• GoHome Professional
novogradnja meterize što jeftinije - GoHome
  • novogradnja meterize što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja meterize što jeftinije

  • Za upit "novogradnja meterize što jeftinije" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.702 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • komforan
    • dvoetažni
    • 2.kat
    • vrt
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+10%

Promjena cijene sa 153.000 € na 168.000 € - 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 168.000 €, 52,00 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 153.000 €
20.04.2026 - 168.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U Šibeniku (Put Jurasi), prodaju se stanovi novogradnja u stambenoj zgradi od 8 stanova. Stanovi u prizemlju će posjedovati vlastiti vrt površine cca 20 m/2, uz svaki stan je jedno parkirno mjesto i spremiste u podrumu. Stan prizemlje oznake A4: Hodnik 1,89 m2 Kupaonica 5,07 m2 Kuhinja,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 168.000 €, 61,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-sobni stan od 61 m2, u prizemlju novogradnje od ukupno 8 stambenih jedinica, u Šibeniku (Put Jurasi). Stan se sastoji od: - dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice - open space 21,97 m2 - hodnika 1 - 1,89 m2 - kupaonice - 5,07 m2 - spavaće sobe 1 - 8,67 m2 - spavaće sobe....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 171.000 € na 181.000 € - 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 181.000 €, 58,00 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 171.000 €
20.04.2026 - 181.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U Šibeniku (Put Jurasi), prodaju se stanovi novogradnja u stambenoj zgradi od 8 stanova. Stanovi u prizemlju će posjedovati vlastiti vrt površine cca 20 m/2, uz svaki stan je jedno parkirno mjesto i spremiste u podrumu. Stan prvi kat oznake S2 Hodnik 1,37 m2 Kupaonica 5,07 m2 Kuhinja,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja meterize što jeftinije'
183.000 €
242.050 €
255.000 €
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 181.000 €, 58,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-sobni stan od 58 m2, na 1. katu novogradnje od ukupno 8 stambenih jedinica, u Šibeniku (Put Jurasi). Stan se sastoji od: - dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice - open space 22,58 m2 - hodnika 1 - 1,37 m2 - kupaonice - 5,07 m2 - spavaće sobe 1 - 8,67 m2 - spavaće sobe....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 259.000 € na 255.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 255.000 €, 126,37 m2 cca 2020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 270.000 €
05.02.2026 - 259.000 €
01.05.2026 - 255.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Šibenik dvoetažni stan na lijepoj i mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini škole, trgovine, sportskih sadržaja i javnog prijevoza, smješten je ovaj komforan dvoetažni stan u novogradnji koji pruža savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i mirnog obiteljskog okruženja. Stan se nalazi....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Meterize, 340.000 €, 445,00 m2 cca 760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju kuća s pet stambenih jedinica koja se sastoji od prizemlja i dva kata, pokrivena dijelom ravnim a dijelom kosim dvostrešnim krovom. Tlocrtne dimenzije kuće su 19 m x 13 m, visine do sljemena krovišta 10 m. Bruto stambena površina kuće iznosi 444,93 m2. Površina okućnice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 402.660 €, 132,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrani i moderno uređen dvoetažni stan u novogradnji na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Meterizama, Šibenik. Stan se nalazi na prvom i drugom katu manje stambene zgrade i odlikuje se kvalitetnom gradnjom, podnim grijanjem te pripadajućom garažom i spremištem u suterenu.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more