• GoHome Professional
novogradnja zagreb do 350000 eura 50 m2 balkon - GoHome
  • novogradnja zagreb do 350000 eura 50 m2 balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb do 350000 eura 50 m2 balkon

  • Za upit "novogradnja zagreb do 350000 eura 50 m2 balkon" pronađeno 36 nekretnina - prosječna cijena 3.987 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 1 nekretnina za upit novogradnja zagreb do 350000 eura 50 m2 balkon pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 330000 eura (malo jeftiniji)
    • 360000 eura (malo skuplji)
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+3%

Promjena cijene sa 190.676 € na 195.900 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 195.900 €, 52,00 m2 cca 3770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 190.676 €
06.05.2026 - 195.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

STAN S1-26 - 52,24 m2, 3-sobni, nalazi se na prvom katu (ULAZ 1) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 58,24 m² UKUPNA CIJENA: 218.400,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 2,93m2 2. kuhinja 4,95m2 3. dn.boravak i blagavaonica 18,95m2 4. sp.soba 1 9,95m2 5. sp.soba 2 7,64m2 7.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 299.000 €, 53,00 m2 cca 5640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan površine 53,04 m² u kvalitetnoj novogradnji iz 2025. godine, u samom centru Gornje Dubrave. Stan je izuzetno svijetao i funkcionalno raspoređen, a sastoji se od dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, spavaće sobe, kupaonice, balkona te pripadajućeg spremišta unutar....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 202.800 €, 54,00 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA ŠKORPIKOVA, SAMO 7 STANOVA Predstavljamo vam luksuznu novogradnju smještenu u mirnoj i urbanoj zoni Škorpikove ulice projekt koji spaja vrhunsku kvalitetu gradnje, moderan dizajn i maksimalno iskorišten životni prostor. Zgrada obuhvaća svega 7 ekskluzivnih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja zagreb do 350000 eura 50 m2 balkon'
269.000 €
150.000 €
207.419 €
  Stan, ZAGREB, Dugave, 189.088 €, 50,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na drugom katu suvremene stambene zgrade s ukupno šest stanova, smještene u mirnom dijelu Dugava, nalazi se ovaj jednosoban stan koji pruža dodatni osjećaj privatnosti i mira. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u otvorenom konceptu, spavaće....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 272.000 € na 255.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 255.000 €, 50,20 m2 cca 5080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 272.000 €
27.03.2026 - 255.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan i funkcionalan trosobni stan na odličnoj lokaciji u kvartu Rudeš, potpuno opremljen sa svim aparatima i namješten. Stan se nalazi na 3. katu zgrade, od ukupno 8 katova, zgrada ima 2 lifta, jedan manji te jedan veći. Stanu pripada garažno parkirno mjesto na etaži....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 206.722 €, 50,42 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan u novogradnji u Zagrebu, Novi Zagreb ? Podbrežje, Horvatova ulica. Stan oznake B16 nalazi se na drugom katu moderne stambene zgrade u sklopu projekta Front Residence. Ukupna površina stana iznosi 50,42 m². Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 206.968 €, 50,48 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan u novogradnji u Zagrebu, Novi Zagreb ? Podbrežje, Horvatova ulica. Stan oznake C16 nalazi se na drugom katu moderne stambene zgrade u sklopu projekta Front Residence. Ukupna površina stana iznosi 50,48 m². Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 207.747 €, 50,67 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan u novogradnji u Zagrebu, Novi Zagreb ? Podbrežje, u sklopu projekta Front Residence. Stan oznake B10 nalazi se na prvom katu moderne stambene zgrade. Ukupna površina stana iznosi 50,67 m². Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 192.546 €, 51,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U prizemlju manje stambene zgrade s ukupno šest stanova, smještene u mirnom i uređenom dijelu Dugava, nalazi se ovaj funkcionalno projektiran jednosoban stan. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u otvorenom konceptu, spavaće sobe i kupaonice.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 189.181 €, 51,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA, STAN, NOVOGRADNJA, ZAGREB, GORNJA DUBRAVA, ČUČERSKA CESTA, 51,00 m2, 2-soban Prodaje se 2-soban stan na 1. katu novogradnje u Gornjoj Dubravi! Na lijepoj lokaciji prodaje se prostrani trosobni stan idealan za miran i kvalitetan obiteljski život. Stan S3 nalazi se na 1. katu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 204.000 €, 51,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.njuskalo.hr

prodaje se 2-soban stan u novogradnji s balkonom, garažnim parkingom i spremištem **Ukupno NETTO: 51,01 m²** **Cijena: 4.000 EUR/m² ? 204.000 EUR** **Planirani završetak gradnje: ljeto 2026.** Prodaje se dvosoban stan (Stan 7) u novogradnji na adresi, smješten na višem katu moderne....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 230.175 €, 51,15 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan u novogradnji u Zagrebu, Novi Zagreb ? Podbrežje, u sklopu projekta Front Residence. Stan oznake B19 nalazi se na trećem katu moderne stambene zgrade. Ukupna površina stana iznosi 51,15 m². Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka s....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 231.210 €, 51,38 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan u novogradnji u Zagrebu, Novi Zagreb ? Podbrežje. Stan oznake C19 nalazi se na trećem katu moderne stambene zgrade u sklopu projekta Front Residence. Ukupna površina stana iznosi 51,38 m². Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 177.784 € na 182.602 € - 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 182.602 €, 48,18 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.10.2025 - 178.000 €
29.10.2025 - 177.784 €
19.03.2026 - 182.602 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, BLATO, NOVOGRADNJA, 48.18 m2, 2-soban Prodaje se prekrasan 2-soban stan na prvom katu zgrade u izgradnji od ukupno četiri kata s liftom. Zgrada se nalazi u Blatu, ulica Jurja Njavre. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 174.268 €, 48,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na drugom katu moderne stambene zgrade s ukupno šest stanova, u mirnom i rezidencijalnom dijelu Dugava, smješten je ovaj jednosoban stan koji nudi ugodno i mirno stanovanje. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u otvorenom konceptu, spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 234.405 €, 52,09 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnoj i sve atraktivnijoj lokaciji Gornje Dubrave, u Međugorskoj ulici, smješten je ovaj moderan i funkcionalan stan na prvom katu manje stambene zgrade sa svega 8 stanova ? idealan izbor za ugodan život ili sigurnu investiciju. Stan ukupne obračunske površine 52,09 m² odlikuje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Botinec, 185.452 €, 52,24 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S2-32 - 52,24 m2, 3-sobni, nalazi se na trećem katu (ULAZ 2) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 58,24 m² UKUPNA CIJENA: 206.752,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 2,93m2 2. kuhinja 4,95m2 3. dn.boravak i blagavaonica 18,95m2 4. sp.soba 1 9,95m2 5. sp.soba 2 7,64m2 7.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Botinec, 180.228 €, 52,24 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S2-15-52,24 m2, 3-sobni, nalazi se na prvom katu (ULAZ 2) Sastoji se od: 1. ulaz 2,93m2 2. kuhinja 4,95m2 3. dn.boravak i blagavaonica 18,95m2 4. sp.soba 1 9,95m2 5. sp.soba 2 7,64m2 7. kupaonica 4,85m2 8. natkriveni balkon 5,93x0,50=2,97m2 UKUPNO 52,24m2 Stanu pripada: Parkirno....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 175.004 € na 185.452 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 185.452 €, 52,24 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.06.2025 - 180.228 €
27.08.2025 - 185.452 €
12.10.2025 - 175.004 €
10.05.2026 - 185.452 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S1-12 - 52,24 m2, 3-sobni, 1.kat (ULAZ 1) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 58,24m² UKUPNA CIJENA: 206.752,00 EUR STAN S1-12-52,24 m2, 3-sobni, nalazi se na prvom katu (ULAZ 1) Sastoji se od: 1. ulaz 2,93m2 2. kuhinja 4,95m2 3. dn.boravak i blagavaonica 18,95m2....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Botinec, 180.228 €, 52,24 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S2-24 - 52,24 m2, 3-sobni, nalazi se na drugom katu (ULAZ 2) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 58,24 m² UKUPNA CIJENA: 200.928,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 2,93m2 2. kuhinja 4,95m2 3. dn.boravak i blagavaonica 18,95m2 4. sp.soba 1 9,95m2 5. sp.soba 2 7,64m2 7.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Botinec, 190.676 €, 52,24 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S2-23 - 52,24 m2, 3-sobni, nalazi se na drugom katu (ULAZ 2) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 58,24 m² UKUPNA CIJENA: 212.576,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 2,93m2 2. kuhinja 4,95m2 3. dn.boravak i blagavaonica 18,95m2 4. sp.soba 1 9,95m2 5. sp.soba 2 7,64m2 7.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 185.000 €, 47,54 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Opis: Prodaje se odlično projektiran 2-soban stan s balkonom u novogradnji ? idealna prilika za kupce koji traže funkcionalan, moderan i odmah useljiv stan bez dodatnih ulaganja. Stan nudi maksimalno iskorišten prostor bez ?mrtvih kvadrata?. Dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 197.946 €, 47,13 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan u izgradnji na drugom katu s balkonom, funkcionalnog rasporeda. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje, prostranog dnevnog boravka i blagavaone, spavaće sobe, kupaonice i balkona. Kvadrature stanova prilagođene su kako obiteljima, tako i pojedincima ili parovima....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 226.984 €, 52,91 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan s2 površine 52,91 m2 na 1. katu zgrade s liftom. Useljenje je predviđeno za prosinac 2026. godine. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice s wc-om, izbe, ulaznog hodnika i balkona. O zgradi: Zgrada je smještena....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 226.984 €, 52,91 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se dvosobni stan na 1. katu zgrade od 3 kata sa liftom, koja će biti izgrađena u prosincu 2026.g. Sastoji se od: ulaznog prostora dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 240.435 €, 53,43 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan u novogradnji u Zagrebu, Novi Zagreb ? Podbrežje, u sklopu projekta Front Residence. Stan oznake B22 nalazi se na trećem katu moderne stambene zgrade. Ukupna površina stana iznosi 53,43 m². Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od hodnika, kuhinje s....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 171.142 € na 175.780 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 175.780 €, 46,38 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 171.142 €
21.03.2026 - 175.780 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, BLATO, NOVOGRADNJA, 46.38 m2, 2-soban Prodaje se prekrasan 2-soban stan na prvom katu zgrade u izgradnji od ukupno četiri kata s liftom. Zgrada se nalazi u Blatu, ulica Jurja Njavre. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 177.276 €, 53,72 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan u izgradnji, funkcionalnog rasporeda s terasom i balkonom. Stan se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka i blagavaone s izlazom na terasu, spavaće sobe, kupaonice i balkona. Moderan dizajn i funkcionalnost - svaki stan osmišljen je kako bi pružio maksimalnu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 195.000 €, 54,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan (roh-bau stanje) u prizemlju suvremene novogradnje smještene u jednom od najpoželjnijih dijelova Zagreba. Stan u Maksimiru je u mirnoj rezidencijalnoj zoni, a u neposrednoj blizini svih ključnih sadržaja. Lokacija nudi idealan spoj privatnosti, zelenila i urbane infrastrukture,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 227.178 €, 54,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderna novogradnja s ukupno 7 stanova smještena je u Stenjevcu, na raskrižju Samoborske ceste i Škorpikove ulice. Objekt je građen kao manja stambena zgrada koja se sastoji od podruma, 1. kata, 2. kata te trećeg uvučenog kata, a ukupno obuhvaća 7 stanova, 7 garažnih parkirnih mjesta....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 202.800 €, 54,09 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.07.2025.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA ? ŠKORPIKOVA, SAMO 7 STANOVA Predstavljamo vam luksuznu novogradnju smještenu u mirnoj i urbanoj zoni Škorpikove ulice ? projekt koji spaja vrhunsku kvalitetu gradnje, moderan dizajn i maksimalno iskorišten životni prostor. Zgrada obuhvaća svega 7 ekskluzivnih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 213.675 €, 54,10 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Počinje izgradnja stambenog objekta koji Vam u nastavku predstavljamo. Zgrada je smještena u slijepoj ulici, u mirnom i tihom okruženju za stanovanje. Pedesetak je metara udaljena od Branimirove ceste, a deset minuta hoda od Av. Dubrava s pristupom tramvaju. Lokacijski je pet minuta....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 243.945 €, 54,21 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan u novogradnji u Zagrebu, Novi Zagreb ? Podbrežje, Horvatova ulica, u sklopu projekta Front Residence. Stan oznake C22 nalazi se na trećem katu moderne stambene zgrade u sklopu projekta Front Residence. Ukupna površina stana iznosi 54,21 m². Stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 195.000 €, 54,57 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosobni stan netto površine 54,57m2 na odličnoj lokaciji u zagrebačkom naselju Maksimir ? Lašćina - Rebar. Ovaj urbani projekt nudi prilagodljiva stambena rješenja, a sastoji se od dvije stambene jedinice. Radi se o modernim stanovima koje odlikuje kvalitetna gradnja i....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom