• GoHome Professional
novogradnja zagreb do 300000 eura zadnjih 7 dana - GoHome
  • novogradnja zagreb do 300000 eura zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb do 300000 eura zadnjih 7 dana

  • Za upit "novogradnja zagreb do 300000 eura zadnjih 7 dana" pronađeno 38 nekretnina - prosječna cijena 4.042 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 4 nekretnina za upit novogradnja zagreb do 300000 eura zadnjih 7 dana pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • vrt
    • lift
    • balkon
    • zagrebačka ulica
    • 3.kat
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Dubrava, 235.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Stan 67,2 m² u Donjoj Dubravi, smješten na 1. katu manje stambene zgrade iz 2026. godine. Novogradnja u mirnoj ulici, dvije spavaće sobe, balkon i vanjsko parkirno mjesto. Energetski razred A, podno grijanje i troslojna PVC stolarija. Useljiv odmah. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 308.000 €, 114,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Na početku Zagrebačke Dubrave, odličnoj mikrolokaciji u blizini parka Maksimir i svih potrebnih sadržaja škole, vrtića, bolnice, pošte, trgovina, lokala i restorana, na prodaju je ovaj stan od 114m2 prodajne površine, koji se nalazi na drugom katu stambene zgrade luksuzne novogradnje.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 310.000 €, 62,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb, Srednjaci, prekrasan trosoban stan 62,15 m2.Stan 3 - prizemljeProdaje se trosoban stan površine m², smješten u prizemlju novogradnje u Siverićkoj ulici na Srednjacima. Stan se sastoji od ukupno 52,38 m2 zatvorene površine:ulaznog prostora (6,80 m2)dnevnog boravka/blagovaonice....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja zagreb do 300000 eura zadnjih 7 dana'
315.000 €
235.000 €
237.650 €
  Stan, ZAGREB, Gornje Vrapče, 300.000 €, 82,24 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ako tražite stan koji nudi više od standardnog gradskog života ? ovo je nekretnina koja briše granicu između stana i kuće. U mirnoj i zelenoj zoni Gornje Kustošije, smješten u prizemlju moderne zgrade iz 2018. godine, nalazi se luksuzno uređen i potpuno opremljen stan površine 64,80....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Ferenščica, 299.900 €, 60,56 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan 60.56 m2 neto korisne povrsine. Novo naselje Lovinčićeva, blizina tramvaja i svih potrebnih sadrzaja. Dnevni boravak Kuhinja Velika spavaca soba Kupaonica Loggia 12 m2 Novogradnja, dovrseno 2025. Godine. Jos nitko nije zivio u stanu. Stan je bio kratko u najmu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 294.600 €, 59,00 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ČRNOMEREC, NOVOGRADNJA, 3-soban, 59 m2 Prodaje se prekrasan 3-soban stan u novogradnji na trećem katu zgrade od ukupno četiri kata s liftom. Zgrada se nalazi na Črnomercu na Zagrebačkoj cesti. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Savica, 290.000 €, 74,02 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan trosoban stan na traženoj zagrebačkoj Savici. Tlocrtno se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, te odvojene kupaonice i wc-a. Dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica, te jedna spavaća soba imaju izlaze na ostakljenu lođu koja se....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Ferenščica, 290.000 €, 60,00 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ferenščica - Lovinčićeva ulica Prodaje se predivan i moderno uređen stan u novogradnji u Lovinčićevoj ulici, smješten u visokom prizemlju zgrade novije gradnje. Stan odiše funkcionalnošću, kvalitetom i ugodnom atmosferom te je idealan za život ili kao investicija. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 289.000 €, 107,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Na početku Zagrebačke Dubrave, odličnoj mikrolokaciji u blizini parka Maksimir i svih potrebnih sadržaja škole, vrtića, bolnice, pošte, trgovina, lokala i restorana, na prodaju je ovaj stan od 107m2 prodajne površine, koji se nalazi na drugom katu stambene zgrade luksuzne novogradnje.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Lanište, 284.961 €, 60,63 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 60,63 m2 u visokom prizemlju novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Lanište, 283.833 €, 60,39 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 60,39 m2 u visokom prizemlju novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 281.850 €, 57,00 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ČRNOMEREC, NOVOGRADNJA, 3-soban, 57 m2 Prodaje se prekrasan 3-soban stan u novogradnji na drugom katu zgrade od ukupno četiri kata s liftom. Zgrada se nalazi na Črnomercu na Zagrebačkoj cesti. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 305.000 €, 102,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, NOVOGRADNJA, 5-SOBAN, 101m2 Prodaje se 5-soban stan na drugom katu od ukupno tri kata zgrade bez lifta. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Rudešu. Stan se sastoj od dvije etaže: 1.etaža: open space dnevni boravak s kuhinjom I blagovaonicom s izlazom na balkon,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 269.373 €, 69,07 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

S3-2023 U prodaji je trosobni stan u novogradnji, smješten u mirnom i uređenom dijelu Retkovca, okruženom obiteljskim kućama i niskom izgradnjom. Riječ je o individualnoj, kvalitetnoj, samostojećoj građevini, sa ukupno 7 stambenih jedinica. STAN S3 ? I. kat Ukupna prodajna neto površina:....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 265.000 €, 53,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Novi Zagreb - Otok, dvosoban stan površine 46 m2 na 3. katu kvalitetno građene novogradnje iz 2024. godine s liftom.Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice otvorenog tlocrta s izlazom na loggiu, spavaće sobe i kupaonice. Stanu pripada parkirno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 260.000 €, 55,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno opremljen stan u Gajnicama Stan ima 2 spavaće sobe dnevni boravak sa blagavaonom kuhinju kupaonu balkon vanjsko parkirno mjesto Rezije su jako male ,susjedstvo mirno, banke , pošta, vrtići , škole dućani ..sve na dohvat ruke hodom.. Vlasnistvo 1/1 Za sve i formacije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Lanište, 307.427 €, 65,41 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 65,41 m2 na 2. katu novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih sadržaja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Mir, komfor i kvaliteta gradnje ? 3-soban stan u novogradnji U mirnom i ugodnom okruženju Novog Zagreba, okruženom obiteljskim kućama i zelenilom, nalazi se ovaj moderno projektiran trosoban stan u novogradnji iz 2025. godine. Stan je idealan za obiteljski život, ali i za sve koji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno namješten trosoban stan površine 55 m² u zagrebačkom naselju Dugave. Stan je izuzetno funkcionalno organiziran, ugodan za život te ima vrlo niske režijske troškove zahvaljujući kvalitetnim i ekonomičnim sustavima grijanja i hlađenja. Stan je opremljen klima-uređajem....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Siget, 245.000 €, 56,57 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju moderan, svijetao i izuzetno funkcionalan stan površine 56,57 m², smješten u visokom prizemlju kvalitetne novogradnje iz 2011. godine u mirnom dijelu Sigeta, Radmanovačka ulica. Stan je uredno održavan, svježe okrečen, s novim podovima te se prodaje potpuno namješten ?....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 240.000 €, 54,31 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Otok, dvosobni stan na drugom katu novogradnje s liftom, zatvorene površine 45.36 m² s balkonom površine 5.4 m² i garažnim parkirnim mjestom površine 12.50 m², ukupna neto korisna površina 54.31 m² Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, spavaće sobe te open-space dnevnog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 240.000 €, 79,97 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA STANA ? RETKOVEC, ZAGREB | NOVOGRADNJA | DVOETAŽNI 3-SOBNI STAN S VRTOM I PARKINGOM Na prodaju S1 novoizgrađeni dvoetažni stan smješten u mirnom i razvijenom zagrebačkom naselju Retkovec. Stan pruža poseban osjećaj stanovanja kao u kući zahvaljujući privatnom ulazu, vrtu i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 235.000 €, 80,38 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA STANA ? RETKOVEC, ZAGREB | NOVOGRADNJA | DVOETAŽNI 3-SOBNI STAN S VRTOM I PARKINGOM Na prodaju S2 novoizgrađeni dvoetažni stan smješten u mirnom i razvijenom zagrebačkom naselju Retkovec. Stan pruža poseban osjećaj stanovanja kao u kući zahvaljujući privatnom ulazu, vrtu i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 235.000 €, 67,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 228.000 €, 84,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Na početku Zagrebačke Dubrave, odličnoj mikrolokaciji u blizini parka Maksimir i svih potrebnih sadržaja škole, vrtića, bolnice, pošte, trgovina, kafića i restorana, na prodaju je ovaj stan od 84m2 prodajne površine (stvarne 143,32m2), koji se nalazi na zadnjem katu stambene zgrade....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 226.200 €, 78,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-5 u prizemlju kvalitetne novogradnje, smješten u mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju 2027.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 219.000 €, 49,00 m2 cca 4470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, NOVOGRADNJA, PRODAJA, ZAGREB, STENJEVEC, 49 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan ukupne površine 49 m2 (40 m2 stambeno + 9 m2 balkon) na drugom katu novogradnje s liftom. Zgrada je izgrađena 2022. godine i ima ukupno 3 kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 217.500 €, 75,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-15 smješten na 2. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 217.000 €, 43,88 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Međimurskoj ulici u Zagrebu. Stan se sastoji od jedne spavaće sobe , dnevnog boravka koji je spojen s kuhinjom,hodnika, kupaonice i balkona koji je zatvoren pvc stolarijom. S stanom prodaje se i garažno mjesto koji se nalazi u podzemnoj garaži ( sistem na police....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 215.000 €, 47,31 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 2-sobni stan u novogradnji na lokaciji Bezdanska ulica 17, Prečko, Zagreb. Stan se nalazi na 2. katu manje stambene zgrade koja se sastoji od tri stana. Stambena zgrada je dovršena ove godine i ima sve potrebne dozvole: građevinsku, uporabnu i vlasnički list. Oprema stana....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Remetinec, 208.600 €, 58,75 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i svijetao dvosoban stan u novogradnji. Zgrada je upravo dovršena te je useljiva. Stan se sastoji od ulaznog prostora, open spacea dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom i izlazom na balkon/lođu, spavaće sobe i kupaonice. Stanu pripadaju spremište i vanjsko....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Botinec, 203.060 €, 56,88 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U eskluzivnoj prodaji je novi stambeni projekt novogradnje smješten u Botincu, Ulica dr. Luje Naletilića, u jednom od sve traženijih naselja Novog Zagreba ? zapad, na području grada Zagreb. Projekt gradi renomirano društvo iz područja građevine **********, a sama gradnja izvodi se....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 178.942 €, 47,09 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA BLATO ? S7 - 2-soban stan 47.09m2 sa loggiom ? obavezno parkirno mjesto Prodaje se 2-soban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji ? Karlovačka cesta, Blato (Novi Zagreb ? Zapad). Stan se nalazi na prizemlju, netto površine 42.70m2 + loggia (brutto 5.85m2), ukupno obračunato....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 325.000 €, 91,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

U Zagrebu, neposrednoj blizini parka Maksimir, na prodaju je ovaj jedinstveni Penthouse od 91m2 sa prekrasnom terasom od 65m2, smješten na 2. katu stambene zgrade luksuzne Novogradnje. Zgrada je građena prema najvišim standardima, korišteni su najfiniji materijali, te vrhunska oprema....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 325.000 €, 92,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Na početku Zagrebačkog kvarta Dubrave, smješten na odličnoj mikrolokaciji u blizini svih potrebnih sadržaja, škole, vrtića, trgovina, pošte, bolnice, prekrasnog parka Maksimir, na prodaju je ovaj trosobni Penthouse od 92m2 stambenog prostora na drugom katu stambene zgrade luksuzne....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Sveta Klara, 330.000 €, 102,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, Novogradnja, Kuća, Klara 102m2. PRODAJA, Kuća, Klara. Prodaje se poluugrađena kuća koja se sastoji od PRIZEMLJA (ulazni prostor, kupaonica s wcom, tehnička prostorija, kuhinja, blagavaonica i dnevni boravak, natkriveno parkirališno mjesto (16,55 bm2) i natkrivena terasa (23,43....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-36 (od ukupno 33)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr