• GoHome Professional
novogradnja pakoštane 90 m2 do 280000 eura - GoHome
  • novogradnja pakoštane 90 m2 do 280000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja pakoštane 90 m2 do 280000 eura

  • Za upit "novogradnja pakoštane 90 m2 do 280000 eura" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 3.247 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • atraktivno
    • hitno
    • dvorište
    • komforan
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PAKOŠTANE, 278.000 €, 84,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se apartman AS1 (84,73 m2) u prizemlju manje novogradnje s 6 jedinica u mjestu Pakoštane. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kupaonice i natkrivene terase. Stanu pripada parkirno mjesto pred zgradom i vrt od....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 268.076 € na 278.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PAKOŠTANE, 278.000 €, 82,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 268.076 €
27.03.2026 - 278.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

PAKOŠTANE Posreduejmo u prodaji stanova kvalitetne novogradnje sa šest stanova blizu mora. Apartman A - S1 prostire se na 82,49 m2 a sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kupaonice, wc-a i natkrivene terase. Stanu pripada parkirno....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 278.076 €, 82,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja pakoštane 90 m2 do 280000 eura'
278.000 €
278.000 €
278.000 €
  Stan, PAKOŠTANE, 278.076 €, 82,49 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 278.000 €, 82,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan AS1 (82,49 m2) u prizemlju manje novogradnje s 6 jedinica u Pakoštanama Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kupaonice i natkrivene terase. Stanu pripada parkirno mjesto ispred zgrade i vrt od 50 m2, a neto....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 278.000 €, 84,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.09.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 278.726 €, 82,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

PAKOŠTANE Posreduejmo u prodaji stanova kvalitetne novogradnje sa šest stanova blizu mora. Apartman B - S1 prostire se na 82,69 m2 a sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kupaonice, wc-a i natkrivene terase. Stanu pripada parkirno....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 278.726 €, 82,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je moderan četverosobni stan površine 82,69 m2, smješten u prizemlju novogradnje s ukupno dvije etaže u Pakoštanima. Ova nekretnina, izgrađena 2025. godine, nudi savršeni spoj suvremenog stanovanja i atraktivne lokacije blizu prirode te mora. Stan se sastoji od tri spavaće....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 278.726 €, 82,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 278.000 €, 82,49 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan S1 se nalazi u prizemlju s lijepo uređenom okućnicom od 68m2.Stanu pripadaju i 2 parkirna mjesta. OPREMA i NAČIN gradnje objekta: ? zgrada je građena po zahtjevima protupotresne konstrukcije s horizontalnim i vertikalnim serklažama i armirano betonskom međukatnom pločom debljine....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 268.076 € na 278.000 € - 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PAKOŠTANE, 278.000 €, 82,49 m2 cca 3370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.07.2025 - 268.076 €
24.03.2026 - 278.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 278.000 €, 84,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.08.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan BS1 (82,69 m2) u prizemlju manje novogradnje s 6 jedinica u mjestu Pakoštane. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kupaonice i natkrivene terase. Stanu pripada parkirno mjesto pred zgradom i vrt od 50 m2,....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 278.000 €, 84,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 270.000 €, 90,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se HITNO dvoetažni stan, po redu 4ti, zgrade kao kuće u nizu, Drage, Pakoštane, Dalmatia, Zadar, Croatia! Novogradnja. Stan ima 79 m2 u nizu, posebni ulaz, vrt od 44 m2 i vanjski parking. Sastoji se od prizemlja i kata. Prizemlje se sastoji od: hodnika, stubišta za kat, wc-a,....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 268.000 €, 85,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan apartman u NOVOGRADNJI / zgradi sa ukupno 6 stambenih jedinica, na odličnoj mirnoj lokaciji s pogledom na more u mjestu Pakoštane. Objekt se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata i ima pogled na more, a udaljenost do mora i plaže je cca. 500 m. Zgrada je kompletno....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 268.000 €, 85,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-35%

Promjena cijene sa 349.990 € na 226.780 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PAKOŠTANE, 226.780 €, 85,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.09.2025 - 349.990 €
25.04.2026 - 226.780 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.simicdom.com

Na prodaju je apartman smješten u zgradi modernog dizajna u novogradnji u Pakoštanima. Apartman se nalazi na drugom katu zgrade i ima unutarnju površinu od 67 m2 te još 60 m2 krovne površine. Plaža je udaljena 800m od zgrade, dok su najbliži dućan i kafić udaljeni minutu hoda od zgrade.....

 
 
 
 
-35%

Promjena cijene sa 349.990 € na 226.780 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PAKOŠTANE, 226.780 €, 85,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 349.990 €
26.04.2026 - 226.780 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 220.000 €, 91,00 m2 cca 2420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Top pozicija samo 900m do mora pogled na more i vransko jezero Novogradnja sa2 parking mjesta Potpuno namješten 290km d od zg 2.5sati od zageba i2.30min dealno za vikend i duži boravak. Odličan raspored Moguća galerija visina dnevne sobe 4 .20m Sastoji se od hodnika wc dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 302.000 €, 88,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, PAKOŠTANE - Moderan stan u novogradnji s vrtom S2 Prodaje se moderan stan u novogradnji u mjestu Pakoštane pokraj Zadra. Stan ukupne površine 51,95 m2 nalazi se u prizemlju manje stambene zgrade sa šest stambenih jedinica. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka,....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!