• GoHome Professional
novogradnja zagreb do 310000 eura zadnjih 14 dana - GoHome
  • novogradnja zagreb do 310000 eura zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb do 310000 eura zadnjih 14 dana porasla cijena 60 m2

  • Za upit "novogradnja zagreb do 310000 eura zadnjih 14 dana porasla cijena 60 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 3.867 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • balkon
    • park
    • 2.kat
    • vrt
    • tržnica
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+2%

Promjena cijene sa 207.496 € na 212.343 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 212.343 €, 57,00 m2 cca 3730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 199.084 €
10.04.2026 - 207.496 €
17.05.2026 - 212.343 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo stanove u modernoj novogradnji u zagrebačkom naselju Blato, u Ulici Jurja Njavre. U ponudi su funkcionalni i suvremeno projektirani stanovi u stambenoj zgradi koja se sastoji od dva ulaza (ulaz A i ulaz B). Zgrada je katnosti: podrum, prizemlje, dva kata i uvučeni kat, s....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 222.452 € na 236.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Remetinec, 236.000 €, 59,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.08.2025 - 210.744 €
20.12.2025 - 222.452 €
18.05.2026 - 236.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.08.2025.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je atraktivan jednosoban stan oznake F101 koji se nalazi u prizemlju moderne novogradnje u Remetincu ? idealan za one koji traže ugodan dom u mirnom okruženju, ali i za investitore koji znaju prepoznati potencijal brzorastućih kvartova. Stan se nalazi u manjoj urbanoj zgradi....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 227.506 € na 233.700 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 233.700 €, 61,00 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 227.506 €
17.05.2026 - 233.700 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja zagreb do 310000 eura zadnjih 14 dana porasla cijena 60 m2'
214.341 €
212.343 €
324.750 €
 
+3%

Promjena cijene sa 198.900 € na 205.020 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 205.020 €, 61,20 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 211.140 €
28.11.2025 - 198.900 €
10.05.2026 - 205.020 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S2-19 - 61,20 m2, 3-sobni, nalazi se na drugom katu (ULAZ 2) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 67,20 m² UKUPNA CIJENA: 225.120,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 4,85m2 2. hodnik 4,64m2 3. kuhinja 4,95m2 4. dn.boravak i blagavaonica 20,75m2 5. sp.soba 1 9,75m2 6. sp.soba....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 291.364 € na 297.698 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trnje, 297.698 €, 63,34 m2 cca 4700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2025 - 273.900 €
30.01.2026 - 280.125 €
21.02.2026 - 286.350 €
30.04.2026 - 291.364 €
16.05.2026 - 297.698 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Stambena zgrada TRNJE 3 Projekt se nalazi u ulici Trnjanski nasip V . U blizini stambene zgrade nalazi se dječji vrtić, osnovna škola, trgovina Konzum, kafići, zatim autopraonica, benzinska pumpa, a nedaleko je i park jezero Bundek. Autobus je udaljen 500m. Početak izgradnje: ožujak....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 204.045 € na 212.875 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ZAGREB, Botinec, 212.875 €, 65,50 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.04.2026 - 204.045 €
18.05.2026 - 212.875 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je trosobni stan (APARTMAN) u NOVOGRADNJI - naselje Botinec. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade, orijentacije jug/zapad. Stan se sastoji od hodnika (9,701 m2) kupaonice (3,70 m2), soba (10,60 m2) soba 2 (10 m2) kuhinja (5,60 m2), DB+ blagovaona (20,70 m2) loggia....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr