• GoHome Professional
novogradnja zagreb što jeftinije do 300000 eura - GoHome
  • novogradnja zagreb što jeftinije do 300000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb što jeftinije do 300000 eura

  • Za upit "novogradnja zagreb što jeftinije do 300000 eura" pronađeno 1 848 nekretnina - prosječna cijena 3.781 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • terasa
    • zagrebačka ulica
    • 3.kat
    • park
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 215.000 €, 41,23 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je atraktivan trosobni penthouse na trećem katu novogradnje. Ukupna površina stana iznosi 45 m², a dodatni komfor pruža prostrani balkon od 25 m². Stan se sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavače sobe, kuhinje i dnevnog boravka sa lođom, kupaonice sa wc-om i wc-om za....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 215.145 €, 47,81 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Mogućnost zamjene za zemljište u Zagrebu ili na obali. Zagreb, Rudeš 2-soban stan 47,81 m² u novogradnji, useljenje 04/2027 Na prodaju je 2-sobni stan (PENTHOUSE) površine 47,81 m² u kvalitetnoj novogradnji na lokaciji Rudeška cesta 57, u mirnom i urbanom dijelu grada, blizina škole,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 215.430 €, 50,10 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Projekt Rudeš - Anina 79 Nova stambena zgrada nalazi se u Aninoj ulici u naselju Rudeš. U neposrednoj blizini zgrade nalaze se: osnovna škola, tri dječja vrtića, dom zdravlja, ljekarna, veliki supermarketi, restorani, caffe-barovi i ostalo. Udaljenost do doma zdravlja i ljekarne je....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 215.807 €, 57,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prvom katu moderne stambene zgrade s ukupno šest stanova, u uređenom dijelu Dugava, smješten je ovaj kvalitetno projektiran jednosoban stan. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe i kupaonice. Iz dnevnog prostora izlazi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 216.000 €, 54,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

STENJEVEC, NOVOGRADNJA 2026 Predstavljamo Vam novogradnju na Stenjevcu sa širokim izborom stanova od dvosobnih do četverosobnih uz koje dobivate terasu, garažno parkirno mjesto i ostavu, a ovisno o tome koji stan odaberete tu je još i vrt. Veličine stanova od 54 m2 do 84 m2 (vidi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 216.090 €, 60,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan zatvorene površine 53,80 m2 smješten na 2. katu. Sastoji se od ulaza, dnevnog boravka, loggije, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice te 2 spavaće sobe. Uz stan je obavezna kupnja i spremišta te parkirnog mjesta. ----- Projekt suvremene stambene novogradnje izvedene u armirano-betonskoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 216.190 €, 63,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2025.,

www.crozilla.com

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost. Stan S151 ? dvosoban na drugom katu s liftom, zatvorene površine 42,40 m² s natkrivenim balkonom 4,20 m² (2,10)....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
Stanovi novogradnja RIO Kantrida, Rijeka zelena zona

Trenutno najatraktivniji stambeni kompleks koji se gradi u Rijeci na atraktivnoj lokaciji Kantrida!

www.pbz-nekretnine.hr
Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com
Rijeka, donja Drenova zelena zona

na savršenoj lokaciji na donjoj Drenovi! Stan se nalazi na 1. katu manje stambene zgrade s fasadom i krovom iz 2011. godine.