• GoHome Professional
novogradnja zagreb 60 m2 vrt - GoHome
  • novogradnja zagreb 60 m2 vrt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb 60 m2 vrt

  • Za upit "novogradnja zagreb 60 m2 vrt" pronađeno 102 nekretnina - prosječna cijena 3.504 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 759 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 181.260 €, 63,60 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Trosoban stan u prizemlju stambene zgrade zatvorene površine 54,27 m2 s vrtom 62 m2 (6,20 m2) i vanjskim nenatkrivenim parkirnim mjestom 12,50 m2 (3,13 m2), ukupni 63,60 m2.Stan S-6-2 sastoji se od ulaznog prostora, predsoblja, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 223.090 €, 63,74 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

KUPNJA DIREKTNO OD INVESTITORA, KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NITI POREZ NA PROMET NEKRETNINA! Blato, Kupinečka ulica, mirna slijepa ulica, udaljena 3min pješice od Karlovačke ceste gdje se nalazi autobus, dućan, teretana i kafić (Green Side Residence). Novi projekt od ukupno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 182.115 €, 63,90 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Trosoban stan u prizemlju stambene zgrade zatvorene površine 54,27 m2 s vrtom 65 m2 (6,50 m2) i vanjskim nenatkrivenim parkirnim mjestom 12,50 m2 (3,13 m2), ukupni 63,90 m2.Stan S-7-1 sastoji se od ulaznog prostora, predsoblja, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonice,....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 208.842 € na 214.422 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 214.422 €, 63,97 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.11.2025 - 200.474 €
22.01.2026 - 208.842 €
04.03.2026 - 214.422 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan B0 se nalazi unutar novoizgrađene stambene zgrade u naselju Botinec - ulica Dr. Luje Naletilića bb. Nalazi se u prizemlju zgrade te mu pripada vrt, spremište u podrumu te jedno parkirališno mjesto. Zgrada ima ukupno 45 stanova raspoređenih u 4 etaže - podruma u kojem su spremišta,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sloboština, Na upit, 63,06 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost. Stan S122 ? dvosoban u prizemlju, zatvorene površine 42,80 m² s natkrivenom terasom 4,20 m² (2,10), loggiom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sloboština, Na upit, 63,09 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost. Stan S43 ? dvosoban u prizemlju, zatvorene površine 42,50 m² s natkrivenom terasom 4,20 m2 (2,10), loggiom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 201.132 €, 55,87 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo projekt moderne zgrade sa 30 stanova na odličnoj lokaciji urbaniziranog naselja Sveta Klara i u blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan život ? na svega 50m od škole, javnog prijevoza, ljekarni, sportskih centara, vrtića i trgovina. POČETAK IZGRADNJE - STUDENI / 2025.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 200.700 €, 55,75 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 200.196 €, 55,61 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Gornje Vrapče, 300.000 €, 64,80 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ako tražite stan koji nudi više od standardnog gradskog života ? ovo je nekretnina koja briše granicu između stana i kuće. U mirnoj i zelenoj zoni Gornje Kustošije, smješten u prizemlju moderne zgrade iz 2018. godine, nalazi se luksuzno uređen i potpuno opremljen stan površine 64,80....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 275.000 €, 55,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se trosoban stan netto površine 54,57 m2 u prizemlju urbane novogradnje s ukupno dvije stambene jedinice, smještene u mirnom dijelu Maksimira ? Lašćina. Raspored prostorija: - hodnik - kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom - dvije spavaće sobe (s opcijom treće) - kupaonica....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 231.000 €, 55,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan površine 55 m² u kvalitetnoj novogradnji. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s dnevnim boravkom, spavaće sobe, kupaonice i balkona. Funkcionalan raspored, puno dnevnog svjetla i kvalitetni materijali. Idealno za stanovanje ili investiciju. Mario Marević +....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 250.000 €, 65,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KOMFORAN DVOSOBNI (bruto površine 99,30m2)-sa TERASOM I VRTOM!!! SA OTVORENIM POGLEDOM NA OBRONKE MEDVEDNICE!!! Dvosoban stan u prizemlju manje zgrade od svega 3 stambene jedinice. Zgrada je izgrađena 2020. godine i to vrlo kvalitetno. Dobila je A razred energetski certifikat. Do....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 246.350 €, 65,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA, 3-soban stan 65,00 m2 vrhunska gradnja, privatnost i energetska učinkovitost. - U ponudi je pažljivo projektiran trosoban stan u modernoj urbanoj vili s ukupno svega 9 stanova, smještenoj u mirnom dijelu Jankomira. Ova nekretnina predstavlja spoj suvremene....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 289.000 € na 286.930 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 286.930 €, 65,36 m2 cca 4390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 289.000 €
05.05.2026 - 286.930 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stenjevec, Virska ulica, Novogradnja. Prodaje se 3-sobni stan u visokom prizemlju u novoj zgradi u Virskoj ulici. Stan se sastoji od ulaznog hodinka, 2 spavaće sobe, kupaonice s WC-om i ostave. Stanu pripada jedno vanjsko parkirno mjesto, spremište u podrumu zgrade te vrt od 60m2....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 195.000 €, 54,57 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosobni stan netto površine 54,57m2 na odličnoj lokaciji u zagrebačkom naselju Maksimir ? Lašćina - Rebar. Ovaj urbani projekt nudi prilagodljiva stambena rješenja, a sastoji se od dvije stambene jedinice. Radi se o modernim stanovima koje odlikuje kvalitetna gradnja i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 296.505 €, 65,89 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnoj i sve traženijoj zoni Gornje Dubrave, u Međugorskoj ulici, smješten je ovaj funkcionalan i moderno projektiran stan u prizemlju manje stambene zgrade sa svega 8 stanova, što jamči privatnost i ugodno susjedstvo. Stan ukupne obračunske površine 65,89 m² pažljivo je osmišljen....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 213.675 €, 54,10 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Počinje izgradnja stambenog objekta koji Vam u nastavku predstavljamo. Zgrada je smještena u slijepoj ulici, u mirnom i tihom okruženju za stanovanje. Pedesetak je metara udaljena od Branimirove ceste, a deset minuta hoda od Av. Dubrava s pristupom tramvaju. Lokacijski je pet minuta....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Rijeka, donja Drenova zelena zona

na savršenoj lokaciji na donjoj Drenovi! Stan se nalazi na 1. katu manje stambene zgrade s fasadom i krovom iz 2011. godine.

www.dux-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Stanovi novogradnja RIO Kantrida, Rijeka zelena zona

Trenutno najatraktivniji stambeni kompleks koji se gradi u Rijeci na atraktivnoj lokaciji Kantrida!

www.pbz-nekretnine.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr