• GoHome Professional
novogradnja zagreb do 320000 eura zadnjih 14 dana - GoHome
  • novogradnja zagreb do 320000 eura zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb do 320000 eura zadnjih 14 dana

  • Za upit "novogradnja zagreb do 320000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 105 nekretnina - prosječna cijena 3.876 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • opremljen
    • fakultet
    • ilica
    • moderan
    • 2.kat
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 337.433 €, 67,50 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Črnomerec, trosoban stan u sklopu novogradnje od 187 stanova na izvrsnoj lokaciji.Stan se nalazi na šestom katu i sastoji se od ulaznog hodnika, open space prostora dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice s izlazom na loggiu, dvije spavaće sobe te dvije kupaonice. Ukupne zatvorene....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 215.000 €, 47,31 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 2-sobni stan u novogradnji na lokaciji Bezdanska ulica 17, Prečko, Zagreb. Stan se nalazi na 2. katu manje stambene zgrade koja se sastoji od tri stana. Stambena zgrada je dovršena ove godine i ima sve potrebne dozvole: građevinsku, uporabnu i vlasnički list. Oprema stana....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 213.675 €, 54,10 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Počinje izgradnja stambenog objekta koji Vam u nastavku predstavljamo. Zgrada je smještena u slijepoj ulici, u mirnom i tihom okruženju za stanovanje. Pedesetak je metara udaljena od Branimirove ceste, a deset minuta hoda od Av. Dubrava s pristupom tramvaju. Lokacijski je pet minuta....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 210.000 €, 72,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-18 smješten na 2. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Remetinec, 208.600 €, 58,75 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i svijetao dvosoban stan u novogradnji. Zgrada je upravo dovršena te je useljiva. Stan se sastoji od ulaznog prostora, open spacea dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom i izlazom na balkon/lođu, spavaće sobe i kupaonice. Stanu pripadaju spremište i vanjsko....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 339.021 €, 67,94 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Črnomerec, trosoban apartman u sklopu novogradnje od 187. jedinica na izvrsnoj lokaciji.Stan zatvorene površine 64.55 m2 nalazi se na četvrtom katu, a sastoji se od ulaznog hodnika, open space dnevnog boravka s blagovaonicom s izlazom na loggiu, kuhinje, dvije spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Botinec, 203.060 €, 56,88 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U eskluzivnoj prodaji je novi stambeni projekt novogradnje smješten u Botincu, Ulica dr. Luje Naletilića, u jednom od sve traženijih naselja Novog Zagreba ? zapad, na području grada Zagreb. Projekt gradi renomirano društvo iz područja građevine **********, a sama gradnja izvodi se....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Kajzerica, 202.980 €, 60,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

U zagrebačkom naselju Trokut , na mirnoj mikrolokaciji koja nudi savršenu ravnotežu urbanog života i privatnosti, u prodaju je dostupan elegantan dvosoban apartman u manjoj modernoj zgradi koja je u završnoj fazi gradnje. Planirani dovršetak radova je kraj 2025. godine , što kupcu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN STAN (bruto površine 111,62)-sa TERASOM, VRTOM I PARKINGOM!!! SA OTVORENIM POGLEDOM NA OBRONKE MEDVEDNICE!!! Dvosoban stan u prizemlju manje zgrade od svega 3 stambene jedinice. Zgrada je izgrađena 2020. godine i to vrlo kvalitetno. Dobila je A razred energetski certifikat.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 178.942 €, 47,09 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA BLATO ? S7 - 2-soban stan 47.09m2 sa loggiom ? obavezno parkirno mjesto Prodaje se 2-soban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji ? Karlovačka cesta, Blato (Novi Zagreb ? Zapad). Stan se nalazi na prizemlju, netto površine 42.70m2 + loggia (brutto 5.85m2), ukupno obračunato....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 178.000 €, 51,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.eurovilla.hr

SVETA KLARA - LUKORANSKA ULICAModeran dvosoban stan zatvorene površine 46.32 m² u visokom prizemlju novogradnje - useljenje 12/2026.Na prodaju je stan oznake A5 koji se nalazi u visokom prizemlju zgrade A (ukupno 14 stanova). Stan se sastoji od:ulaznog hodnika,otvorenog prostora koji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 344.712 €, 96,02 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stambena zgrada u izgradnji u sklopu projekta Donja Dubrava koja se sastoji od prizemlja, 1. kata, 2. kata ( uvučenog kata ) i ukupno 7 stanova u površini od 61,75m2 do 97,93m2. Cijena: 3.590,00 EUR / m2 Stan 6. - 2. kat - sastoji se od od hodnika, kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 170.520 €, 29,00 m2 cca 5880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNO! SAMO U DOGMI - NOVOGRADNJA, ILICA U ponudi je projekt novogradnje smješten na izuzetno traženoj i sve rjeđe dostupnoj mikrolokaciji zapadnog dijela grada, U mirnom i uređenom dijelu Ilice, u neposrednoj blizini škole, vrtića, trgovina, javnog prijevoza i svih ključnih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Žitnjak, 345.000 €, 105,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu Resnika prodaje se četverosoban stan na 1. katu manje novogradnje sa svega tri stana. Riječ je o stanu koji se izdvaja vrlo dobrim rasporedom, prostranošću i dodatnim komforom koji mu daju tri natkrivena balkona. Tri spavaće sobe, dvije kupaonice i prostrani dnevni....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 345.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan površine 55 m², smješten u novogradnji iz 2022. godine u mirnom dijelu naselja Dugave, Novi Zagreb. Stan je idealan za obiteljski život ili one koji traže udobnost i funkcionalnost u suvremenom okruženju. Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 347.000 €, 97,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U Zagrebu, neposrednoj blizini parka Maksimir, na prodaju je ovaj funkcionalan 4-soban stan od 97,45m2 smješten u prizemlju stambene zgrade luksuzne Novogradnje. Zgrada je građena prema najvišim standardima, korišteni su najfiniji materijali, te vrhunska oprema i uređaji, izolacija....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 349.000 €, 105,10 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Ekskluzivan dvoetažni stan u modernoj urbanoj vili ? Donja Dubrava U mirnoj i urbanoj ulici u Donjoj Dubravi smjestila se moderna duplex vila sa samo dvije stambene jedinice, projektirana za maksimalnu privatnost i kvalitetu stanovanja.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Lanište, 349.000 €, 80,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se lijepi i adaptibilan troipolsoban stan veličine 80 m2, u novogradnji s liftom iz 2008. godine (Inv. Industogradnja). Orijentacija stana: sjever-istok-zapad. Svega 1 autobusnu stanicu udaljeno od tramvajske pruge/Rotora. Stan se sastoji od prostranog hodnika iz kojeg se....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Sveta Klara, 350.000 €, 127,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, Novogradnja, Kuća, Klara 127m2. PRODAJA, Kuća, Klara. Prodaje se poluugrađena kuća koja se sastoji od PRIZEMLJA (ulazni prostor, kupaonica s wcom, tehnička prostorija, kuhinja, blagavaonica i dnevni boravak, natkriveno parkirališno mjesto (17 bm2) i natkrivena terasa (18.51....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 350.700 €, 71,00 m2 cca 4940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prekrasan stan u novoj zgradi. Svijetao i prostran stran u novogradnji, orijentiran na istok, zapad i sjever. Stan nudi 83.5 m² ukupne površine, s lođom i dva garažna parking mjesta. Opis nekretnine: - zatvorena površina stana: 71 m² - 2 spavaće sobe - kuhinja i dnevni boravak s blagovaonicom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 85-104 (od ukupno 105)

<< <1 2 3> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad