- novogradnja makarska lođa

  • Za upit "novogradnja makarska lođa" pronađeno 40 nekretnina - prosječna cijena 3.886 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 254.334 €, 66,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan dvosoban stan s velikom lođom novogradnja na odličnoj lokaciji u Makarskoj Na prodaju je funkcionalan i svijetao dvosoban stan u izgradnji, smješten u prizemlju suvremenog stambenog kompleksa koji obuhvaća pet manjih zgrada. Nekretnina se nalazi u mirnom i ugodnom okruženju,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 277.304 €, 82,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan S2 u kvalitetnoj novogradnji, smješten u mirnom zapadnom dijelu Makarske, idealnom za obiteljski život ili odmor. Stan se nalazi u prizemlju zgrade, jugozapadne orijentacije, s obiljem prirodnog svjetla i prekrasnim pogledom na more. Površina i raspored: - 81,56 m²....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 151.240 €, 39,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Moderan dvosoban stan s velikom lođom novogradnja na odličnoj lokaciji u Makarskoj Na prodaju je funkcionalan i svijetao jednosoban stan u izgradnji, smješten na 1. katu suvremenog stambenog kompleksa koji obuhvaća pet manjih zgrada. Nekretnina se nalazi u mirnom i ugodnom okruženju,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja makarska lođa'
338.000 €
293.616 €
260.000 €
  Apartman, MAKARSKA, 350.000 €, 73,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji, svega nekoliko metara od mora, nalazi se ovaj moderno dizajniran stan površine 72,89 m savršen izbor za one koji traže spoj komfora, kvalitete i pogleda na more i otoke. Smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno devet stanova, ovaj apartman....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 253.358 €, 50,00 m2 cca 5070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2025.,

www.broker.hr

Novogradnja u Makarskoj s pogledom na more. Ova elegantna stambena zgrada nudi modernu udobnost i visoke standarde kvaliteta. Zgrada se sastoji od podruma sa dvije etaže (-1 i -2, sa garažnim mjestima), visokog prizemlja i 4 kata. Sa ukupno 40 stambenih jedinica s dvama ulazima i....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 350.000 €, 73,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.09.2025.,

www.broker.hr

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji, svega nekoliko metara od mora, nalazi se ovaj moderno dizajniran stan površine 72,89 m² ? savršen izbor za one koji traže spoj komfora, kvalitete i pogleda na more i otoke. Smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno devet stanova, ovaj....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 161.320 €, 40,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Moderan jednosoban stan s lođom novogradnja na odličnoj lokaciji u Makarskoj Na prodaju je funkcionalan i svijetao jednosoban stan u izgradnji, smješten na 1. katu suvremenog stambenog kompleksa koji se sastoji od pet manjih zgrada. Nekretnina se nalazi u mirnom i ugodnom okruženju,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 372.000 €, 97,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.07.2025.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNA PONUDA ? SAMO U AGENCIJI MERIT Dvoetažan trosoban stan s očaravajućim pogledom na more ? Makarska, samo 600 metara od centra Prodaje se predivan, potpuno namješten stan na dvije etaže, ukupne bruto površine 77 četvornih metara ( sa garsonjerom ukupno 93m2 ), smješten na....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 233.065 €, 67,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan S3 u kvalitetnoj novogradnji, smješten u mirnom zapadnom dijelu Makarske, idealnom za obiteljski život ili odmor. Stan se nalazi na prvom katu zgrade, jugozapadne orijentacije, s obiljem prirodnog svjetla i prekrasnim pogledom na more. Površina i raspored: - 66,59....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 301.772 €, 82,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan S8 u kvalitetnoj novogradnji, smješten u mirnom zapadnom dijelu Makarske, idealnom za obiteljski život ili odmor. Stan se nalazi na trećem katu zgrade, jugozapadne orijentacije, s obiljem prirodnog svjetla i prekrasnim pogledom na more. Površina i raspored: - 81,56....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 215.180 €, 61,48 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderan dvosoban stan s velikom lođom ? novogradnja na odličnoj lokaciji u Makarskoj Na prodaju je funkcionalan i svijetao dvosoban stan u izgradnji, smješten na prvom katu suvremenog stambenog kompleksa koji obuhvaća pet manjih zgrada. Nekretnina se nalazi u mirnom i ugodnom okruženju,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 370.994 €, 97,63 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderan trosoban stan ? cijela etaža s velikom lođom | Novogradnja na izvrsnoj lokaciji u Makarskoj U ponudi je prostran i izuzetno svijetao trosoban stan u izgradnji, smješten na trećem katu moderne stambene zgrade, unutar suvremenog kompleksa koji čini ukupno pet manjih zgrada.....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 173.204 €, 46,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se moderni apartmani blizu mora u mjestu Makarska. Udaljeni su samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta i svih sadržaja koji ga čine atraktivnim mjestom. Stanovi su južne orijentacije i nalaze se u stambenoj zgradi od ukupno 5 etaža s prekrasnim panoramskim pogledom na more.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 228.550 €, 65,30 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderan dvosoban stan s velikom lođom ? novogradnja na odličnoj lokaciji u Makarskoj Na prodaju je funkcionalan i svijetao dvosoban stan u izgradnji, smješten u prizemlju suvremenog stambenog kompleksa koji obuhvaća pet manjih zgrada. Nekretnina se nalazi u mirnom i ugodnom okruženju,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 306.915 €, 88,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan S3 u kvalitetnoj novogradnji, smješten u mirnom zapadnom dijelu Makarske, idealnom za obiteljski život ili odmor. Poseban je naglasak na prostranu lođu od 17,05 m² s prekrasnim pogledom na more, koja pruža idealan prostor za opuštanje i uživanje u mediteranskom....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 378.632 €, 99,64 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Komforan trosoban stan s velikom lođom ? novogradnja blizu centra i plaže, Makarska U prodaji je prostran i moderno projektiran trosoban stan u izgradnji, smješten na 3. katu novog stambenog kompleksa koji se sastoji od pet manjih zgrada, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji svega 600....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 392.280 €, 98,07 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderan trosoban stan ? cijela etaža s velikom lođom | Novogradnja na odličnoj lokaciji u Makarskoj Na prodaju je prostran i izuzetno svijetao trosoban stan u izgradnji, smješten na trećem katu moderne stambene zgrade unutar suvremenog kompleksa koji se sastoji od ukupno pet manjih....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 322.762 €, 95,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan S2 u kvalitetnoj novogradnji, smješten u mirnom zapadnom dijelu Makarske, idealnom za obiteljski život ili odmor. Površina i raspored: - 94,93 m² stambene površine - Dnevni boravak s blagovaonicom - Kuhinja - Tri spavaće sobe - Dvije kupaonice - Hodnik - Prostrana....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 219.747 €, 66,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji dvosobnih stanova u novogradnji s liftom koja se nalazi u mirnom kvartu sa svim sadržajima (škola, trgovine, ambulante, vrtić i sl.) nadohvat ruke u zapadnom dijelu Makarske. Stambena zgrada se sastoji od 5 etaža: suterena u kojem su garažna parkirna mjesta i....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 276.360 €, 64,44 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vrhunski projektiran dvosoban stan oznake S3, smješten na prvoj etaži moderne stambene zgrade u izgradnji u mirnom dijelu Makarske. Stan spaja prostranost, kvalitetu i funkcionalnost ? rijetkost na jednoj od rijetko dostupnih lokacija, idealno za obiteljski život ili investiciju....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 283.518 €, 74,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja Makarska 2s stan 82,60 m s balkonom i pogledom na more Na prvom katu kvalitetne novogradnje u Makarskoj, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji iznad magistrale, smješten je ovaj lijepo osmišljen dvosobni stan koji pruža osjećaj lakoće, svjetla i ugodnog svakodnevnog života.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 324.453 €, 88,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan S7 u kvalitetnoj novogradnji, smješten u mirnom zapadnom dijelu Makarske, idealnom za obiteljski život ili odmor. Poseban je naglasak na prostranu lođu od 17,05 m² s prekrasnim pogledom na more, koja pruža idealan prostor za opuštanje i uživanje u mediteranskom....

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 440.420 € na 521.550 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 521.550 €, 115,00 m2 cca 4540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 440.420 €
17.05.2026 - 521.550 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Makarska, 4 sobni luksuzni, novogradnja pogled more, kraj 2024, blizu mora i marine, parking Prodajemo stan na 1. katu - 2min autom od plaže novoj zgradi sa 3 stana na odličnoj lokaciji Krvavica kraj Makarske. Stan je ukupne neto površine 115,90 m2, a sastoji od dnevnog dijela s kuhinjom,....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 452.751 € na 522.405 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 522.405 €, 116,00 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 452.751 €
17.05.2026 - 522.405 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Makarska, 4 sobni luksuzni stan, novogradnja Prodajemo stan na 2. katu S3- 2min autom od plaže novoj zgradi sa 3 stana na odličnoj lokaciji Krvavica kraj Makarske. Stan je ukupne neto površine 116,09 m2, a sastoji od dnevnog dijela s kuhinjom, blagovaonom , 2 kupaonice, 3 spavaće....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 341.748 €, 95,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan S6 u kvalitetnoj novogradnji, smješten u mirnom zapadnom dijelu Makarske, idealnom za obiteljski život ili odmor. Poseban je naglasak na prostranu lođu od 17,10 m² s prekrasnim pogledom na more, koja pruža idealan prostor za opuštanje i uživanje u mediteranskom....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 372.000 €, 97,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 283.518 €, 74,61 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja Makarska ? Dvosobni stan 82,60 m² s balkonom i pogledom na more Novogradnja Makarska ? 2s stan 82,60 m² s balkonom i pogledom na more Na prvom katu kvalitetne novogradnje u Makarskoj, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji iznad magistrale, smješten je ovaj lijepo osmišljen....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 183.500 €, 52,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2025.,

www.indomio.hr

Makarska, Stan S3- novogradnja, jednosoban komforan prekrasan stan neto površine 52.95 m2., položen na prvom katu stambene zgrade s liftom.Orijentacija jug-zapad. Sastoji se od ulaznog hodnika, jedne spavaće sobe, jedne kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice otvorenog....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 253.000 € na 278.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 278.000 €, 72,20 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 253.000 €
11.04.2026 - 278.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan nalazi se u prizemlju zgrade u novom stambenom kompleksu u mjestu Blato na Makarskoj rivijeri, svega oko 150 metara od mora. Stan predstavlja odličan izbor za život, odmor ili kao investicija za turistički najam. Ukupne neto površine 72,20 m², stan se sastoji od dnevnog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 290.000 €, 63,44 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

A2 U ponudi nudimo atraktivnu novogradnju na odličnoj lokaciji u Makarskoj. Zgrada se sastoji od suterena (gdje su smještena garaža i glavni ulaz s liftom), prizemlja i 3 kata. Zgrada ima i dva bočna ulaza (stepeništa) koja vode do svakog stana. Stan A2 smješten je u prizemlju, ukupne....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 307.000 € na 339.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 339.000 €, 85,20 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 318.000 €
28.03.2026 - 307.000 €
22.04.2026 - 339.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan nalazi se na prvom katu zgrade u novom stambenom kompleksu u mjestu Blato na Makarskoj rivijeri, svega oko 150 metara od mora. Stan predstavlja odličan izbor za život, odmor ili kao investicija za turistički najam. Ukupne neto površine 85.20 m², stan se sastoji od dnevnog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 372.000 €, 95,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.08.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, Na upit, 67,59 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Investitor je firma Erceg Immobilia stoga kupac ne plaća porez na promet nekretnina. NEMA AGENCIJSKE PROVIZIJE! Na prodaju su dvosobni stanovi smješteni u višestambenoj zgrade sa liftom na odličnoj lokaciji u centralnom dijelu grada. Dostupni su stanovi ukupne površine 67,59m2 smješteni....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Na upit, 45,95 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr