• GoHome Professional
novogradnja zagreb do 290000 eura Najnovije - GoHome
  • novogradnja zagreb do 290000 eura Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb do 290000 eura Najnovije

  • Za upit "novogradnja zagreb do 290000 eura najnovije" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 4.050 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Remetinec, 283.833 €, 60,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan površine 60,39 m2 u visokom prizemlju novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 240.000 €, 79,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

PRODAJA STANA ? RETKOVEC, ZAGREB | NOVOGRADNJA | DVOETAŽNI 3-SOBNI STAN S VRTOM I PARKINGOM Na prodaju S1 novoizgrađeni dvoetažni stan smješten u mirnom i razvijenom zagrebačkom naselju Retkovec. Stan pruža poseban osjećaj stanovanja kao u kući zahvaljujući privatnom ulazu, vrtu i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 284.961 €, 61,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan površine 60,63 m2 u visokom prizemlju novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja zagreb do 290000 eura najnovije'
235.000 €
150.000 €
315.000 €
  Stan, ZAGREB, Dugave, 249.000 €, 48,80 m2 cca 5100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-sobni stan korisne površine 54,46 m2, odnosno 48,80 m2 obračunske površine u Dugavama, 1. kat zgrade sa liftom, izgrađene 2025.g. + VPM 12,50 m2. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa blagovaom, kuhinje (open space), spavaće sobe, kupaonice, loggia 4,22 m2. Stanu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 307.427 €, 65,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan površine 65,41 m2 na 2. katu novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih sadržaja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 307.924 €, 66,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Novogradnja Remete, 3 stana. Stan 3 nalazi se na uvučenom katu i predstavlja najekskluzivniju jedinicu u rezidenciji.Velika terasa pruža pogled na park-šumu i Sljeme, stvarajući doživljaj kuće u prirodi.Unutarnji prostor čine dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 315.000 €, 76,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Blato, namješten trosoban stan na 2. katu nove stambene zgrade zatvorene površine 64 m2 s prostranom nenatkrivenom terasom 36 m2 (9 m2) i vanjskim nenatkrivenim parkirnim mjestom 12,50 m2 (3,13 m2), ukupne neto korisne površine 76,13 m2. Stan se sastoji od ulaznog prostora,....