• GoHome Professional
novogradnja zagreb do 300000 eura zadnjih 7 dana d - GoHome
  • novogradnja zagreb do 300000 eura zadnjih 7 dana d - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb do 300000 eura zadnjih 7 dana do 70 m2

  • Za upit "novogradnja zagreb do 300000 eura zadnjih 7 dana do 70 m2" pronađeno 33 nekretnina - prosječna cijena 4.171 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 265.000 €, 53,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Novi Zagreb - Otok, dvosoban stan površine 46 m2 na 3. katu kvalitetno građene novogradnje iz 2024. godine s liftom.Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice otvorenog tlocrta s izlazom na loggiu, spavaće sobe i kupaonice. Stanu pripada parkirno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 269.373 €, 69,07 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

S3-2023 U prodaji je trosobni stan u novogradnji, smješten u mirnom i uređenom dijelu Retkovca, okruženom obiteljskim kućama i niskom izgradnjom. Riječ je o individualnoj, kvalitetnoj, samostojećoj građevini, sa ukupno 7 stambenih jedinica. STAN S3 ? I. kat Ukupna prodajna neto površina:....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 237.650 €, 67,90 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Trosoban stan zatvorene površine 62,90 m2 smješten na 3. katu.Sastoji se od ulaza/garderobe, kupaonice, 2 spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom te nenatkrivene 2 nenatkrivene terase.Uz stan je obavezna kupnja spremište te parkirnog mjesta.-----Projekt suvremene stambene....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja zagreb do 300000 eura zadnjih 7 dana do 70 m2'
178.942 €
178.942 €
307.427 €
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 235.000 €, 67,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan 67,2 m² u Donjoj Dubravi, smješten na 1. katu manje stambene zgrade iz 2026. godine. Novogradnja u mirnoj ulici, dvije spavaće sobe, balkon i vanjsko parkirno mjesto. Energetski razred A, podno grijanje i troslojna PVC stolarija. Useljiv odmah. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 240.000 €, 67,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Novi stambeni projekt novogradnje u Gospodarskoj ulici. U blizini objekta su svi sadržaji potrebni za kvalitetan život: vrtić, škole, dječja igrališta, parkovi, dom zdravlja, trgovine, ljekarne Stanovi su građeni iz najkvalitetnijih materijala dostupnih na tržištu. Kod nas je omjer....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 310.000 €, 62,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Zagreb, Srednjaci, prekrasan trosoban stan 62,15 m2.Stan 3 - prizemljeProdaje se trosoban stan površine m², smješten u prizemlju novogradnje u Siverićkoj ulici na Srednjacima. Stan se sastoji od ukupno 52,38 m2 zatvorene površine:ulaznog prostora (6,80 m2)dnevnog boravka/blagovaonice....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 227.506 € na 233.700 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 233.700 €, 61,50 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 227.506 €
18.05.2026 - 233.700 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stanove u modernoj novogradnji u zagrebačkom naselju Blato, u Ulici Jurja Njavre. U ponudi su funkcionalni i suvremeno projektirani stanovi u stambenoj zgradi koja se sastoji od dva ulaza (ulaz A i ulaz B). Zgrada je katnosti: podrum, prizemlje, dva kata i uvučeni kat, s....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Lanište, 284.961 €, 60,63 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 60,63 m2 u visokom prizemlju novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Ferenščica, 299.900 €, 60,56 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan 60.56 m2 neto korisne povrsine. Novo naselje Lovinčićeva, blizina tramvaja i svih potrebnih sadrzaja. Dnevni boravak Kuhinja Velika spavaca soba Kupaonica Loggia 12 m2 Novogradnja, dovrseno 2025. Godine. Jos nitko nije zivio u stanu. Stan je bio kratko u najmu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Lanište, 283.833 €, 60,39 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 60,39 m2 u visokom prizemlju novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Ferenščica, 290.000 €, 60,00 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ferenščica - Lovinčićeva ulica Prodaje se predivan i moderno uređen stan u novogradnji u Lovinčićevoj ulici, smješten u visokom prizemlju zgrade novije gradnje. Stan odiše funkcionalnošću, kvalitetom i ugodnom atmosferom te je idealan za život ili kao investicija. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 294.600 €, 59,00 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ČRNOMEREC, NOVOGRADNJA, 3-soban, 59 m2 Prodaje se prekrasan 3-soban stan u novogradnji na trećem katu zgrade od ukupno četiri kata s liftom. Zgrada se nalazi na Črnomercu na Zagrebačkoj cesti. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Mikulići, 235.000 €, 59,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja u Mikulićima, stan od 59 kvadrata na prodaju. Stan se nalazi na trećem katu. Trosoban stan sa balkonom. Stan se sastoji od dvije sobe manje sobe i jednom većom, koja je predviđena kao dnevni boravak sa kuhinjom. Stan se nalazi se u mirnoj ulici i dobroj mirkolokaciji u....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Remetinec, 208.600 €, 58,75 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i svijetao dvosoban stan u novogradnji. Zgrada je upravo dovršena te je useljiva. Stan se sastoji od ulaznog prostora, open spacea dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom i izlazom na balkon/lođu, spavaće sobe i kupaonice. Stanu pripadaju spremište i vanjsko....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 210.000 €, 72,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-18 smješten na 2. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 281.850 €, 57,00 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ČRNOMEREC, NOVOGRADNJA, 3-soban, 57 m2 Prodaje se prekrasan 3-soban stan u novogradnji na drugom katu zgrade od ukupno četiri kata s liftom. Zgrada se nalazi na Črnomercu na Zagrebačkoj cesti. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Botinec, 203.060 €, 56,88 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U eskluzivnoj prodaji je novi stambeni projekt novogradnje smješten u Botincu, Ulica dr. Luje Naletilića, u jednom od sve traženijih naselja Novog Zagreba ? zapad, na području grada Zagreb. Projekt gradi renomirano društvo iz područja građevine **********, a sama gradnja izvodi se....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Siget, 245.000 €, 56,57 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju moderan, svijetao i izuzetno funkcionalan stan površine 56,57 m², smješten u visokom prizemlju kvalitetne novogradnje iz 2011. godine u mirnom dijelu Sigeta, Radmanovačka ulica. Stan je uredno održavan, svježe okrečen, s novim podovima te se prodaje potpuno namješten ?....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 285.763 €, 72,35 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Počinje izgradnja stambenog objekta koji Vam u nastavku predstavljamo. Zgrada je smještena u slijepoj ulici, u mirnom i tihom okruženju za stanovanje. Pedesetak je metara udaljena od Branimirove ceste, a deset minuta hoda od Av. Dubrava s pristupom tramvaju. Lokacijski je pet minuta....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 260.000 €, 55,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno opremljen stan u Gajnicama Stan ima 2 spavaće sobe dnevni boravak sa blagavaonom kuhinju kupaonu balkon vanjsko parkirno mjesto Rezije su jako male ,susjedstvo mirno, banke , pošta, vrtići , škole dućani ..sve na dohvat ruke hodom.. Vlasnistvo 1/1 Za sve i formacije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Mir, komfor i kvaliteta gradnje ? 3-soban stan u novogradnji U mirnom i ugodnom okruženju Novog Zagreba, okruženom obiteljskim kućama i zelenilom, nalazi se ovaj moderno projektiran trosoban stan u novogradnji iz 2025. godine. Stan je idealan za obiteljski život, ali i za sve koji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno namješten trosoban stan površine 55 m² u zagrebačkom naselju Dugave. Stan je izuzetno funkcionalno organiziran, ugodan za život te ima vrlo niske režijske troškove zahvaljujući kvalitetnim i ekonomičnim sustavima grijanja i hlađenja. Stan je opremljen klima-uređajem....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 240.000 €, 54,31 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Otok, dvosobni stan na drugom katu novogradnje s liftom, zatvorene površine 45.36 m² s balkonom površine 5.4 m² i garažnim parkirnim mjestom površine 12.50 m², ukupna neto korisna površina 54.31 m² Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, spavaće sobe te open-space dnevnog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 219.000 €, 49,00 m2 cca 4470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, NOVOGRADNJA, PRODAJA, ZAGREB, STENJEVEC, 49 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan ukupne površine 49 m2 (40 m2 stambeno + 9 m2 balkon) na drugom katu novogradnje s liftom. Zgrada je izgrađena 2022. godine i ima ukupno 3 kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 215.000 €, 47,31 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 2-sobni stan u novogradnji na lokaciji Bezdanska ulica 17, Prečko, Zagreb. Stan se nalazi na 2. katu manje stambene zgrade koja se sastoji od tri stana. Stambena zgrada je dovršena ove godine i ima sve potrebne dozvole: građevinsku, uporabnu i vlasnički list. Oprema stana....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Remetinec, 258.000 €, 74,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Casa Bella Nekretnine iz ponude izdvaja moderan stan neto površine 74 m² u novogradnji u zagrebačkom naselju Remetinec, smješten svega nekoliko minuta od Arena Centra. Stan se nalazi u prizemlju odnosno na nižoj etaži te uz stambeni prostor nudi terasu od 18 m², privatni vrt površine....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Savica, 290.000 €, 74,02 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan trosoban stan na traženoj zagrebačkoj Savici. Tlocrtno se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, te odvojene kupaonice i wc-a. Dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica, te jedna spavaća soba imaju izlaze na ostakljenu lođu koja se....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 217.000 €, 43,88 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Međimurskoj ulici u Zagrebu. Stan se sastoji od jedne spavaće sobe , dnevnog boravka koji je spojen s kuhinjom,hodnika, kupaonice i balkona koji je zatvoren pvc stolarijom. S stanom prodaje se i garažno mjesto koji se nalazi u podzemnoj garaži ( sistem na police....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 218.000 €, 75,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-8 smješten na 1. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju 2027.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 217.500 €, 75,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-15 smješten na 2. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 217.500 €, 75,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-9 smješten na 1. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju 2027.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 315.000 €, 76,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se moderno opremljen trosobni stan ukupne stambene površine 64 m², smješten na drugom katu novogradnje iz kraja 2024. godine u zagrebačkom naselju Blato. Blato je mirno i uređeno naselje u zapadnom dijelu Zagreba, s dobrom prometnom povezanošću i svim potrebnim sadržajima....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!