• GoHome Professional
novogradnja vidici do 3400 eura/m2 - GoHome
  • novogradnja vidici do 3400 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja vidici do 3400 eura/m2

  • Za upit "novogradnja vidici do 3400 eura/m2" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 3.459 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 3200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 340000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • moderan
    • park
    • 2.kat
    • prvi red do mora
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 470.424 €, 138,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Šibenik ? Vidici, u mirnom dijelu naselja smješten je moderan trosobni komforni penthouse na 2. katu manje stambene zgrade novogradnja, ukupne korisne površine 138,36m². Neto stambena površina stana iznosi 122,71 m², a sastoji se od hodnika, praonice, wc, kupaone, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 470.424 €, 138,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

U šibenskom naselju Vidici, smještena je zgrada u novogradnji koja raspolaže sa 5 stambenih jedinica. Penthouse S4-138,36m2 Cijena: 470.424,00 Stan je smješten na drugom katu te raspolaže sa korisnom stambenom površinom od 122,71m2 te buhvaća tri spavaće sobe, hodnik, dvije kupaonice,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 461.924 €, 135,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju: Trosobni penthouse na drugom katu novogradnje ? Vidici, Šibenik Na prodaju je moderan trosoban penthouse smješten na drugom katu kvalitetne novogradnje, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Vidici, u blizini centra grada Šibenika i svih ključnih sadržaja. Osnovne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja vidici do 3400 eura/m2'
205.802 €
205.802 €
265.302 €
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 470.424 €, 138,36 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja, Penthouse, 3s- Šibenik Penthouse, 3s, 138,36 m2, Šibenik- Vidici Na odličnoj i sve traženijoj lokaciji u šibenskom naselju Vidici u izgradnji je moderna zgrada s ukupno pet stanova. Riječ je o mirnoj stambenoj zoni idealnoj za obiteljski život, u neposrednoj blizini svih....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 205.819 €, 60,54 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Molimo zvati na mob: 00385 91 542 4774 ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU ! Prodaje se moderni 3- sobni stan u Šibeniku površine 60 m2. Stan se nalazi na Vidicima. Prednost je mirna lokacija. Šibenik je šarmantni grad na jadranskoj obali koji očarava svojom bogatom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 205.819 €, 60,53 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Dvosobni stan u prizemlju, novogradnja, Šibenik Stan 2s, 60,53 m2, Vidici- Šibenik Na odličnoj lokaciji u šibenskom naselju Vidici gradi se moderna zgrada s ukupno pet stanova. Riječ je o mirnoj stambenoj zoni idealnoj za obiteljski život, u neposrednoj blizini svih ključnih sadržaja....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 205.819 €, 60,53 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Šibenik ? Vidici, u mirnom dijelu naselja smješten je moderan dvosobni stan u prizemlju manje stambene zgrade novije gradnje, ukupne korisne površine 60,53 m². Neto stambena površina stana iznosi 52,68 m², a sastoji se od hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe te kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 205.819 €, 61,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.crozilla.com

Poslovna jedinica stana P1-60,53m2 U šibenskom naselju Vidici, smještena je zgrada u novogradnji koja raspolaže sa 5 stambenih jedinica. Poslovna jedinica stana: Poslovna jedinica stana označava dio stambenog prostora koji je službeno prijavljen i registriran za obavljanje određene....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 205.819 €, 60,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 475.545 € na 470.424 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Vidici, 470.424 €, 136,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2025 - 475.545 €
25.02.2026 - 470.424 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Molimo zvati na mob: 00385 91 542 4774 ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU ! Prodaje se moderni 4- sobni Penthouse u Šibeniku površine 136 m2. Penthouse se nalazi na Vidicima. Prednost je mirna lokacija. Šibenik je šarmantni grad na jadranskoj obali koji očarava....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 470.424 €, 135,87 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaji je Penthouse na drugom katu novogradnje smještene na lijepoj lokaciji u blizini užeg djela grada i svih potrebnih sadržaja. Stan je smješten na drugom katu novogradnje u zgradi koja se sastoji od ukupno 5 stanova na Vidicima. Stan obračunske površine 135,87 m² (neto korisne....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 203.280 €, 58,08 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je funkcionalan dvosoban stan smješten u prizemlju manje zgrade s ukupno 5 stanova, na mirnoj lokaciji u šibenskom naselju Vidici. Lokacija nudi odličnu povezanost s gradom te blizinu svih važnih sadržaja ? trgovina, škole, vrtića, javnog prijevoza i sl. Površina i raspored:....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 264.670 €, 75,62 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan stan u prizemlju novogradnje na odličnoj lokaciji u naselju Vidici, Šibenik. Zgrada broji samo 5 stanova, što osigurava mir i privatnost. Stan S1 ? Prizemlje Ukupna površina: 93,23 m² Zatvoreni dio: 64,32 m² Natkrivena terasa: 15,93 m² Nenatkrivena terasa: 12,98....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 264.670 €, 75,62 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju ? dvosoban stan u prizemlju novogradnje, Vidici, Šibenik Prodaje se prostran i funkcionalan dvosoban stan smješten u prizemlju moderne novogradnje, na mirnoj lokaciji u naselju Vidici, Šibenik. U blizini se nalazi centar grada i svi važni sadržaji poput trgovina, škole,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 220.710 €, 63,06 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosoban stan smješten na prvom katu novogradnje na atraktivnoj lokaciji u blizini centra grada Šibenika i svih potrebnih sadržaja. Zgrada se sastoji od svega 5 stanova i nalazi se u mirnom naselju Vidici. Površina i raspored: Neto korisna površina: 68,25 m² Obračunska....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 475.545 €, 135,87 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je izuzetno komforan penthouse koji zauzima cijeli drugi kat moderne novogradnje smještene u mirnom dijelu šibenskog naselja Vidici. Lokacija nudi odličnu povezanost s gradskom jezgrom te neposrednu blizinu svih važnih sadržaja ? trgovina, škola, vrtića i javnog prijevoza.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 265.302 €, 75,62 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je dvosoban stan u prizemlju novogradnje smještene na lijepoj lokaciji u blizini užeg djela grada i svih potrebnih sadržaja. Stan je smješten u prizemlju novogradnje u zgradi koja se sastoji od ukupno 5 stanova na Vidicima. Stan obračunske površine 75,62 m² (neto korisne....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 205.819 €, 58,08 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je dvosoban stan u prizemlju novogradnje smještene na lijepoj lokaciji u blizini užeg djela grada i svih potrebnih sadržaja. Stan je smješten u prizemlju novogradnje u zgradi koja se sastoji od ukupno 5 stanova na Vidicima. Stan obračunske površine 58,08 m² (neto korisne....