• GoHome Professional
novogradnja zagreb do 3600 eura/m2 porasla cijena - GoHome
  • novogradnja zagreb do 3600 eura/m2 porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb do 3600 eura/m2 porasla cijena zadnjih 7 dana moderan

  • Za upit "novogradnja zagreb do 3600 eura/m2 porasla cijena zadnjih 7 dana moderan" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 3.505 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 3400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 360000 eura
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+9%

Promjena cijene sa 218.000 € na 237.195 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 237.195 €, 75,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 218.000 €
20.05.2026 - 237.195 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-8 smješten na 1. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju 2027.....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 210.000 € na 227.115 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 227.115 €, 72,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 210.000 €
20.05.2026 - 227.115 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-18 smješten na 2. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 242.000 € na 277.515 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 277.515 €, 88,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 242.000 €
20.05.2026 - 277.515 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan četverosoban stan oznake S-13 smješten na 2. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja zagreb do 3600 eura/m2 porasla cijena zadnjih 7 dana moderan'
236.250 €
236.250 €
275.576 €
 
+2%

Promjena cijene sa 271.857 € na 276.741 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 276.741 €, 78,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 273.989 €
10.04.2026 - 271.857 €
17.05.2026 - 276.741 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo stanove u modernoj novogradnji u zagrebačkom naselju Blato, u Ulici Jurja Njavre. U ponudi su funkcionalni i suvremeno projektirani stanovi u stambenoj zgradi koja se sastoji od dva ulaza (ulaz A i ulaz B). Zgrada je katnosti: podrum, prizemlje, dva kata i uvučeni kat, s....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 278.894 € na 284.444 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 284.444 €, 86,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 300.658 €
10.04.2026 - 278.894 €
17.05.2026 - 284.444 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 209.494 € na 214.341 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 214.341 €, 57,93 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 201.001 €
11.04.2026 - 209.494 €
18.05.2026 - 214.341 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 207.496 € na 212.343 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 212.343 €, 57,39 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 199.084 €
11.04.2026 - 207.496 €
18.05.2026 - 212.343 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 260.756 € na 265.734 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 265.734 €, 69,93 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 247.032 €
11.04.2026 - 253.894 €
15.05.2026 - 260.756 €
18.05.2026 - 265.734 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 227.506 € na 233.700 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 233.700 €, 61,50 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 227.506 €
18.05.2026 - 233.700 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 299.034 € na 313.310 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 313.310 €, 82,45 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 286.911 €
11.04.2026 - 299.034 €
18.05.2026 - 313.310 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 260.756 € na 266.950 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 266.950 €, 70,25 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 247.032 €
11.04.2026 - 260.756 €
18.05.2026 - 266.950 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni