• GoHome Professional
novogradnja zagreb do 320000 eura Najnovije - GoHome
  • novogradnja zagreb do 320000 eura Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb do 320000 eura Najnovije

  • Za upit "novogradnja zagreb do 320000 eura najnovije" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 4.104 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
    • do 4500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • balkon
    • 2.kat
    • lift
    • parking
    • zagrebačka ulica
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 305.000 €, 102,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, NOVOGRADNJA, 5-SOBAN, 101m2 Prodaje se 5-soban stan na drugom katu od ukupno tri kata zgrade bez lifta. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Rudešu. Stan se sastoj od dvije etaže: 1.etaža: open space dnevni boravak s kuhinjom I blagovaonicom s izlazom na balkon,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 294.600 €, 59,00 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ČRNOMEREC, NOVOGRADNJA, 3-soban, 59 m2 Prodaje se prekrasan 3-soban stan u novogradnji na trećem katu zgrade od ukupno četiri kata s liftom. Zgrada se nalazi na Črnomercu na Zagrebačkoj cesti. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 281.850 €, 57,00 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ČRNOMEREC, NOVOGRADNJA, 3-soban, 57 m2 Prodaje se prekrasan 3-soban stan u novogradnji na drugom katu zgrade od ukupno četiri kata s liftom. Zgrada se nalazi na Črnomercu na Zagrebačkoj cesti. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Sveta Klara, 330.000 €, 102,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, Novogradnja, Kuća, Klara 102m2. PRODAJA, Kuća, Klara. Prodaje se poluugrađena kuća koja se sastoji od PRIZEMLJA (ulazni prostor, kupaonica s wcom, tehnička prostorija, kuhinja, blagavaonica i dnevni boravak, natkriveno parkirališno mjesto (16,55 bm2) i natkrivena terasa (23,43....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Mir, komfor i kvaliteta gradnje ? 3-soban stan u novogradnji U mirnom i ugodnom okruženju Novog Zagreba, okruženom obiteljskim kućama i zelenilom, nalazi se ovaj moderno projektiran trosoban stan u novogradnji iz 2025. godine. Stan je idealan za obiteljski život, ali i za sve koji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Remetinec, 208.600 €, 58,75 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i svijetao dvosoban stan u novogradnji. Zgrada je upravo dovršena te je useljiva. Stan se sastoji od ulaznog prostora, open spacea dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom i izlazom na balkon/lođu, spavaće sobe i kupaonice. Stanu pripadaju spremište i vanjsko....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Sveta Klara, 350.000 €, 127,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, Novogradnja, Kuća, Klara 127m2. PRODAJA, Kuća, Klara. Prodaje se poluugrađena kuća koja se sastoji od PRIZEMLJA (ulazni prostor, kupaonica s wcom, tehnička prostorija, kuhinja, blagavaonica i dnevni boravak, natkriveno parkirališno mjesto (17 bm2) i natkrivena terasa (18.51....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr