• GoHome Professional
novogradnja zagreb što jeftinije pala cijena 70 m2 - GoHome
  • novogradnja zagreb što jeftinije pala cijena 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb što jeftinije pala cijena 70 m2

  • Za upit "novogradnja zagreb što jeftinije pala cijena 70 m2" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 4.020 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-16%

Promjena cijene sa 304.920 € na 257.307 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 257.307 €, 70,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 304.920 €
11.04.2026 - 257.307 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju stan u modernoj novogradnji u zagrebačkom naselju Blato. Lokacija osigurava mirno okruženje idealno za obiteljski život, uz dobru prometnu povezanost te blizinu svih važnih sadržaja (škole, vrtići, trgovine, javni prijevoz). Izvrsna prilika za miran i kvalitetan život u....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 227.115 € na 210.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 210.000 €, 72,10 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 227.115 €
01.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Smješteni izvan gradske vreve, ali odlično povezani s centrom Zagreba (vlak 14 min, automobil 20 min), ovi stanovi nude udobnost i mir, uz brojne sadržaje idealne za obiteljski život - dječja igrališta, veliki park u izgradnji i zelene površine za šetnje i rekreaciju. Trosoban stan....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 236.250 € na 217.500 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 217.500 €, 75,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 236.250 €
01.05.2026 - 217.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja zagreb što jeftinije pala cijena 70 m2'
450.000 €
450.000 €
257.307 €
 
-8%

Promjena cijene sa 237.195 € na 218.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 218.000 €, 75,30 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 237.195 €
01.05.2026 - 218.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 240.940 € na 234.056 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 234.056 €, 68,84 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 240.940 €
11.04.2026 - 234.056 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

O projektu: Stambeno?poslovna građevina ?B?, u sklopu projekta Botinec, predstavlja novu modernu novogradnju tvrtke Nivogradnja d.o.o., koja već više od 30 godina uspješno gradi stambene objekte visoke kvalitete. Projekt se gradi na adresi Ulica dr. Luje Naletilića, u naselju Botinec,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 285.000 € na 278.000 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 278.000 €, 72,00 m2 cca 3860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 315.000 €
21.04.2026 - 298.000 €
05.05.2026 - 285.000 €
12.05.2026 - 278.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Novi Zagreb, prekrasan trosoban stan idealnog rasporeda smješten na prvom katu odlične novogradnje s liftom.Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom, blagovaonicom te izlazom na natkriveni balkon, dvije spavaće sobe i moderne kupaonice ukupne površine 62 m2.....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 305.000 € na 299.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 299.000 €, 67,00 m2 cca 4460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.01.2026 - 365.000 €
21.02.2026 - 345.000 €
30.03.2026 - 305.000 €
18.05.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Lijep, osvjetljen i funkcionalan trosoban stan na odličnoj lokaciji u Dubravi. Stan se nalazi na trećem katu iznimno kvalitetne i odlično održavane zgrade novije gradnje s dva lifta iz 2007. godine. Stan se sastoji od ulaznog prostora i hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 330.000 € na 325.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 325.000 €, 70,00 m2 cca 4640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.11.2025 - 350.000 €
16.02.2026 - 340.000 €
11.03.2026 - 330.000 €
08.05.2026 - 325.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.njuskalo.hr

U Gornjoj Dubravi na prodaju je ovaj luksuzno opremljen 3-soban stan od 70m2, smješten na 2. katu stambene zgrade u Novogradnji. Stan se prodaje potpuno namješten i opremljen potpuno Novim vrhunskim luksuznim uređajima marke Bosch, Dan Kuchen kuhinja visoke kvalitete, Faber napa,....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 399.000 € na 349.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Žitnjak, 349.000 €, 75,00 m2 cca 4650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 399.000 €
11.05.2026 - 349.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Borovje, prekrasan trosoban stan, luksuzno namjesten, povrsine 75 m2 na drugom katu odlicno odrzavane zgrade s liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika s ugradbenim ormarima, open space dnevnog boravka s kuhinjom po mjeri i blagovaonicom, spavace sobe, djecje sobe, kupaonice....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 375.000 € na 365.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Žitnjak, 365.000 €, 76,30 m2 cca 4780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.02.2026 - 375.000 €
25.03.2026 - 365.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo trosoban stan na Borovju-B1-3 ( 76,30 ), garažno parkirno mjesto GPM2-2 ( 18 m2 ), spremište na prvom katu S1-15 ( 2,60m2 ), orijentacija stana je jug-jugozapad. Stan je u sustavu PDV-a. U stanu su postavljeni visokokvalitetni parketi, seljački pod.- 220 dužine. MOGUĆNOST....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Rijeka, donja Drenova zelena zona

na savršenoj lokaciji na donjoj Drenovi! Stan se nalazi na 1. katu manje stambene zgrade s fasadom i krovom iz 2011. godine.

www.dux-nekretnine.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom