• GoHome Professional
novogradnja zagreb što jeftinije pala cijena do 80 - GoHome
  • novogradnja zagreb što jeftinije pala cijena do 80 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb što jeftinije pala cijena do 80 m2 Najnovije

  • Za upit "novogradnja zagreb što jeftinije pala cijena do 80 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 230.000 € na 220.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 220.000 €, 65,80 m2 cca 3340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 230.000 €
21.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb,Gajnice,u samom centru 2.5-soban stan Ako tražite stan na lokaciji gdje je sve nadohvat ruke, ali bez gradske gužve ? upravo ste ga pronašli. U samom centru Gajnica prodaje se svijetao i izuzetno funkcionalan stan od 65 m², smješten na idealnom 5. katu uredne zgrade s liftom....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 252.000 € na 248.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 248.000 €, 56,00 m2 cca 4430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.04.2026 - 252.000 €
21.05.2026 - 248.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Cijena po m2 je 4.420 EUR-a Moguća je korekcija ovisno o uvjetima i ozbiljnosti ponude Prodaje se potpuno renoviran potkrovni trosoban stan od 56 m² u samom centru Zagreba, u mirnoj uličici uz Radićevu i Kamenita vrata. Stan je trostrano orijentiran i iz svakog dijela pruža prekrasan....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 365.000 € na 340.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 340.000 €, 86,61 m2 cca 3930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2026 - 365.000 €
21.05.2026 - 340.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Donja Dubrava, trosoban stan na 8.katu zgrade s liftom, unutrašnje površine 82,86 m².Sastoji se od: ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka i blagovaone s izlazom na loggiu, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupaonice i toaleta.Loggia se prostire se uzduž cijele sjeverne strane stana....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 280.000 € na 269.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 269.000 €, 62,00 m2 cca 4340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.02.2026 - 280.000 €
21.05.2026 - 269.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Bukovačka cesta ? dvosoban stan površine 62 m² u visokom prizemlju manje stambene zgrade iz 2002. godine.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, kupaonice, ostave te balkona. Tlocrt je funkcionalan i ugodan za svakodnevni život.Stanu pripada....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zagreb što jeftinije pala cijena do 80 m2 najnovije (4)
  • novogradnja zagreb što jeftinije do 80 m2 najnovije (6)
  • novogradnja zagreb što jeftinije pala cijena do 80 m2 (69)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr