• GoHome Professional
novogradnja zagreb do 280000 eura zadnjih 7 dana p - GoHome
  • novogradnja zagreb do 280000 eura zadnjih 7 dana p - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb do 280000 eura zadnjih 7 dana pala cijena

  • Za upit "novogradnja zagreb do 280000 eura zadnjih 7 dana pala cijena" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 3.023 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 252.000 € na 238.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 238.000 €, 130,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.05.2026 - 235.000 €
15.05.2026 - 252.000 €
20.05.2026 - 238.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderan dizajn, premium materijali i pažljivo osmišljen prostor čine ovaj stan dijelom posebnog projekta,prodajemo. NETTO površina stana iznosi 36.55 m2 + terasa 12.50 m2 + vrt 67 m2 i VPM* koji se odlikuje funkcionalnim rasporedom i optimalnim iskorištenjem prostora. Zgrada je građena....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 305.000 € na 299.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 299.000 €, 67,00 m2 cca 4460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.01.2026 - 365.000 €
21.02.2026 - 345.000 €
30.03.2026 - 305.000 €
18.05.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Lijep, osvjetljen i funkcionalan trosoban stan na odličnoj lokaciji u Dubravi. Stan se nalazi na trećem katu iznimno kvalitetne i odlično održavane zgrade novije gradnje s dva lifta iz 2007. godine. Stan se sastoji od ulaznog prostora i hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 234.000 € na 226.200 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 226.200 €, 78,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 234.000 €
20.05.2026 - 226.200 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-6 u prizemlju kvalitetne novogradnje, smješten u mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju 2027.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja zagreb do 280000 eura zadnjih 7 dana pala cijena'
226.200 €
226.200 €
 
-3%

Promjena cijene sa 234.000 € na 226.200 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 226.200 €, 78,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 234.000 €
20.05.2026 - 226.200 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 1)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni