• GoHome Professional
novogradnja maslina do 3500 eura/m2 - GoHome
  • novogradnja maslina do 3500 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja maslina do 3500 eura/m2

  • Za upit "novogradnja maslina do 3500 eura/m2" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 3.384 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 3300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 340000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • okućnica
    • samostojeća
    • kvalitetan
    • terasa
    • 2.kat
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VABRIGA, 228.000 €, 70,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Poreč je grad na zapadu Hrvatske smješten na zapadnoj obali poluotoka Istre. Mjesto u kojem se sažimaju sve vrijednosti tradicionalnog i modernog Mediterana. Šarm starog grada s mozaicima i znamenitostima pod okriljem UNESCO-a, tradicija uzgoja vina i maslina, domaće sorte i namirnice,....

 
 
 
  Stan, VABRIGA, 227.000 €, 70,00 m2 cca 3240 €/m2

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 337.645 €, 96,47 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Zgrada B!!! Nakon uspješne prodaje prve zgrade krećemo s prodajom 2.zgrade. Novogradnja!!! (VIDEO U PRILOGU ) Stambena zgrada u novogradnji sa 5 stambenih jedinica. Stan oznake S4 na 2.katu stambene zgrade u izgradnji ukupne korisne površine 98m2. Stan se sastoji od hodnika, prostranog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja maslina do 3500 eura/m2'
204.000 €
204.000 €
680.000 €
  Stan, ZADAR, Maslina, 337.085 €, 96,31 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Zgrada B!!! Nakon uspješne prodaje prve zgrade krećemo s prodajom 2.zgrade. Novogradnja!!! Pogled na more!!! Stambena zgrada u novogradnji sa 5 stambenih jedinica. Stan oznake S5 na 2.katu stambene zgrade u izgradnji ukupne korisne površine 96.31m2. Stan se sastoji od hodnika, prostranog....

 
 
 
  Stan, SUKOŠAN, 320.900 €, 92,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivni stanovi u novogradnji na odličnoj lokaciji, svega 200 metara od mora, s pogledom na more, u blizini pješčanih i šljunčanih plaža. Na prodaju je stan na drugom katu novogradnje u Sukošanu, s površinom od 92 m2. Smješten je u mirnom okruženju stabala maslina s pogledom na....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Visoka, 299.000 €, 86,88 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Maslina Residence je suvremeni projekt dviju arhitektonski usklađenih zgrada smještenih u mirnoj obiteljskoj ulici na Visokoj. Lokacija spaja privatnost i praktičnost: u blizini su škola, vrtić, trgovine i sportski sadržaji, a brz pristup glavnim prometnicama omogućuje lako kretanje....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 326.000 €, 94,74 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI - Krovna terasa - Stan 9 Novogradnja - Dvosoban stan na drugom katu zgrade, spremište u podrumu, dva garazna parkirna mjesta. Planirani završetak izgradnje je u travnju 2025. godine. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 399.000 €, 117,95 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA ? STAN S VELIKIM VRTOM, GARAŽOM, PARKINGOM I LIFTOM U ponudi je prostran i funkcionalan četverosoban stan u kvalitetnoj novogradnji, idealan za obiteljski život i mirno stanovanje. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom otvorenog koncepta, tri odvojene....

 
 
 
  Stan, FRATA, 204.000 €, 63,23 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, FRATA, 227.000 €, 70,37 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, FRATA, 228.000 €, 70,86 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 274.000 €, 76,95 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT KVALITETNE STANOGRADNJE U ZADRU Početak radova: 01.07/2026 Završetak radova: 07/2027 Na prodaju je dvosoban stan u visokom prizemlju s velikim vrtom istočne orijentacije u novogradnji u zadarskom naselju Belafuža/Maslina. Raspored: KUHINJA, BLAG. I DN.BORAVAK: 22.18 m2....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 249.000 €, 69,68 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT KVALITETNE STANOGRADNJE U ZADRU Početak radova: 01.07/2026 Završetak radova: 07/2027 Na prodaju je dvosoban stan u visokom prizemlju s velikim vrtom istočne orijentacije u novogradnji u zadarskom naselju Belafuža/Maslina. Raspored: PREDSOBLJE: 5.28 m2 KUPAONICA: 4.22....

 
 
 
  Kuća, SVETVINČENAT, 720.000 €, 200,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Smoljanci, naselje u jugoistočnoj Istri, kraj Svetvinčenta, općina Svetvinčenat. Nalazi se na želježničkoj pruzi Pula?Divača, lokalnom cestom spojeno sa Svetvinčentom, Kanfanarom i Krmedom. Stanovnici se uglavnom bave tradicijskim poljodjelstvom, uzgoj vinove loze, maslina, a u novije....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 245.000 €, 67,29 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT KVALITETNE STANOGRADNJE U ZADRU Početak radova: 01.07/2026 Završetak radova: 07/2027 Na prodaju je dvosoban stan drugom katu istočne orijentacije u novogradnji u zadarskom naselju Belafuža/Maslina. Raspored stan: - KUHINJA, BLAG. I DN. BORAVAK: 22,18 m2 - PREDSOBLJE:....

 
 
 
  Kuća, MARČANA, 790.000 €, 300,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Luksuzna novoizgrađena vila nalazi se na mirnoj lokaciji, na malom turističkom mjestu, 20km od Pule, 2 kilometra od mora. Vila se nalazi na rubu sela (novoasfaltirani put) koja je okružena maslenicima. Oko kuće se nalaze 11 zasađenih maslina. Vila je opremljena sa najmodernijim video....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Visoka, 315.000 €, 120,88 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 237.500 €, 65,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT KVALITETNE STANOGRADNJE U ZADRU Početak radova: 01.07/2026 Završetak radova: 07/2027 Na prodaju je dvosoban stan u visokom prizemlju jugozapadne orijentacije u novogradnji u zadarskom naselju Belafuža/Maslina. Raspored: PREDSOBLJE: 5.33 m2 KUPAONICA: 4.21 m2 KUHINJA,....