• GoHome Professional
novogradnja zagreb do 280000 eura do 4100 eura/m2 - GoHome
  • novogradnja zagreb do 280000 eura do 4100 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb do 280000 eura do 4100 eura/m2 do 70 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "novogradnja zagreb do 280000 eura do 4100 eura/m2 do 70 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.806 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 1 nekretnina za upit novogradnja zagreb do 280000 eura do 4100 eura/m2 do 70 m2 Zadnjih 7 dana pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Dubrava, 269.373 €, 69,07 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

S3-2023 U prodaji je trosobni stan u novogradnji, smješten u mirnom i uređenom dijelu Retkovca, okruženom obiteljskim kućama i niskom izgradnjom. Riječ je o individualnoj, kvalitetnoj, samostojećoj građevini, sa ukupno 7 stambenih jedinica. STAN S3 ? I. kat Ukupna prodajna neto površina:....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 235.000 €, 67,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan 67,2 m² u Donjoj Dubravi, smješten na 1. katu manje stambene zgrade iz 2026. godine. Novogradnja u mirnoj ulici, dvije spavaće sobe, balkon i vanjsko parkirno mjesto. Energetski razred A, podno grijanje i troslojna PVC stolarija. Useljiv odmah. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Remetinec, 208.600 €, 58,75 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i svijetao dvosoban stan u novogradnji. Zgrada je upravo dovršena te je useljiva. Stan se sastoji od ulaznog prostora, open spacea dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom i izlazom na balkon/lođu, spavaće sobe i kupaonice. Stanu pripadaju spremište i vanjsko....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja zagreb do 280000 eura do 4100 eura/m2 do 70 m2 zadnjih 7 dana'
178.942 €
178.942 €
237.650 €
  Stan, ZAGREB, Botinec, 203.060 €, 56,88 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U eskluzivnoj prodaji je novi stambeni projekt novogradnje smješten u Botincu, Ulica dr. Luje Naletilića, u jednom od sve traženijih naselja Novog Zagreba ? zapad, na području grada Zagreb. Projekt gradi renomirano društvo iz područja građevine **********, a sama gradnja izvodi se....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Siget, 245.000 €, 56,57 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju moderan, svijetao i izuzetno funkcionalan stan površine 56,57 m², smješten u visokom prizemlju kvalitetne novogradnje iz 2011. godine u mirnom dijelu Sigeta, Radmanovačka ulica. Stan je uredno održavan, svježe okrečen, s novim podovima te se prodaje potpuno namješten ?....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 240.000 €, 54,31 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Otok, dvosobni stan na drugom katu novogradnje s liftom, zatvorene površine 45.36 m² s balkonom površine 5.4 m² i garažnim parkirnim mjestom površine 12.50 m², ukupna neto korisna površina 54.31 m² Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, spavaće sobe te open-space dnevnog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 219.000 €, 49,00 m2 cca 4470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, NOVOGRADNJA, PRODAJA, ZAGREB, STENJEVEC, 49 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan ukupne površine 49 m2 (40 m2 stambeno + 9 m2 balkon) na drugom katu novogradnje s liftom. Zgrada je izgrađena 2022. godine i ima ukupno 3 kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Savica, 290.000 €, 74,02 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan trosoban stan na traženoj zagrebačkoj Savici. Tlocrtno se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, te odvojene kupaonice i wc-a. Dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica, te jedna spavaća soba imaju izlaze na ostakljenu lođu koja se....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 217.500 €, 75,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-15 smješten na 2. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu