• GoHome Professional
novogradnja zagreb što jeftinije pala cijena - GoHome
  • novogradnja zagreb što jeftinije pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb što jeftinije pala cijena

  • Za upit "novogradnja zagreb što jeftinije pala cijena" pronađeno 88 nekretnina - prosječna cijena 3.962 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-16%

Promjena cijene sa 715.000 € na 600.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Dubrava, 600.000 €, 178,00 m2 cca 3370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 715.000 €
11.05.2026 - 600.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji potpuno nove, moderno projektirana i energetski učinkovite kuće Nekretnina nudi izniman stambeno-poslovni potencijal Mogućnost potpunog funkcioniranja oba objekta neovisno jedan o drugome. NOVOGRADNJA - 2026 godina Uredna dokumentacija ? Vlasništvo bez tereta....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 824.000 € na 790.000 € - 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 790.000 €, 206,47 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 824.000 €
22.02.2026 - 790.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Trešnjevka,ekskluzivan peterosoban dvoetažni penthouse u modernoj novogradnji, smješten na mirnoj, a istovremeno izrazito urbanoj lokaciji. Penthouse zatvorene stambene površine 158,96 m2, s loggiom 13,37 m2 (10,03), natkrivenom terasom 26,80 m2 (13,40), dodatnom loggiom 13,37....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 990.000 € na 940.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trnje, 940.000 €, 152,82 m2 cca 6150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 990.000 €
16.05.2026 - 940.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U rezidencijalnom dijelu grada, u mikrozoni autentične ekskluzivnosti gradnje prodaje se 5-soban stan na 2. katu zgrade od bruto obračunate površine 152,82 m2 u novijoj stambenoj zgradi orijentacije istok-sjever-jug. Ovaj posebno novouređen i adaptiran stan osmišljen je s naglaskom....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 1.050.000 € na 997.500 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 997.500 €, 221,00 m2 cca 4510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.04.2025 - 1.412.500 €
13.05.2025 - 1.372.500 €
10.07.2025 - 1.235.250 €
17.03.2026 - 1.100.000 €
30.04.2026 - 1.050.000 €
16.05.2026 - 997.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, ulica Mlinovi, fenomenalan projekt dvojne kuće koja se gradi prema najvišim standardima gradnje na raritenoj mikrolokaciji, zavučena od glave ceste, uz zeleni pojas i potok.Odlično izveden tlocrt, razveden u tri etaže, ukupne zatvorene površine cca 208 m2 sa vrtom 133 m2.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Stanovi novogradnja RIO Kantrida, Rijeka zelena zona

Trenutno najatraktivniji stambeni kompleks koji se gradi u Rijeci na atraktivnoj lokaciji Kantrida!

www.pbz-nekretnine.hr
Rijeka, donja Drenova zelena zona

na savršenoj lokaciji na donjoj Drenovi! Stan se nalazi na 1. katu manje stambene zgrade s fasadom i krovom iz 2011. godine.