• GoHome Professional
novogradnja zagreb do 320000 eura zadnjih 14 dana - GoHome
  • novogradnja zagreb do 320000 eura zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb do 320000 eura zadnjih 14 dana što skuplje 60 m2

  • Za upit "novogradnja zagreb do 320000 eura zadnjih 14 dana što skuplje 60 m2" pronađeno 29 nekretnina - prosječna cijena 4.571 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
    • do 4500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • parking
    • vrt
    • lift
    • tržnica
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 334.196 €, 57,00 m2 cca 5860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNO! SAMO U DOGMI - NOVOGRADNJA, ILICA U ponudi je projekt novogradnje smješten na izuzetno traženoj i sve rjeđe dostupnoj mikrolokaciji zapadnog dijela grada, U mirnom i uređenom dijelu Ilice, u neposrednoj blizini škole, vrtića, trgovina, javnog prijevoza i svih ključnih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Kustošija, 334.544 €, 57,68 m2 cca 5800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 311.224 €, 64,17 m2 cca 4850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb - Donja Dubrava, prodaje se dvosobni stan od 64.17 m2 na trećem katu stambene zgrade sa ukupno dvadeset stanova u izgradnji, početak gradnje prolječe 2026. a planirani završetak 2027. godine. . Sastoji se od: dvije spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, hodnika,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja zagreb do 320000 eura zadnjih 14 dana što skuplje 60 m2'
249.000 €
299.900 €
290.000 €
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 310.000 €, 62,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Srednjaci, prekrasan trosoban stan 62,15 m2.Stan 3 - prizemljeProdaje se trosoban stan površine m², smješten u prizemlju novogradnje u Siverićkoj ulici na Srednjacima. Stan se sastoji od ukupno 52,38 m2 zatvorene površine:ulaznog prostora (6,80 m2)dnevnog boravka/blagovaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Lanište, 307.427 €, 65,41 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 65,41 m2 na 2. katu novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih sadržaja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 294.600 €, 59,00 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ČRNOMEREC, NOVOGRADNJA, 3-soban, 59 m2 Prodaje se prekrasan 3-soban stan u novogradnji na trećem katu zgrade od ukupno četiri kata s liftom. Zgrada se nalazi na Črnomercu na Zagrebačkoj cesti. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Lanište, 284.961 €, 60,63 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 60,63 m2 u visokom prizemlju novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Lanište, 283.833 €, 60,39 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 60,39 m2 u visokom prizemlju novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 281.850 €, 57,00 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ČRNOMEREC, NOVOGRADNJA, 3-soban, 57 m2 Prodaje se prekrasan 3-soban stan u novogradnji na drugom katu zgrade od ukupno četiri kata s liftom. Zgrada se nalazi na Črnomercu na Zagrebačkoj cesti. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zapruđe, 275.000 €, 64,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prilika! Prodaje se stan u novogradnji na odličnoj mikrolokaciji u Zagrebu, u potpunosti namješten. Stan je u dnevnom najmu tijekom cijele godine i predstavlja vrlo isplativu investiciju (vlasnik daje uvid u poslovanje). U neposrednoj su blizini svi potrebni sadržaji (trgovački centar,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 260.000 €, 55,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno opremljen stan u Gajnicama Stan ima 2 spavaće sobe dnevni boravak sa blagavaonom kuhinju kupaonu balkon vanjsko parkirno mjesto Rezije su jako male ,susjedstvo mirno, banke , pošta, vrtići , škole dućani ..sve na dohvat ruke hodom.. Vlasnistvo 1/1 Za sve i formacije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 250.000 €, 61,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

*NOVOGRADNJA KUSTOŠIJA* Prodaje se prekrasan trosoban stan od ukupno 61 m2 stambene površine koji se nalazi u etažiranoj kući/zgradi na Zagrebačkoj Kustošiji. Stanu pripada i etažirani vrt od cca 40 m2! Kuća je novogradnja iz 2020. godine i sastoji se od ukupno 3 stana, svaki na svojoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 250.000 €, 65,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KOMFORAN DVOSOBNI (bruto površine 99,30m2)-sa TERASOM I VRTOM!!! SA OTVORENIM POGLEDOM NA OBRONKE MEDVEDNICE!!! Dvosoban stan u prizemlju manje zgrade od svega 3 stambene jedinice. Zgrada je izgrađena 2020. godine i to vrlo kvalitetno. Dobila je A razred energetski certifikat. Do....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Mir, komfor i kvaliteta gradnje ? 3-soban stan u novogradnji U mirnom i ugodnom okruženju Novog Zagreba, okruženom obiteljskim kućama i zelenilom, nalazi se ovaj moderno projektiran trosoban stan u novogradnji iz 2025. godine. Stan je idealan za obiteljski život, ali i za sve koji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno namješten trosoban stan površine 55 m² u zagrebačkom naselju Dugave. Stan je izuzetno funkcionalno organiziran, ugodan za život te ima vrlo niske režijske troškove zahvaljujući kvalitetnim i ekonomičnim sustavima grijanja i hlađenja. Stan je opremljen klima-uređajem....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Siget, 245.000 €, 56,57 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

SIGET ? 2-SOBAN STAN SA ZATVORENOM TERASOM (MOGUĆA 3. SOBA) | PARKING + SPREMIŠTE U jednom od najtraženijih dijelova Novog Zagreba, u mirnoj i uređenoj ulici, prodaje se moderan i izuzetno funkcionalan stan površine 56,57 m², smješten u visokom prizemlju kvalitetne novogradnje iz....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Siget, 245.000 €, 56,57 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju moderan, svijetao i izuzetno funkcionalan stan površine 56,57 m², smješten u visokom prizemlju kvalitetne novogradnje iz 2011. godine u mirnom dijelu Sigeta, Radmanovačka ulica. Stan je uredno održavan, svježe okrečen, s novim podovima te se prodaje potpuno namješten ?....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 243.884 €, 64,18 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Dubrava ? NOVOGRADNJA ? u ponudi je stan u prizemlju moderne stambene zgrade, ukupne površine 64,18 m2. Funkcionalnog je rasporeda te se sastoji od prostranog dnevnog boravka otvorenog koncepta povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, spremišta, kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 240.000 €, 54,31 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Otok, dvosobni stan na drugom katu novogradnje s liftom, zatvorene površine 45.36 m² s balkonom površine 5.4 m² i garažnim parkirnim mjestom površine 12.50 m², ukupna neto korisna površina 54.31 m² Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, spavaće sobe te open-space dnevnog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Mikulići, 235.000 €, 59,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja u Mikulićima, stan od 59 kvadrata na prodaju. Stan se nalazi na trećem katu. Trosoban stan sa balkonom. Stan se sastoji od dvije sobe manje sobe i jednom većom, koja je predviđena kao dnevni boravak sa kuhinjom. Stan se nalazi se u mirnoj ulici i dobroj mirkolokaciji u....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 233.852 €, 61,54 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 227.506 € na 233.700 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 233.700 €, 61,00 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 227.506 €
17.05.2026 - 233.700 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo stanove u modernoj novogradnji u zagrebačkom naselju Blato, u Ulici Jurja Njavre. U ponudi su funkcionalni i suvremeno projektirani stanovi u stambenoj zgradi koja se sastoji od dva ulaza (ulaz A i ulaz B). Zgrada je katnosti: podrum, prizemlje, dva kata i uvučeni kat, s....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Remetinec, 222.452 €, 59,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

U prodaji je atraktivan jednosoban stan oznake F101 koji se nalazi u prizemlju moderne novogradnje u Remetincu ? idealan za one koji traže ugodan dom u mirnom okruženju, ali i za investitore koji znaju prepoznati potencijal brzorastućih kvartova. Stan se nalazi u manjoj urbanoj zgradi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 220.000 €, 58,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, NOVOGRADNJA, PRODAJA, ZAGREB, SVETA KLARA, 58 m2, 2-SOBAN Prodaje se dvosoban stan površine 58 m2 u prizemlju zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 2024. godine, ima dva kata te se nalazi u Svetoj Klari. Stan se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 213.675 €, 54,10 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Počinje izgradnja stambenog objekta koji Vam u nastavku predstavljamo. Zgrada je smještena u slijepoj ulici, u mirnom i tihom okruženju za stanovanje. Pedesetak je metara udaljena od Branimirove ceste, a deset minuta hoda od Av. Dubrava s pristupom tramvaju. Lokacijski je pet minuta....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Remetinec, 208.600 €, 58,75 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i svijetao dvosoban stan u novogradnji. Zgrada je upravo dovršena te je useljiva. Stan se sastoji od ulaznog prostora, open spacea dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom i izlazom na balkon/lođu, spavaće sobe i kupaonice. Stanu pripadaju spremište i vanjsko....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Botinec, 203.060 €, 56,88 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U eskluzivnoj prodaji je novi stambeni projekt novogradnje smješten u Botincu, Ulica dr. Luje Naletilića, u jednom od sve traženijih naselja Novog Zagreba ? zapad, na području grada Zagreb. Projekt gradi renomirano društvo iz područja građevine **********, a sama gradnja izvodi se....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Kajzerica, 202.980 €, 60,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

U zagrebačkom naselju Trokut , na mirnoj mikrolokaciji koja nudi savršenu ravnotežu urbanog života i privatnosti, u prodaju je dostupan elegantan dvosoban apartman u manjoj modernoj zgradi koja je u završnoj fazi gradnje. Planirani dovršetak radova je kraj 2025. godine , što kupcu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!