• GoHome Professional
novogradnja makarska 2.kat - GoHome
  • novogradnja makarska 2.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja makarska 2.kat

  • Za upit "novogradnja makarska 2.kat" pronađeno 34 nekretnina - prosječna cijena 3.984 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 293.616 €, 82,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan S6 u kvalitetnoj novogradnji, smješten u mirnom zapadnom dijelu Makarske, idealnom za obiteljski život ili odmor. Stan se nalazi na drugom katu zgrade, jugozapadne orijentacije, s obiljem prirodnog svjetla i prekrasnim pogledom na more. Površina i raspored: - 81,56....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 292.448 €, 76,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Otkrijte luksuzan dvosoban stan u Makarskoj, dio novogradnje s završetkom 2026. godine. Smješten na drugom katu, ovaj stan od 76.96 m2 nudi pogled na more, spajajući moderni dizajn s vrhunskom kvalitetom.Stan sadrži dvije spavaće sobe, svaka s vlastitom kupaonicom, osiguravajući privatnost....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 530.686 €, 133,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2025.,

www.indomio.hr

Makarska, Stan S5- novogradnja, komforan dvosoban prekrasan stan neto površine 133.19 m2., položen na drugom katu stambene zgrade s liftom.Orijentacija jug-zapad-sjever. Sastoji se od ulaznog hodnika, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice otvorenog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja makarska 2.kat'
315.000 €
259.900 €
208.600 €
 
+5%

Promjena cijene sa 225.541 € na 236.500 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, MAKARSKA, 236.500 €, 55,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 225.541 €
16.05.2026 - 236.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je apartman s prekrasnim pogledom na more, smješten na drugom katu moderne novogradnje u Tučepima. Ukupne neto površine 55,01 m, apartman se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka, blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice i balkona. Prostorije su suvremeno uređene, s pažljivo....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 219.747 €, 66,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji dvosobnih stanova u novogradnji s liftom koja se nalazi u mirnom kvartu sa svim sadržajima (škola, trgovine, ambulante, vrtić i sl.) nadohvat ruke u zapadnom dijelu Makarske. Stambena zgrada se sastoji od 5 etaža: suterena u kojem su garažna parkirna mjesta i....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 201.362 €, 52,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

Moderan jednosoban stan u novogradnji odlična lokacija u Makarskoj Na atraktivnoj i odlično povezanoj lokaciji u Makarskoj, uz magistralu, u mirnom dijelu grada, prodaje se moderan jednosoban stan smješten na drugom katu kvalitetne novogradnje. Stan je funkcionalnog rasporeda te se....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 286.000 €, 70,00 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Ova novogradnja se nalazi u centru Makarske, u završnoj je fazi. Konkretan stan je površine 70m2. na drugom katu. Stan se sastoji od blagovaone, dnevnog boravka, predosblja, dvije spavaće sobe, dva toaleta i predivne terase sa staklenom ogradom s koje se pruža pogled na more i grad....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 420.000 €, 84,29 m2 cca 4980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji luksuznog trosobnog stana s balkonom na području Makarske. Stan se nalazi u kompleksu koji se sastoji od tri moderne zgrade. Kompleks se sastoji od 3 luksuzne zgrade s ukupno 120 stambenih jedinica (40 stanova po zgradi) i 144 garažna parking mjesta. Osim toga,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 216.280 €, 67,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Započela je izgradnja moderne višestambene zgrade na odličnoj lokaciji u centralnom dijelu grada, samo 400 metara od glavnog trga. Zgrada nudi spektakularan pogled na more i Makarsku te osigurava vrhunsku kvalitetu stanovanja. U ponudi su dvospani stanovi veličine od 67 m² do 74 m²,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 365.700 €, 56,27 m2 cca 6500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzan stan na privilegiranoj lokaciji u Makarskoj ? samo 2 minute pješke od plaže! Prodaje se vrhunski stan u atraktivnoj novogradnji, smješten na jednoj od najboljih lokacija u Makarskoj, svega 2 minute hoda do plaže! Zgrada je u završnoj fazi gradnje te je spremna za tehnički....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 268.000 €, 69,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se ekskluzivan apartman u kompleksu od tri stambene zgrade, blizu mora u mjestu Makarska. Udaljen je samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta i svih sadržaja koji ga čine urbanim mjestom. Stan je jugozapadne orijentacije, nalazi se na drugom katu stambene zgrade sa djelomičnim....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 309.000 €, 90,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan s balkonom smješten je na drugom katu moderne stambene zgrade. Ukupna površina stana iznosi gotovo 90 m², funkcionalno je i pregledno organiziran. Ulazni prostor vodi u prostran dnevni boravak s blagovaonicom, povezan s kuhinjom i s izravnim izlazom na balkon, čime je....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 229.806 €, 65,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji dvosobnog stana u novogradnji koji se nalazi na drugom katu zgrade u prekrasnoj Makarskoj.Stan se sastoji od open space prostora površine 22,12m2 s izlazom na loggiu 9,87m2, dvije spavaće sobe površina 12,25m2 i 13,43m2 koja također ima izlaz na natkrivenu....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 225.541 € na 236.500 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 236.500 €, 55,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 225.541 €
15.05.2026 - 236.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 267.990 €, 75,50 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Komforan dvosoban stan na 2. katu novogradnje, ukupne korisne površine 81,20 m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice, hodnika i dva natkrivena balkona, a stanu pripada i ostava u podrumu, te vanjsko parkirno mjesto koje je uključeno....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 990.000 €, 220,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivno u ponudi agencije Merit! DVOETAŽNI LUKSUZNI PENTHOUSE U DRAŠNICAMA 100m od mora | Vrhunski dizajn i oprema | Moguća kupnja kreditom | 990.000 € RIJETKA I POSEBNA NEKRETNINA! - Spektakularan pogled na more i otoke - Velika terasa sa jacuzzijem (38 m²) + mogućnost korištenja....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 173.204 €, 46,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se moderni apartmani blizu mora u mjestu Makarska. Udaljeni su samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta i svih sadržaja koji ga čine atraktivnim mjestom. Stanovi su južne orijentacije i nalaze se u stambenoj zgradi od ukupno 5 etaža s prekrasnim panoramskim pogledom na more.....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 186.000 €, 55,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se moderni apartmani u kompleksu od tri stambene zgrade, blizu mora u mjestu Makarska. Udaljeni su samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta i svih sadržaja koji ga čine atraktivnim mjestom. Stanovi su južne orijentacije i nalaze se u stambenoj zgradi od ukupno 5 etaža s....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 530.690 €, 133,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su stanovi na mirnoj lokaciji u Makarskoj. Stan S5 nalazi se na drugom katu zgrade od ukupno 3 kata i 6 stanova. Sastoji se od tri spavaće sobe, predsoblja, dvije kupaonice, wc-a, dnevnog dijela s kuhinjom i blagovaonicom, te loggie. Stanu pripada jedno parkirno mjesto....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Zelenka, 294.000 €, 81,56 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan smješten je na drugom katu u novoj zgradi na atraktivnoj lokaciji u Makarskoj. Nalazi se u modernoj novogradnji s liftom i idealan je za parove, manje obitelji ili kao investicija za turistički najam. Stan ima ukupnu neto površinu od 81.56 m², a sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 307.000 €, 68,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Ovaj prekrasan stan sa dvije spavace sobe se nalazi u centru Makarske. Povrsine je 66m2. Nalazi se na drugom katu nove moderne zgrade sa video nadzorom. Svaka prostorija je klimatizirana. Zgrada ima lift koji vodi direktno u stan. Zanimljivost ovog stana je sto ima i zaseban ulaz....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Zelenka, 315.600 €, 87,69 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan smješten je na drugom katu u novoj zgradi na atraktivnoj lokaciji u Makarskoj. Nalazi se u modernoj novogradnji s liftom i idealan je za parove, manje obitelji ili kao investicija za turistički najam. Stan ima ukupnu neto površinu od 88 m², a sastoji se od dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Na upit, 69,22 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji novogradnje na jednoj od najtraženijih lokacija u zapadnom dijelu Makarske. Izgradnja ove zgrade je uznapredovala te se završetak očekuje krajem 2026. ili početkom 2027. Zgrada ima etaže podruma, prizemlja i četiri kata, a ovaj je stan smješten na drugom katu.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 315.600 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Na upit, 45,71 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivni stambeni projekt u Makarskoj Na prodaju je funkcionalan jednosoban stan površine 45,71 m², smješten na drugom katu višestambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, hodnika, kupaonice, natkrivene lođe. Stan ima....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 229.806 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr