• GoHome Professional
novogradnja zagreb do 300000 eura zadnjih 14 dana - GoHome
  • novogradnja zagreb do 300000 eura zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb do 300000 eura zadnjih 14 dana barem 70 m2 što veće pala cijena

  • Za upit "novogradnja zagreb do 300000 eura zadnjih 14 dana barem 70 m2 što veće pala cijena" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.110 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • 3.kat
    • terasa
    • moderan
    • balkon
    • parking
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 252.000 € na 238.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 238.000 €, 130,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.05.2026 - 235.000 €
15.05.2026 - 252.000 €
20.05.2026 - 238.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderan dizajn, premium materijali i pažljivo osmišljen prostor čine ovaj stan dijelom posebnog projekta,prodajemo. NETTO površina stana iznosi 36.55 m2 + terasa 12.50 m2 + vrt 67 m2 i VPM* koji se odlikuje funkcionalnim rasporedom i optimalnim iskorištenjem prostora. Zgrada je građena....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 266.000 € na 258.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, 258.000 €, 86,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.04.2026 - 266.000 €
15.05.2026 - 258.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se trosobni stan površine 86,12 m2 na prizemlju novogradnje s ukupno tri etaže, smješten u mirnom dijelu Sesveta, Markovo polje. Stan će biti završen u ljeto 2026. godine i odlikuje ga suvremena arhitektura te pažljivo odabrana lokacija u blizini prirode, što ga čini idealnim....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 226.000 € na 215.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, 215.000 €, 71,00 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.04.2026 - 226.000 €
22.05.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo vam dvosobni stan površine 71,03 m2 smješten na drugom od ukupno tri kata moderne novogradnje u sjevernom dijelu Sesveta, Markovo polje. Nekretnina će biti završena u lipnju/srpnju 2026. godine. Njezina lokacija nudi ugodan život u neposrednoj blizini prirode te pruža....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja zagreb do 300000 eura zadnjih 14 dana barem 70 m2 što veće pala cijena'
226.200 €
226.200 €
278.000 €
 
-2%

Promjena cijene sa 305.000 € na 299.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 299.000 €, 67,00 m2 cca 4460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.01.2026 - 365.000 €
21.02.2026 - 345.000 €
30.03.2026 - 305.000 €
18.05.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Lijep, osvjetljen i funkcionalan trosoban stan na odličnoj lokaciji u Dubravi. Stan se nalazi na trećem katu iznimno kvalitetne i odlično održavane zgrade novije gradnje s dva lifta iz 2007. godine. Stan se sastoji od ulaznog prostora i hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!