• GoHome Professional
novogradnja kladje što jeftinije - GoHome
  • novogradnja kladje što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja kladje što jeftinije

  • Za upit "novogradnja kladje što jeftinije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, KLADJE, 35.000 €, 1332,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Samobor, Kladje, građevinsko zemljište 1332 m2 na mirnoj lokaciji udaljenoj svega nekoliko minuta vožnje od centra Samobora.Parcela je smještena na uzvišenom položaju, što omogućuje dobru osunčanost tijekom dana i otvoren pogled na okolinu koji, zbog samog položaja i pada terena,....

 
 
 
  Zemljište, KLADJE, 27.000 €, 1889,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Kladju nadomak Samobora površine 1889 m2. Parcela je nagnuta što omogućuje uživanje u predivnom pogledu okolnih brežuljaka, uz cestu je širine cca 27 m i dubine cca 70m. Od komunalne infrastrukture moguće je priključiti struju koja se nalazi uz cestu.....

 
 
 
  Zemljište, KLADJE, 29.000 €, 1568,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem atraktivno građevinsko i poljoprivredno zemljište u Kladju, Planinska ulica (katastarska općina Rakovica), koje nudi mnoštvo potencijala za izgradnju i poljoprivrednu upotrebu! Detalji zemljišta: - Površina: 1568 m² -> Građevinsko zemljište: 648,15 m² -> Poljoprivredno....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 36.000 € na 31.000 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KLADJE, 31.000 €, 1591,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.03.2026 - 36.000 €
23.04.2026 - 31.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 1591 m2 na atraktivnoj lokaciji u Samoboru, naselje Kladje, dostupno je za prodaju. Ova parcela predstavlja izvrsnu priliku za ulaganje zahvaljujući statusu građevinskog zemljišta i smještaju u mirnom dijelu Samobora. Veličina od 1591 m2 omogućuje fleksibilnost....

 
 
 
  Zemljište, KLADJE, 38.500 €, 5553,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Samoboru, pozicija u Kladju, površine 5.553 m2. Na zemljištu je drvena kuća 4*2,5 m i oko 80 stabala jabuka. Sjeverni dio parcele je pod šumom akacije, površine oko 800 m2. U jednom dijelu su posađene i smreke stare oko 10 godina. Parcela je relativno....

 
 
 
  Zemljište, KLADJE, 42.000 €, 1435,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasno zemljište u građevinskom području naselja stambene namjene. Pravokutnog oblika sa prekrasnim pogledom na okolne brežuljke. Mir i tišina , slijepa ulica. Osnovna škola udaljena 5 km. na glavnoj cesti vozi školski autobus. Centar Samobora udaljen 4 km. Max. tlocrtna....

 
 
 
  Zemljište, KLADJE, 44.000 €, 850,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište na padini u Kladju, površine 850 metara četvornih, s prekrasnim pogledom na cijeli Samobor i okolne brežuljke. Struja uz parcelu, voda u neposrednoj blizini, sustav gradske odvodnje nije dostupan. Predviđeno za gradnju kuće na obronku, idejni projekt je dostupan....

 
 
 
  Zemljište, KLADJE, 45.000 €, 1332,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište od 1332 m2, u Šoićevoj ulici (Kladje). Do samog središta grada Samobora udaljeno je cca 5km, a u blizini se nalaze svi potrebni sadržaji (trgovina, dječji vrtić, škola, pošta). Sva infrastuktura se nalazi uz parcelu. Idealno za obiteljski tip kuće,....

 
 
 
  Zemljište, KLADJE, 49.000 €, 806,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište - Kladje - Draga 1640/2 Rakovica, Samobor 806 m2 27 m sirina uz cestu Geodetski snimak Lokacijska informacija Idealno za gradnju obiteljske kuce Građevinsko zemljište - Kladje - Draga sa pogledom na Samobor - 806 m2.

 
 
 
  Zemljište, KLADJE, 50.000 €, 454,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Samobor, Kladje, Šumešec, prodaje se građevinska parcela 454m2, u samoj blizini grada Samobora, te u neposrednoj blizini svih za život važnih popratnih sadržaja, a tu su i sve komunalije. Vrlo lijepa i oku i srcu ugodna lokacija. Vlasništvo uredno. Cijena 50.000 eura. LIGNANO NEKRETNINE....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kladje što jeftinije (22)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri