• GoHome Professional
novogradnja jasenice 100 m2 - GoHome
  • novogradnja jasenice 100 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja jasenice 100 m2

  • Za upit "novogradnja jasenice 100 m2" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 3.246 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, JASENICE, 350.200 €, 105,00 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Useljiv nov apartman, pogled na more, bazen u dvorištu, Maslenica Prodaje se prekrasan nov i moderan apartman samo 60 m od mora u Maslenici. Apartman je odmah useljiv, a radi se o novogradnji. Iz apartmana se pruža fantastičan pogled na more. U dvorištu zgrade nalazi se bazen....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 295.000 €, 94,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

Zadar, Maslenica, luksuzan dvosoban stan, općina Jasenice, s planiranim završetkom izgradnje 2026. godine.Ova novogradnja, smještena na atraktivnoj lokaciji, nudi spoj modernog dizajna, vrhunske kvalitete gradnje i neprocjenjivog pogleda na kristalno čisto Jadransko more. Idealan....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 375.950 €, 107,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

MODERAN STAN A3 107 m PANORAMSKI POGLED NA MORE I PLANINE, POTPUNO NAMJEŠTEN I OPREMLJEN TEHNIKOM, USELITE ODMAH! ZAJEDNIČKI GRIJANI BAZEN SAMO 50 M OD JADRANSKOG MORA, MASLENICA Prodaje se prostran i vrlo svijetao stan u novogradnji na prizemlju. Ukupna površina 107 m. Stan je potpuno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja jasenice 100 m2'
355.350 €
275.000 €
375.950 €
  Apartman, JASENICE, 350.200 €, 105,00 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, JASENICE, 350.200 €, 104,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prekrasan nov i moderan apartman samo 60 m od mora u Maslenici. Apartman je odmah useljiv, a radi se o novogradnji. Iz apartmana se pruža fantastičan pogled na more. U dvorištu zgrade nalazi se bazen za suvlasnike. Ovo je apartman na drugom katu. Raspored prostorija čine....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 375.950 €, 104,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prekrasan nov i moderan apartman samo 60 m od mora u Maslenici. Apartman je odmah useljiv, a radi se o novogradnji. Iz apartmana se pruža fantastičan pogled na more. U dvorištu zgrade nalazi se bazen za suvlasnike. Ovo je apartman na prvom katu. Raspored prostorija čine....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 295.000 €, 95,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.03.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Stan, JASENICE, 375.950 €, 105,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, JASENICE, 283.000 €, 94,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Maslenica Residence 94,45m2, novogradnja Cijena: 283.000,00 EUR Prodaje se stan na 1.katu u novogradnji u zgradi sa 6 stanova, smješten blizu mora, u mirnoj i atraktivnoj zoni idealnoj za život, odmor ili turistički najam u Maslenici. Stan se nalazi u zgradi koja je građena vrhunskim....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 355.350 €, 107,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

MODERAN STAN A5 107 m² S ZAJEDNIČKIM GRIJANIM BAZENOM ? SAMO 50 M OD JADRANSKOG MORA, MASLENICA Prodaje se prostran i vrlo svijetao stan u novogradnji, potpuno spreman za useljenje. Smješten je na 2. katu, ukupne površine 107 m². Glavne prednosti: - zajednički grijani bazen 8*3 za....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 275.000 €, 93,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

MASLENICA APARTMANI NA 1.KATU S POGLEDOM NA MORE - NOVOGRADNJA Moderno dizajnirani dvosobni stanovi na izvrsnoj lokaciji 1km od plaže U mirnom dijelu Maslenice, na 1km od mora i plaže te unutar 500 m od svih potrebnih sadržaja (trgovine, restorani, škola, vrtić i ostale usluge), u....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 295.000 €, 92,67 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.03.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Stan, JASENICE, 278.000 €, 92,67 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Maslenica Residence 92,67m2, novogradnja Cijena: 278.000,00 EUR Prodaje se stan na 1.katu u novogradnji u zgradi sa 6 stanova, smješten blizu mora, u mirnoj i atraktivnoj zoni idealnoj za život, odmor ili turistički najam u Maslenici. Stan se nalazi u zgradi koja je građena vrhunskim....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 277.000 €, 92,37 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Maslenica Residence 92,37m2, novogradnja Cijena: 277.000,00 EUR Prodaje se stan na 2.katu u novogradnji u zgradi sa 6 stanova, smješten blizu mora, u mirnoj i atraktivnoj zoni idealnoj za život, odmor ili turistički najam u Maslenici. Stan se nalazi u zgradi koja je građena vrhunskim....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 289.000 € na 279.000 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JASENICE, 279.000 €, 91,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 290.000 €
26.03.2026 - 289.000 €
01.04.2026 - 279.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prilika - prodajemo stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u mjestu Maslenica, samo 5 min od autoceste A1 i 25 min od Zadra. Zgrada se sastoji od 6 luxuzno izgrađenih komfornih i osunčanih stanova, svi okrenuti prema Jugo-zapadu, sa prekrasnim pogledom na Novigradsko more, samo....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 280.000 €, 91,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Maslenica, stanovi s pogledom na more - novogradnja! STAN 1 95 m | Pogled na more | Novogradnja CIJENA: 295.000 Prodaje se prostran i moderno dizajniran dvosobni stan u kvalitetnoj novogradnji, smješten na atraktivnoj lokaciji u blizini mora. Stan se nalazi svega 1 km od plaže, dok....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 329.600 €, 91,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se apartman u Maslenici svega 70 m od mora. Apartman se nalazi na drugom katu nove, moderne stambene zgrade s ukupno šest stambenih jedinica. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom te velike natkrivene terase....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 329.600 €, 91,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,