• GoHome Professional
novogradnja zagreb 60 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome
  • novogradnja zagreb 60 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb 60 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "novogradnja zagreb 60 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 4.697 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 1 nekretnina za upit novogradnja zagreb 60 m2 Zadnjih 14 dana pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 360000 eura
    • do 450000 eura (prosječna cijena)
    • do 540000 eura
    • do 4500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 759 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+3%

Promjena cijene sa 227.506 € na 233.700 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 233.700 €, 61,00 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 227.506 €
17.05.2026 - 233.700 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo stanove u modernoj novogradnji u zagrebačkom naselju Blato, u Ulici Jurja Njavre. U ponudi su funkcionalni i suvremeno projektirani stanovi u stambenoj zgradi koja se sastoji od dva ulaza (ulaz A i ulaz B). Zgrada je katnosti: podrum, prizemlje, dva kata i uvučeni kat, s....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 310.000 €, 62,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Zagreb, Srednjaci, prekrasan trosoban stan 62,15 m2.Stan 3 - prizemljeProdaje se trosoban stan površine m², smješten u prizemlju novogradnje u Siverićkoj ulici na Srednjacima. Stan se sastoji od ukupno 52,38 m2 zatvorene površine:ulaznog prostora (6,80 m2)dnevnog boravka/blagovaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 334.544 €, 57,00 m2 cca 5870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNO! SAMO U DOGMI - NOVOGRADNJA, ILICA U ponudi je projekt novogradnje smješten na izuzetno traženoj i sve rjeđe dostupnoj mikrolokaciji zapadnog dijela grada, U mirnom i uređenom dijelu Ilice, u neposrednoj blizini škole, vrtića, trgovina, javnog prijevoza i svih ključnih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja zagreb 60 m2 zadnjih 14 dana'
370.330 €
370.330 €
299.900 €
  Stan, ZAGREB, Remetinec, 222.452 €, 59,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

U prodaji je atraktivan jednosoban stan oznake F101 koji se nalazi u prizemlju moderne novogradnje u Remetincu ? idealan za one koji traže ugodan dom u mirnom okruženju, ali i za investitore koji znaju prepoznati potencijal brzorastućih kvartova. Stan se nalazi u manjoj urbanoj zgradi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Ferenščica, 290.000 €, 60,00 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ferenščica - Lovinčićeva ulica Prodaje se predivan i moderno uređen stan u novogradnji u Lovinčićevoj ulici, smješten u visokom prizemlju zgrade novije gradnje. Stan odiše funkcionalnošću, kvalitetom i ugodnom atmosferom te je idealan za život ili kao investicija. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Kajzerica, 202.980 €, 60,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

U zagrebačkom naselju Trokut , na mirnoj mikrolokaciji koja nudi savršenu ravnotežu urbanog života i privatnosti, u prodaju je dostupan elegantan dvosoban apartman u manjoj modernoj zgradi koja je u završnoj fazi gradnje. Planirani dovršetak radova je kraj 2025. godine , što kupcu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Kajzerica, 202.980 €, 60,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Lanište, 283.833 €, 60,39 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 60,39 m2 u visokom prizemlju novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Lanište, 284.961 €, 60,63 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 60,63 m2 u visokom prizemlju novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 250.000 €, 61,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

*NOVOGRADNJA KUSTOŠIJA* Prodaje se prekrasan trosoban stan od ukupno 61 m2 stambene površine koji se nalazi u etažiranoj kući/zgradi na Zagrebačkoj Kustošiji. Stanu pripada i etažirani vrt od cca 40 m2! Kuća je novogradnja iz 2020. godine i sastoji se od ukupno 3 stana, svaki na svojoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Mikulići, 235.000 €, 59,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja u Mikulićima, stan od 59 kvadrata na prodaju. Stan se nalazi na trećem katu. Trosoban stan sa balkonom. Stan se sastoji od dvije sobe manje sobe i jednom većom, koja je predviđena kao dnevni boravak sa kuhinjom. Stan se nalazi se u mirnoj ulici i dobroj mirkolokaciji u....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 233.852 €, 61,54 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Dubrava ? NOVOGRADNJA ? u ponudi je stan u prizemlju moderne stambene zgrade, ukupne površine 64,18 m2. Funkcionalnog je rasporeda te se sastoji od prostranog dnevnog boravka otvorenog koncepta povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, spremišta, kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 220.000 €, 58,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, NOVOGRADNJA, PRODAJA, ZAGREB, SVETA KLARA, 58 m2, 2-SOBAN Prodaje se dvosoban stan površine 58 m2 u prizemlju zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 2024. godine, ima dva kata te se nalazi u Svetoj Klari. Stan se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 259.200 €, 58,00 m2 cca 4470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U Zagrebu, Špansko, na prodaju je ovaj 2-soban penthouse od 58m2 neto površine smješten na 3. katu stambene zgrade u izgradnji (Novogradnja), završetak izgradnje 2027. Lokacija izvrsna u ulici Matije Divkovića, neposrednoj blizini svih potrebnih sadržaja škola, vrtić, pošta, banka,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Kustošija, 334.196 €, 57,62 m2 cca 5800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Vukomerec, 279.000 €, 63,00 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Vukomerec, trosoban stan neto površine 63 m2 u kvalitetnoj novogradnji s liftom. Stan se ističe funkcionalnim rasporedom te se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom s izlazom na balkon, dvije spavaće sobe, kupaonice te....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Botinec, 203.060 €, 56,88 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U eskluzivnoj prodaji je novi stambeni projekt novogradnje smješten u Botincu, Ulica dr. Luje Naletilića, u jednom od sve traženijih naselja Novog Zagreba ? zapad, na području grada Zagreb. Projekt gradi renomirano društvo iz područja građevine **********, a sama gradnja izvodi se....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Siget, 245.000 €, 56,57 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

SIGET ? 2-SOBAN STAN SA ZATVORENOM TERASOM (MOGUĆA 3. SOBA) | PARKING + SPREMIŠTE U jednom od najtraženijih dijelova Novog Zagreba, u mirnoj i uređenoj ulici, prodaje se moderan i izuzetno funkcionalan stan površine 56,57 m², smješten u visokom prizemlju kvalitetne novogradnje iz....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Siget, 245.000 €, 56,57 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju moderan, svijetao i izuzetno funkcionalan stan površine 56,57 m², smješten u visokom prizemlju kvalitetne novogradnje iz 2011. godine u mirnom dijelu Sigeta, Radmanovačka ulica. Stan je uredno održavan, svježe okrečen, s novim podovima te se prodaje potpuno namješten ?....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Kustošija, 370.330 €, 63,85 m2 cca 5800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zapruđe, 275.000 €, 64,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prilika! Prodaje se stan u novogradnji na odličnoj mikrolokaciji u Zagrebu, u potpunosti namješten. Stan je u dnevnom najmu tijekom cijele godine i predstavlja vrlo isplativu investiciju (vlasnik daje uvid u poslovanje). U neposrednoj su blizini svi potrebni sadržaji (trgovački centar,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 311.224 €, 64,17 m2 cca 4850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb - Donja Dubrava, prodaje se dvosobni stan od 64.17 m2 na trećem katu stambene zgrade sa ukupno dvadeset stanova u izgradnji, početak gradnje prolječe 2026. a planirani završetak 2027. godine. . Sastoji se od: dvije spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, hodnika,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 243.884 €, 64,18 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Agencija Adria La Mar Nekretnine posreduje u prodaji moderno uređenog trosobnog stana u novogradnji u zagrebačkom naselju Dugave. Stan ukupne stambene površine 48,80 m2, uz loggiu površine 4,22 m2, funkcionalnog je rasporeda te se sastoji od ulaznog prostora, hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno namješten trosoban stan površine 55 m² u zagrebačkom naselju Dugave. Stan je izuzetno funkcionalno organiziran, ugodan za život te ima vrlo niske režijske troškove zahvaljujući kvalitetnim i ekonomičnim sustavima grijanja i hlađenja. Stan je opremljen klima-uređajem....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 250.000 €, 65,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KOMFORAN DVOSOBNI (bruto površine 99,30m2)-sa TERASOM I VRTOM!!! SA OTVORENIM POGLEDOM NA OBRONKE MEDVEDNICE!!! Dvosoban stan u prizemlju manje zgrade od svega 3 stambene jedinice. Zgrada je izgrađena 2020. godine i to vrlo kvalitetno. Dobila je A razred energetski certifikat. Do....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 260.000 €, 55,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno opremljen stan u Gajnicama Stan ima 2 spavaće sobe dnevni boravak sa blagavaonom kuhinju kupaonu balkon vanjsko parkirno mjesto Rezije su jako male ,susjedstvo mirno, banke , pošta, vrtići , škole dućani ..sve na dohvat ruke hodom.. Vlasnistvo 1/1 Za sve i formacije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Lanište, 307.427 €, 65,41 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 65,41 m2 na 2. katu novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih sadržaja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 240.000 €, 54,31 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Otok, dvosobni stan na drugom katu novogradnje s liftom, zatvorene površine 45.36 m² s balkonom površine 5.4 m² i garažnim parkirnim mjestom površine 12.50 m², ukupna neto korisna površina 54.31 m² Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, spavaće sobe te open-space dnevnog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 213.675 €, 54,10 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Počinje izgradnja stambenog objekta koji Vam u nastavku predstavljamo. Zgrada je smještena u slijepoj ulici, u mirnom i tihom okruženju za stanovanje. Pedesetak je metara udaljena od Branimirove ceste, a deset minuta hoda od Av. Dubrava s pristupom tramvaju. Lokacijski je pet minuta....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Rijeka, donja Drenova zelena zona

na savršenoj lokaciji na donjoj Drenovi! Stan se nalazi na 1. katu manje stambene zgrade s fasadom i krovom iz 2011. godine.

www.dux-nekretnine.hr
Stanovi novogradnja RIO Kantrida, Rijeka zelena zona

Trenutno najatraktivniji stambeni kompleks koji se gradi u Rijeci na atraktivnoj lokaciji Kantrida!

www.pbz-nekretnine.hr
Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!