• GoHome Professional
novogradnja zagreb do 310000 eura zadnjih 14 dana - GoHome
  • novogradnja zagreb do 310000 eura zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb do 310000 eura zadnjih 14 dana porasla cijena 90 m2

  • Za upit "novogradnja zagreb do 310000 eura zadnjih 14 dana porasla cijena 90 m2" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 3.397 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+2%

Promjena cijene sa 278.894 € na 284.444 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 284.444 €, 86,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 300.658 €
10.04.2026 - 278.894 €
17.05.2026 - 284.444 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo stanove u modernoj novogradnji u zagrebačkom naselju Blato, u Ulici Jurja Njavre. U ponudi su funkcionalni i suvremeno projektirani stanovi u stambenoj zgradi koja se sastoji od dva ulaza (ulaz A i ulaz B). Zgrada je katnosti: podrum, prizemlje, dva kata i uvučeni kat, s....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 242.000 € na 277.515 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 277.515 €, 88,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 242.000 €
22.05.2026 - 277.515 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan četverosoban stan oznake S-13 smješten na 2. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 299.034 € na 313.310 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 313.310 €, 82,00 m2 cca 3820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 286.911 €
10.04.2026 - 299.034 €
17.05.2026 - 313.310 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja zagreb do 310000 eura zadnjih 14 dana porasla cijena 90 m2'
313.310 €
313.310 €
263.655 €
 
+5%

Promjena cijene sa 299.034 € na 313.310 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 313.310 €, 82,00 m2 cca 3820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 286.911 €
11.04.2026 - 299.034 €
16.05.2026 - 313.310 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 242.800 € na 263.655 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 263.655 €, 83,70 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.03.2026 - 263.655 €
25.04.2026 - 242.800 €
19.05.2026 - 263.655 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Smješteni izvan gradske vreve, ali odlično povezani s centrom Zagreba (vlak 14 min, automobil 20 min), ovi stanovi nude udobnost i mir, uz brojne sadržaje idealne za obiteljski život - dječja igrališta, veliki park u izgradnji i zelene površine za šetnje i rekreaciju.Četverosoban....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 1)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled