• GoHome Professional
novogradnja zagreb 1.kat barem 90 m2 Zadnjih 14 da - GoHome
  • novogradnja zagreb 1.kat barem 90 m2 Zadnjih 14 da - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb 1.kat barem 90 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "novogradnja zagreb 1.kat barem 90 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 4.363 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosječna cijena)
    • do 530000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 454.090 €, 91,00 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Črnomerec, četverosoban apartman u sklopu novogradnje od 187. jedinica na izvrsnoj lokaciji.Stan se nalazi na prvom katu i sastoji se od ulaznog hodnika, open space prostora dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice s izlazom na loggiu, tri odvojene spavaće sobe od kojih jedna....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 455.288 €, 94,39 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 471.455 €, 94,48 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Črnomerec, četverosoban apartman u novogradnji, smješten u zgradi sa 161 jedinicom, na izvrsnoj lokaciji, s KONE liftom.Stan G1.1 se nalazi na prvom katu i sastoji se od ulaznog hodnika, open space dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice s izlazom na loggiu veličine 3,20 m2,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja zagreb 1.kat barem 90 m2 zadnjih 14 dana'
455.288 €
488.000 €
595.000 €
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 413.875 €, 96,25 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja Remete, 3 stana. Stan 2 smješten je na cijelom prvom katu zgrade, s velikom terasom orijentiranom prema jugu i pogledom na zelenilo.Sastoji se od tri spavaće sobe, kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, kupaonice, WC-a i hodnika.Prostor je dizajniran za maksimalnu iskoristivost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 414.960 €, 103,74 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo trosoban stanu u novogradnji na 1. katu zgrade, naselje Stenjevec - Gajnice PRVI KAT Stan S-1 sastoji se od; hodnik, dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, 2 sobe, kupaonica, zasebni WC, natkrivena terasa. POVRŠINE: - ulazni hodnik 9,38 m2 - dn. boravak, blagovaonica....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 369.000 €, 125,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ovaj moderan i svijetao stan okružen je velikim staklenim stijenama koje tijekom cijelog dana osiguravaju obilje prirodnog svjetla i prekrasan otvoren pogled prema Zagrebu. Južna orijentacija te zeleni pojas ispred zgrade, na kojem nije dozvoljena gradnja, jamče trajnu privatnost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 277.596 €, 84,12 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA BLATO ? S19 - 4-soban stan 84.12 m2 sa loggiom ? obavezno parkirno mjesto Prodaje se 3-soban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji ? Karlovačka cesta, Blato (Novi Zagreb ? Zapad). Stan se nalazi na 1.katu od 2 u zgradi sa liftom, netto površine 79.56m2 + loggia (brutto....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Kajzerica, 410.000 €, 84,00 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan četverosobni stan na odličnoj lokaciji u Kajzerici, Novi Zagreb Stan se nalazi na 1. katu kvalitetne zgrade iz 2019. godine, a odlikuje ga dvostrana orijentacija istok?zapad koja osigurava obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Funkcionalnog je rasporeda....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 613.360 €, 153,34 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo četverosoban stanu u novogradnji na 2. katu zgrade, naselje Stenjevec - Gajnice PRVI KAT Stan S-4 sastoji se od; hodnik, dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, 3 sobe, kupaonica, zasebni WC, natkrivena terasa. POVRŠINE: - ulazni hodnik 17,97 m2 - dn. boravak, blagovaonica....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 613.360 €, 153,34 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo četverosoban stanu u novogradnji na 1. katu zgrade, naselje Stenjevec - Gajnice PRVI KAT Stan S-2 sastoji se od; hodnik, dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, 3 sobe, kupaonica, zasebni WC, natkrivena terasa. POVRŠINE: - ulazni hodnik 17,97 m2 - dn. boravak, blagovaonica....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 705.000 €, 158,00 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Šestine - Prostrani stan s dvije terase u modernoj novogradnji Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Šestinama prodaje se suvremeno uređen stan površine 158,17 m², smješten na prvom katu kvalitetno izgrađene novogradnje. Riječ je o idealnom domu za obitelj, ali i odličnoj prilici....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 620.000 €, 159,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Maksimir - Barutanski jarak Oaza Luksuza na prvom katu urbane vile u izgradnji ! Nudi se na prodaju spektakularan stan na prvom katu urbane vile u izgradnji, smješten na predivnoj i mirnoj lokaciji, okruženoj zelenim površinama. Planirani završetak gradnje je 2026.godina. Ovaj prostrani....