• GoHome Professional
novogradnja pakoštane 60 m2 - GoHome
  • novogradnja pakoštane 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja pakoštane 60 m2

  • Za upit "novogradnja pakoštane 60 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.903 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PAKOŠTANE, 218.704 €, 65,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

PAKOŠTANE Posreduejmo u prodaji stanova kvalitetne novogradnje sa šest stanova blizu mora. Apartman A - S4 prostire se na 65.29 m2 a sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonice, wc-a i natkrivene terase. Stanu pripada parkirno....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 220.000 €, 55,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA ? APARTMAN NA DRUGOM KATU NOVOGRADNJE ? DRAGE (PORED PAKOŠTANA) Prodaje se moderan apartman na drugom katu manje novogradnje u mjestu Drage, u blizini Pakoštane. Nekretnina se nalazi na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealnoj za odmor, stanovanje ili turistički najam. Osnovne....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 218.704 €, 65,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

PAKOŠTANE Posreduejmo u prodaji stanova kvalitetne novogradnje sa šest stanova blizu mora. Apartman A- S6 prostire se na 65,29 m2 a sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonice i natkrivene terase. Stanu pripada parkirno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja pakoštane 60 m2'
244.000 €
244.000 €
234.094 €
  Apartman, PAKOŠTANE, 218.704 €, 65,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 220.000 €, 55,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 236.000 €, 59,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 236.000 €, 59,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 222.984 €, 58,68 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3s apartman u novoizgrađenoj zgradi u Pakoštanima. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, zasebnog WC-a, terase i hodnika. Nalazi se u prizemlju, a stanu pripada i vanjsko parking mjesto veličine 12,50m2, te postoji mogućnost....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 245.204 €, 58,68 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3s apartman u novoizgrađenoj zgradi u Pakoštanima. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, zasebnog WC-a, terase i hodnika. Nalazi se na drugom katu, a stanu pripada i vanjsko parking mjesto veličine 12,50m2, te postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 300.000 €, 62,00 m2 cca 4840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju stan u prizemlju novogradnje drugi red do mora, stan se nalazi u prednjoj zgradi te je na tlocrtu označen kao apartman 1. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe s kupaonicom, kuhinjom, dnevnim boravkom, terasom te vrtom s tri parkirna mjesta. Planirani datum useljenja je....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 300.000 €, 62,00 m2 cca 4840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 252.454 €, 63,27 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3s apartman u novoizgrađenoj zgradi u Pakoštanima. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, zasebnog WC-a, terase, balkona i hodnika. Nalazi se na prvom katu, a stanu pripada i vanjsko parking mjesto veličine 12,50m2, te postoji....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 264.482 €, 63,27 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3s apartman u novoizgrađenoj zgradi u Pakoštanima. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, zasebnog WC-a, terase, balkona i hodnika. Nalazi se na drugom katu, a stanu pripada i vanjsko parking mjesto veličine 12,50m2, te....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 218.705 €, 65,29 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more