• GoHome Professional
novogradnja zagreb do 320000 eura što skuplje Najn - GoHome
  • novogradnja zagreb do 320000 eura što skuplje Najn - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb do 320000 eura što skuplje Najnovije

  • Za upit "novogradnja zagreb do 320000 eura što skuplje najnovije" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 4.074 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 2 nekretnina za upit novogradnja zagreb do 320000 eura što skuplje Najnovije pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
    • do 4300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 284.961 €, 61,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan površine 60,63 m2 u visokom prizemlju novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Sveta Klara, 350.000 €, 127,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, Novogradnja, Kuća, Klara 127m2. PRODAJA, Kuća, Klara. Prodaje se poluugrađena kuća koja se sastoji od PRIZEMLJA (ulazni prostor, kupaonica s wcom, tehnička prostorija, kuhinja, blagavaonica i dnevni boravak, natkriveno parkirališno mjesto (17 bm2) i natkrivena terasa (18.51....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Sveta Klara, 330.000 €, 102,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, Novogradnja, Kuća, Klara 102m2. PRODAJA, Kuća, Klara. Prodaje se poluugrađena kuća koja se sastoji od PRIZEMLJA (ulazni prostor, kupaonica s wcom, tehnička prostorija, kuhinja, blagavaonica i dnevni boravak, natkriveno parkirališno mjesto (16,55 bm2) i natkrivena terasa (23,43....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja zagreb do 320000 eura što skuplje najnovije'
283.833 €
307.924 €
307.427 €
  Stan, ZAGREB, 315.000 €, 76,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se moderno opremljen trosobni stan ukupne stambene površine 64 m², smješten na drugom katu novogradnje iz kraja 2024. godine u zagrebačkom naselju Blato. Blato je mirno i uređeno naselje u zapadnom dijelu Zagreba, s dobrom prometnom povezanošću i svim potrebnim sadržajima....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 315.000 €, 76,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Blato, namješten trosoban stan na 2. katu nove stambene zgrade zatvorene površine 64 m2 s prostranom nenatkrivenom terasom 36 m2 (9 m2) i vanjskim nenatkrivenim parkirnim mjestom 12,50 m2 (3,13 m2), ukupne neto korisne površine 76,13 m2. Stan se sastoji od ulaznog prostora,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 305.000 €, 102,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, NOVOGRADNJA, 5-SOBAN, 101m2 Prodaje se 5-soban stan na drugom katu od ukupno tri kata zgrade bez lifta. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Rudešu. Stan se sastoj od dvije etaže: 1.etaža: open space dnevni boravak s kuhinjom I blagovaonicom s izlazom na balkon,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 294.600 €, 59,00 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ČRNOMEREC, NOVOGRADNJA, 3-soban, 59 m2 Prodaje se prekrasan 3-soban stan u novogradnji na drugom katu zgrade od ukupno četiri kata s liftom. Zgrada se nalazi na Črnomercu na Zagrebačkoj cesti. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 281.850 €, 57,00 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ČRNOMEREC, NOVOGRADNJA, 3-soban, 57 m2 Prodaje se prekrasan 3-soban stan u novogradnji na drugom katu zgrade od ukupno četiri kata s liftom. Zgrada se nalazi na Črnomercu na Zagrebačkoj cesti. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Mir, komfor i kvaliteta gradnje ? 3-soban stan u novogradnji U mirnom i ugodnom okruženju Novog Zagreba, okruženom obiteljskim kućama i zelenilom, nalazi se ovaj moderno projektiran trosoban stan u novogradnji iz 2025. godine. Stan je idealan za obiteljski život, ali i za sve koji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 249.000 €, 48,80 m2 cca 5100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-sobni stan korisne površine 54,46 m2, odnosno 48,80 m2 obračunske površine u Dugavama, 1. kat zgrade sa liftom, izgrađene 2025.g. + VPM 12,50 m2. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa blagovaom, kuhinje (open space), spavaće sobe, kupaonice, loggia 4,22 m2. Stanu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 240.000 €, 79,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

PRODAJA STANA ? RETKOVEC, ZAGREB | NOVOGRADNJA | DVOETAŽNI 3-SOBNI STAN S VRTOM I PARKINGOM Na prodaju S1 novoizgrađeni dvoetažni stan smješten u mirnom i razvijenom zagrebačkom naselju Retkovec. Stan pruža poseban osjećaj stanovanja kao u kući zahvaljujući privatnom ulazu, vrtu i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 235.000 €, 80,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

PRODAJA STANA ? RETKOVEC, ZAGREB | NOVOGRADNJA | DVOETAŽNI 3-SOBNI STAN S VRTOM I PARKINGOM Na prodaju S2 novoizgrađeni dvoetažni stan smješten u mirnom i razvijenom zagrebačkom naselju Retkovec. Stan pruža poseban osjećaj stanovanja kao u kući zahvaljujući privatnom ulazu, vrtu i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Remetinec, 208.600 €, 58,75 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i svijetao dvosoban stan u novogradnji. Zgrada je upravo dovršena te je useljiva. Stan se sastoji od ulaznog prostora, open spacea dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom i izlazom na balkon/lođu, spavaće sobe i kupaonice. Stanu pripadaju spremište i vanjsko....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stupnik, 150.000 €, 47,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Zagreb! Stupnik! Prodaju se moderni stanovi u novogradnji s parkirnim mjestom u mirnom dijelu Gornjeg Stupnika ? preostala su zadnja dva stana u projektu! Stan oznake S6 nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade sa svega 6 stanova te se prostire na 47,50 m2. Sastoji se od open....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!