• GoHome Professional
novogradnja zagreb do 300000 eura što jeftinije do - GoHome
  • novogradnja zagreb do 300000 eura što jeftinije do - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb do 300000 eura što jeftinije do 60 m2 pala cijena

  • Za upit "novogradnja zagreb do 300000 eura što jeftinije do 60 m2 pala cijena" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 4.014 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-8%

Promjena cijene sa 76.000 € na 69.999 € - 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 69.999 €, 22,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.01.2026 - 82.500 €
12.02.2026 - 79.500 €
17.03.2026 - 76.000 €
14.05.2026 - 69.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Kupac ne plaća agencijsku proviziju. Papiri uredni i mogućnost kupovine putem kredita. Prodaje se adaptirani stan ( garsonijera ) u suterenu stambene zgrade površine od 19m2 u ulici Nova cesta - Trešnjevka. Stanu dodatno pripada i wc te mala ostava pored stana, šupa u vrtu i spremište....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 120.000 € na 117.010 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ZAGREB, Stenjevec, 117.010 €, 31,71 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2025 - 107.287 €
18.09.2025 - 120.330 €
14.11.2025 - 110.668 €
16.11.2025 - 120.000 €
16.03.2026 - 117.010 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u novoj stambeno-poslovnoj zgradi sa liftom, adresa Franje Lučića 28A, Jankomir, u neposrednoj blizini stare Samoborske. Gradnja poslovno stambene zgrade sa ukupno pet etaža: Podrum(-1): osamnaest (18) garažnih parkirna mjesta i tri (3) spremišta Prizemlje: dva (2)....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 153.870 € na 149.410 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 149.410 €, 44,60 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 158.330 €
29.11.2025 - 149.410 €
08.12.2025 - 158.330 €
16.02.2026 - 167.250 €
16.03.2026 - 153.870 €
10.05.2026 - 149.410 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S1-6 - 44,60 m2, 2-sobni, prizemlje (ULAZ 1) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 51,60 m² UKUPNA CIJENA: 172.860,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 2,93m2 2. kuhinja 4,95m2 3. dn.boravak i blagavaonica 18,95m2 4. sp.soba 9,95m2 5. kupaonica 4,85m2 6. natkriveni balkon....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja zagreb do 300000 eura što jeftinije do 60 m2 pala cijena'
205.000 €
205.000 €
153.870 €
 
-3%

Promjena cijene sa 154.539 € na 149.856 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 149.856 €, 46,83 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 154.539 €
11.04.2026 - 149.856 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

O projektu: Stambeno?poslovna građevina ?B?, u sklopu projekta Botinec, predstavlja novu modernu novogradnju tvrtke Nivogradnja d.o.o., koja već više od 30 godina uspješno gradi stambene objekte visoke kvalitete. Projekt se gradi na adresi Ulica dr. Luje Naletilića, u naselju Botinec,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 167.250 € na 153.870 € - 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 153.870 €, 44,60 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2025 - 158.330 €
29.11.2025 - 149.410 €
08.12.2025 - 158.330 €
12.02.2026 - 167.250 €
17.03.2026 - 153.870 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S2-6 - 44,60 m2, 2-sobni, prizemlje (ULAZ 2) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 51,55 m² UKUPNA CIJENA: 178.192,50 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 2,93m2 2. kuhinja 4,95m2 3. dn.boravak i blagavaonica 18,95m2 4. sp.soba 9,95m2 5. kupaonica 4,85m2 6. natkrivena terasa....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 167.250 € na 158.330 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 158.330 €, 44,60 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 162.790 €
28.11.2025 - 165.020 €
09.12.2025 - 167.250 €
10.05.2026 - 158.330 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.11.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S2-11 - 44,60 m2, 2-sobni, nalazi se na prvom katu (ULAZ 2) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 50,60 m² UKUPNA CIJENA: 179.630,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 2,93m2 2. kuhinja 4,95m2 3. dn.boravak i blagavaonica 18,95m2 4. sp.soba 9,95m2 5. kupaonica 4,85m2 6. natkriveni....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 171.710 € na 162.790 € - 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 162.790 €, 44,60 m2 cca 3650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.06.2025 - 153.870 €
11.02.2026 - 165.020 €
20.02.2026 - 171.710 €
17.03.2026 - 162.790 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S2-16 - 44,60 m2, 2-sobni, nalazi se na prvom katu (ULAZ 2) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem 50,60m2 UKUPNA CIJENA: 184.690,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 2,93m2 2. kuhinja 4,95m2 3. dn.boravak i blagavaonica 18,95m2 4. sp.soba 9,95m2 5. kupaonica 4,85m2 6. natkriveni....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 191.975 € na 186.490 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 186.490 €, 54,85 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.04.2026 - 191.975 €
11.04.2026 - 186.490 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 215.424 € na 200.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 200.000 €, 59,82 m2 cca 3340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 191.424 €
18.02.2026 - 215.424 €
18.04.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan s vrtom 2-B neto korisne površine 59,82 m2 u prizemlju dvokatnice bez dizala u izgradnji s 18 stanova od 36 m2 do 82 m2 na adresi Lukoranska 19, Zagreb, u neposrednoj blizini trgovačkog centra Arena. Zatvoreni dio površine 46,45 m2 sastoji se od hodnika, dnevnog....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 217.260 € na 211.140 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 211.140 €, 61,20 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 211.140 €
09.12.2025 - 217.260 €
09.01.2026 - 205.020 €
09.02.2026 - 217.260 €
18.03.2026 - 211.140 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S1-17 - 61,20 m2, 3-sobni, nalazi se na drugom katu (ULAZ 1) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 67,20 m² UKUPNA CIJENA: 231.840,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 4,85m2 2. hodnik 4,64m2 3. kuhinja 4,95m2 4. dn.boravak i blagavaonica 20,75m2 5. sp.soba 1 - 9,75m2 6.....

 
 
 
 
-35%

Promjena cijene sa 341.742 € na 222.572 € - 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 222.572 €, 52,37 m2 cca 4250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 341.742 €
21.04.2026 - 222.572 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 i 0981971210 *** U ponudi su još 4 preostala stana za prodaju u kvalitetnoj novogradnji smještenoj u Gornjoj Dubravi. Zgrada se sastoji od prizemlja, prvog kata i uvučenog kata. Dostupni stanovi nalaze se na prvom katu (stan S10) te na uvučenom....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 265.000 € na 245.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Siget, 245.000 €, 56,57 m2 cca 4330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 280.000 €
17.04.2026 - 265.000 €
15.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan i funkcionalan dvosoban stan ukupne stambene površine 56,57 m2, smješten u visokom prizemlju novije kvalitetne stambene zgrade u Zagrebu, Radmanovačka ulica. (Kaićeve zgrade) Izuzetno svijetao, bez dodatnih ulaganja i odmah useljiv! Stan se sastoji od ulaza, dnevnog....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 259.000 € na 249.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dugave, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 259.000 €
06.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Dajem na prodaju potpuno namješten trosoban stan u Dugavama, prekrasno organiziranog prostora i izuzetno ekonomičnih režijskih troškova. Stan je opremljen unutarnjom klima-jedinicom u svakoj od tri sobe te podnim grijanjem u kupaonici. Grijanje i opskrba toplom vodom su ekonomično....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 259.000 € na 249.000 € - 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dugave, 249.000 €, 48,80 m2 cca 5100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2026 - 259.000 €
07.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se trosobni stan na 1. katu zgrade od 3 kata sa liftom, izgrađene 2025.g. Sastoji se od: hodnika dnevnog boravka sa blagovaom i kuhinje (open....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 260.000 € na 250.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Ferenščica, 250.000 €, 55,00 m2 cca 4550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 260.000 €
25.03.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Za dodatne informacije ili razgledavanje, nazovite 091 / 671 - 5450. Prodaje se moderno uređen dvosoban stan površine 55 m² na 1. katu kvalitetne zgrade s liftom u Lovinčićevoj ulici. Stan je odličnog rasporeda i odmah useljiv. Sastoji se od: -ulaznog prostora -kuhinje -dnevnog boravka....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 255.000 € na 250.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Remetinec, 250.000 €, 51,53 m2 cca 4850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 255.000 €
01.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Svega par minuta od Arena centra prodajem stan od 74 m² u novogradnji u zagrebačkom naselju Remetinec. Radi se o stanu prizemne ili niske etaže, uz koji dolazi terasa površine 18 m², privatni vrt od 90 m² te vanjsko parkirno mjesto od 13 m². Zgrada je nove gradnje, modernog izgleda....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 272.000 € na 255.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 255.000 €, 50,20 m2 cca 5080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 272.000 €
27.03.2026 - 255.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan i funkcionalan trosobni stan na odličnoj lokaciji u kvartu Rudeš, potpuno opremljen sa svim aparatima i namješten. Stan se nalazi na 3. katu zgrade, od ukupno 8 katova, zgrada ima 2 lifta, jedan manji te jedan veći. Stanu pripada garažno parkirno mjesto na etaži....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 270.000 € na 260.000 € - 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, ZAGREB, Donji Grad, 260.000 €, 57,15 m2 cca 4550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 260.000 €
10.03.2026 - 270.000 €
10.03.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se izvanredan poslovni prostor smješten na Zavrtnici u Zagrebu. Ova novogradnja odmah pored Nove Branimirove predstavlja savršenu investiciju za tvrtke koje traže prestižnu lokaciju u frekventnom dijelu grada. Prostor se nalazi u prizemlju, s ukupnom površinom od 57,15 četvornih....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 299.000 € na 280.000 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Lanište, 280.000 €, 55,00 m2 cca 5090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 299.000 €
05.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju moderan i funkcionalan trosoban stan površine 54,57 m², smješten na 8. katu (zadnji kat) kvalitetne novogradnje iz 2018. godine u traženoj lokaciji Lanište. Stan se nalazi na najvišem katu, što osigurava ono što većina stanova nema ? mir, privatnost i otvoren pogled bez....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 314.900 € na 309.900 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 309.900 €, 62,56 m2 cca 4950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 335.000 €
29.03.2026 - 323.000 €
18.04.2026 - 314.900 €
01.05.2026 - 309.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA ? Moderan 3-sobni stan s 2 balkona, parkingom i spremištem | Rudeš (novogradnja 2021.) Prodaje se potpuno moderno opremljen i odmah useljiv stan ukupne površine 62,56 m², smješten na 2. katu kvalitetne novogradnje s liftom iz 2021. godine, u mirnom dijelu Rudeša. Stan se nalazi....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.