na 334.080 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 334.080 €, 92,80 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 370.000 €
22.03.2026 - 306.240 €
28.04.2026 - 334.080 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivan stan u boutique zgradi ? moderan dizajn, vrhunska oprema, mirna lokacija Kvadratura: Stan - 92,8 m2 (netto) Vrt - 150 m2 Spremište - 6 m2 (2,45 m2 netto) Garažno mjesto - 15 m2 (7,5 m2 netto) Vanjski parking - 12,8 m2 Oprema stanova: ? 6 stanova u zgradi ? Svi stanovi....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 321.980 € na 340.920 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 340.920 €, 94,70 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 312.510 €
25.03.2026 - 321.980 €
28.04.2026 - 340.920 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivan stan 94 m² u boutique zgradi ? moderan dizajn, vrhunska oprema, mirna lokacija Oprema stanova: ? 6 stanova u zgradi ? Svi stanovi imaju spremište u podrumu zgrade (moguć pristup i preko garaže zgrade) ? Video nadzor i kontrola pristupa ? Video portafon ? Tihi lift ? Grijana....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 236.640 € na 250.560 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 250.560 €, 69,60 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.12.2025 - 229.680 €
24.03.2026 - 236.640 €
28.04.2026 - 250.560 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivan stan 69 m² u boutique zgradi ? moderan dizajn, vrhunska oprema, mirna lokacija Oprema stanova: ? 6 stanova u zgradi ? Svi stanovi imaju spremište u podrumu zgrade (moguć pristup i preko garaže zgrade) ? Video nadzor i kontrola pristupa ? Video portafon ? Tihi lift ? Grijana....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 155.380 € na 164.520 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 164.520 €, 45,70 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 155.380 €
28.04.2026 - 164.520 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Oprema stanova: ? 6 stanova u zgradi ? Svi stanovi imaju spremište u podrumu zgrade (moguć pristup i preko garaže zgrade) ? Video nadzor i kontrola pristupa ? Video portafon ? Tihi lift ? Grijana rampa za garažu ? Hans Grohe pipe i podžbukni elementi ? Villeroy Boch sanitarije ? Geberit....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 210.000 € na 227.115 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 227.115 €, 72,10 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.03.2026 - 227.115 €
28.04.2026 - 210.000 €
19.05.2026 - 227.115 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 217.500 € na 236.250 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 236.250 €, 75,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.03.2026 - 236.250 €
28.04.2026 - 217.500 €
19.05.2026 - 236.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 285.000 € na 305.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 305.000 €, 101,76 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2025 - 285.000 €
17.05.2026 - 305.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se 5-sob. dvoetažni stan u novogradnji na području Rudeša. Uz stan (98.64m2) u cijenu je uključeno i vanjsko parkirno mjesto pov. 12.5m2. Ukupna kvadratura sa koeficijentima iznosi 101.76m2. GLAVNE PREDNOSTI STANA: - Prostran i funkcionalan raspored ? dnevni boravak + 4 spavaće....

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 363.388 € na 414.750 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 414.750 €, 105,33 m2 cca 3940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 306.940 €
22.01.2026 - 363.388 €
01.05.2026 - 414.750 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok, Horvatova ulica, moderna novogradnja s liftom, sastoji se od prizemlja, 1.kata, 2.kata i uvučenog kata. 3-SOBAN STAN oznake S-3 ukupne površine 105.33 m2 (od toga stambeno 57.70 m2) nalazi se u prizemlju. Stan se sastoji od: hodnik, kupaona, wc, spremište, kuhinja+blagovaona+dnevni....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 328.160 € na 336.364 € - 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 336.364 €, 82,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.09.2025 - 213.000 €
17.09.2025 - 197.980 €
28.09.2025 - 208.000 €
26.10.2025 - 208.400 €
02.01.2026 - 328.160 €
22.02.2026 - 336.364 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.09.2025.,

www.indomio.hr

**Prvi projekt uspješno rasprodan!!!** U ponudi trenutno pripremamo novi projekt čiji se početak gradnje očekuje u 4.mj. 2026.godine, a planirani završetak u 12.mj 2026. godine OPIS PROJEKTA: Novogradnja, Gornja Dubrava Četverosobni stan u prizemlju s ukupnom korisnom površinom od....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 373.760 € na 383.104 € - 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 383.104 €, 93,00 m2 cca 4120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.09.2025 - 288.600 €
27.10.2025 - 208.400 €
02.01.2026 - 373.760 €
22.02.2026 - 383.104 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 328.160 € na 336.364 € - 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 336.364 €, 81,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 208.400 €
02.01.2026 - 328.160 €
22.02.2026 - 336.364 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.