• GoHome Professional
novogradnja zagreb barem 70 m2 do 3900 eura/m2 zad - GoHome
  • novogradnja zagreb barem 70 m2 do 3900 eura/m2 zad - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb barem 70 m2 do 3900 eura/m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "novogradnja zagreb barem 70 m2 do 3900 eura/m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 3.572 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 360000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • lift
    • vrt
    • zadnji kat
    • 6.kat
    • zamjena
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Dubrava, 240.000 €, 79,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

PRODAJA STANA ? RETKOVEC, ZAGREB | NOVOGRADNJA | DVOETAŽNI 3-SOBNI STAN S VRTOM I PARKINGOM Na prodaju S1 novoizgrađeni dvoetažni stan smješten u mirnom i razvijenom zagrebačkom naselju Retkovec. Stan pruža poseban osjećaj stanovanja kao u kući zahvaljujući privatnom ulazu, vrtu i....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 240.000 €, 79,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 269.373 €, 69,07 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

S3-2023 U prodaji je trosobni stan u novogradnji, smješten u mirnom i uređenom dijelu Retkovca, okruženom obiteljskim kućama i niskom izgradnjom. Riječ je o individualnoj, kvalitetnoj, samostojećoj građevini, sa ukupno 7 stambenih jedinica. STAN S3 ? I. kat Ukupna prodajna neto površina:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja zagreb barem 70 m2 do 3900 eura/m2 zadnjih 7 dana'
235.000 €
235.000 €
420.000 €
  Stan, ZAGREB, Sloboština, 272.649 €, 69,91 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan A20 obračunske površine 69,91 m2 u Oreškovićevoj ulici 20A u projektu u izgradnji s ukupno 86 stanova na 1. katu, orijentiran prema jugui istoku, a koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 378.000 €, 97,98 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Daje se na prodaju atraktivan dvoetažni penthouse u novogradnji, smješten u mirnom dijelu naselja Stenjevec ? Vrapče, na lokaciji koja pruža odličnu povezanost s ostatkom grada i blizinu svih važnih sadržaja. Stan se posebno ističe velikim staklenim stjenkama koje prostoru daju iznimnu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Savica, 290.000 €, 74,02 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan trosoban stan na traženoj zagrebačkoj Savici. Tlocrtno se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, te odvojene kupaonice i wc-a. Dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica, te jedna spavaća soba imaju izlaze na ostakljenu lođu koja se....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 396.000 €, 106,11 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sloboština, 294.224 €, 79,52 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan A1 obračunske površine 79,52 m2 u Oreškovićevoj ulici 20A u projektu u izgradnji s ukupno 86 stanova na 1. katu, orijentiran prema jugu i zapadu, a koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Gornje Vrapče, 300.000 €, 82,24 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ako tražite stan koji nudi više od standardnog gradskog života ? ovo je nekretnina koja briše granicu između stana i kuće. U mirnoj i zelenoj zoni Gornje Kustošije, smješten u prizemlju moderne zgrade iz 2018. godine, nalazi se luksuzno uređen i potpuno opremljen stan površine 64,80....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 383.508 €, 106,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

U sklopu novog stambenog projekta u zagrebačkom naselju Blato prodaje se stan na 1. katu ukupne NKP površine 106,53 m², od čega zatvoreni stambeni dio iznosi 91,34 m². Stan je funkcionalno i moderno organiziran te se sastoji od hodnika, tri spavaće sobe te open space koncepta kuhinje....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Zagreb Jug, 1.512.000 €, 423,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

U sklopu projekta stambene novogradnje u Buzinu, u Nadinskoj ulici, prodaje se poslovni prostor planirane ukupne površine 423 m², smješten u prizemlju zgrade. Prema projektu, prostor će imati direktan pristup s Avenije Većeslava Holjevca, jedne od najprometnijih zagrebačkih arterija....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 425.290 €, 119,80 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je luksuzan petosoban stan površine 119,80 m², smješten na 3. katu moderne novogradnje u Zagrebu, naselje Blato. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u otvorenom konceptu, četiri spavaće sobe, dvije kupaonice, hodnik te balkona i terase....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Remetinec, 250.000 €, 74,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na svega 5 minuta od Arena centra, prodaje se stan s vrtom u novogradnji. Tlocrtna površina stana iznosi 52 m2, iz stana se izlazi na prostranu terasu površine 18m2, stanu pripada vrt površine 90 m2 i jedno vanjsko parkirno mjesto površine 13 m2. Čine ga ulazni prostor, sprema za....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 244.458 €, 72,97 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

SVETA KLARA - LUKORANSKA ULICA Moderan trosoban stan 62.75 m² u visokom prizemlju s vrtom novogradnja- useljenje 12/2026. Na prodaju je stan oznake C3 koji se nalazi u prizemlju zgrade C (ukupno 14 stanova).Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, otvorenog prostora koji objedinjuje kuhinju,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 227.115 €, 72,10 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Smješteni izvan gradske vreve, ali odlično povezani s centrom Zagreba (vlak 14 min, automobil 20 min), ovi stanovi nude udobnost i mir, uz brojne sadržaje idealne za obiteljski život - dječja igrališta, veliki park u izgradnji i zelene površine za šetnje i rekreaciju. Trosoban stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 263.655 €, 83,70 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Smješteni izvan gradske vreve, ali odlično povezani s centrom Zagreba (vlak 14 min, automobil 20 min), ovi stanovi nude udobnost i mir, uz brojne sadržaje idealne za obiteljski život - dječja igrališta, veliki park u izgradnji i zelene površine za šetnje i rekreaciju. Četverosoban....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 419.000 €, 104,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodajemo prekrasan prostran stan u manjoj zgradi od sveukupno pet stanova. Kvalitetna novogradnja po izvrsnoj cijeni u Dubravi. (3800€/m2). Stan se sastoji od ulaznog prostora, koji vodi do dnevnog boravka i blagavaonice. Lijeva strana stana pametno je osmišljena kao spavaći dio....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 349.000 €, 86,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderna stambena jedinica u sklopu manje urbane vile s ukupno dvije stambene jedinice, smještena u mirnoj i urbanoj ulici u Donjoj Dubravi. Objekt je projektiran kao dvojna kuća, pri čemu su obje jedinice u potpunosti funkcionalno odvojene te svaka raspolaže vlastitim ulazom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 226.200 €, 78,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-5 u prizemlju kvalitetne novogradnje, smješten u mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju 2027.....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Brezovica, 360.000 €, 128,62 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderno koncipirana duplex kuća zatvorene površine 105,38 m² s prostranim vrtom od 143 m², smještena u mirnom i zelenom okruženju zagrebačkog naselja Brezovica. Useljenje je planirano u proljeće 2026. U razgledavanje kuće u jednom od najzelenijih dijelova Zagreba nazovite....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, 315.000 €, 76,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se moderno opremljen trosobni stan ukupne stambene površine 64 m², smješten na drugom katu novogradnje iz kraja 2024. godine u zagrebačkom naselju Blato. Blato je mirno i uređeno naselje u zapadnom dijelu Zagreba, s dobrom prometnom povezanošću i svim potrebnim sadržajima....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 315.000 €, 76,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Zagreb, Blato, namješten trosoban stan na 2. katu nove stambene zgrade zatvorene površine 64 m2 s prostranom nenatkrivenom terasom 36 m2 (9 m2) i vanjskim nenatkrivenim parkirnim mjestom 12,50 m2 (3,13 m2), ukupne neto korisne površine 76,13 m2.Stan se sastoji od ulaznog prostora,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 830.000 €, 200,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PENTHOUSE 172 m2 CIJENA 830.000 € (u cijenu uključena garaža, parkirno mjesto i spremište) OSNOVNE INFORMACIJE * Zagreb ? Bolnička cesta * Penthouse (6/6 kat, zgrada s liftom) * Neto površina stana: 135,75 m2 + * Terase + loggia: cca 61 m2 * Garaža: 25,5 m2 * Vanjsko parkirno mjesto:....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 21)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more