• GoHome Professional
novogradnja crikvenica pala cijena Zadnjih 14 dana - GoHome
  • novogradnja crikvenica pala cijena Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja crikvenica pala cijena Zadnjih 14 dana

  • Za upit "novogradnja crikvenica pala cijena zadnjih 14 dana" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 3.500 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 298.000 € na 289.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 289.000 €, 70,00 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.01.2026 - 309.000 €
23.03.2026 - 298.000 €
18.05.2026 - 289.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Samo kod Kaiser Immobilien! Crikvenica je šarmantni primorski gradić smješten na Kvarnerskoj rivijeri, poznat po dugim šljunčanim plažama, kristalno čistom moru i blagoj mediteranskoj klimi. Osim bogate turističke ponude, Crikvenica nudi brojne restorane, šetnice uz more, kulturna....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 926.000 € na 800.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 800.000 €, 350,00 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.10.2025 - 980.000 €
21.12.2025 - 926.000 €
18.05.2026 - 800.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

CRIKVENICA, u ponudi je moderna samostojeća kuća. Ukupne površine 350m2, sastoji se od suterena, prizemlja i kata. Suteren: prostrani garažni prostor za dva vozila. Prizemlje: komforan stan sa ulaznim hodnikom, kuhinjom s blagovaonom i dnevnim boravkom otvorenog koncepta prostora,....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 278.000 € na 250.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 250.000 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.05.2026 - 278.000 €
17.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u novogradnji na 1. katu stambene zgrade ukupne površine 75 m2 u Crikvenici. Stan se sastoji od tri spavaće sobe od kojih jedna ima vlastitu kupaonice, kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka, predsoblja, glavne kupaone i terase. Zgrada je izgrađena 2021. godine te....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja crikvenica pala cijena zadnjih 14 dana'
250.000 €
289.000 €
 
-3%

Promjena cijene sa 298.000 € na 289.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 289.000 €, 70,00 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 309.000 €
23.03.2026 - 298.000 €
18.05.2026 - 289.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno -1)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more