• GoHome Professional
novogradnja crikvenica pala cijena što manje - GoHome
  • novogradnja crikvenica pala cijena što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja crikvenica pala cijena što manje

  • Za upit "novogradnja crikvenica pala cijena što manje" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 3.473 €/m2

Uporno i svakodnevno tražimo najnovije nekretnine koje bi te mogle zanimati!
Pronašli smo 1 nekretnina za upit novogradnja crikvenica pala cijena što manje Najnovije

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 298.000 € na 289.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 289.000 €, 70,00 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 309.000 €
23.03.2026 - 298.000 €
18.05.2026 - 289.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Samo kod Kaiser Immobilien! Crikvenica je šarmantni primorski gradić smješten na Kvarnerskoj rivijeri, poznat po dugim šljunčanim plažama, kristalno čistom moru i blagoj mediteranskoj klimi. Osim bogate turističke ponude, Crikvenica nudi brojne restorane, šetnice uz more, kulturna....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 298.500 € na 272.500 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 272.500 €, 70,00 m2 cca 3890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 298.500 €
08.05.2026 - 272.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi je prekrasan stan u novogradnji od 70m2 koji se sastoji od kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice i terase od 13.38m2. Prostor obiluje velikim staklenim stijenama s otvorenim pogledom na Crikvenicu, more i otok Krk. Ovom stanu pripada....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 290.000 € na 285.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 285.000 €, 70,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 290.000 €
25.03.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2024.,

www.njuskalo.hr

Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom,2 spavaće sobe kupaonice,wc-a,spremišta i velike natkrivene terase,te pripadajućeg parkinga. Vrlo kvalitetna gradnja i oprema,podno grijanje u cijelom stanu,kvalitetna stolarija,električno podizanje roleta,komarnici,alu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja crikvenica pala cijena što manje'
250.000 €
250.000 €
350.000 €
 
-8%

Promjena cijene sa 450.000 € na 415.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 415.000 €, 87,62 m2 cca 4740 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 450.000 €
07.03.2026 - 415.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Crikvenica - stan od 87,62 m² u prizemlju stambene zgrade, s vrtom i terasama Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom, odvojene kuhinje, dvije spavaće sobe, dva hodnika, dvije kupaonice, te dvije terase ? jedna natkrivena, druga nenatkrivena. Stan ima vlastiti....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 370.000 € na 350.000 € - 23.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 350.000 €, 110,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 370.000 €
23.02.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

CASA BELLA iz ponude izdvaja predivan stan na mirnoj lokaciji u Crikvenici. Udaljen je samo 450 metara od mora, pružajući savršen spoj blizine plaže i mirnog okruženja. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi koja je novogradnja 2024., sa samo dva kata, a ovaj se nalazi na zadnjem....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 429.900 € na 380.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 380.000 €, 122,00 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 429.900 €
01.05.2026 - 380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U novogradnji provjerenog investitora prodaje se veliki trosobni stan sa dvije kupaonice,odvojenim wc-om,kuhinjom sa blagavaonicom te dnevnim boravkom i dva velika balkona sa kojih se pruža pogled na more. U vlasništvu dva parkirna mjesta u okućnici zgrade.Odlična urbana lokacija....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 400.000 € na 380.000 € - 23.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 380.000 €, 123,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 400.000 €
23.02.2026 - 380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

CASA BELLA iz ponude izdvaja predivan stan na mirnoj lokaciji u Crikvenici. Udaljen je samo 450 metara od mora, pružajući savršen spoj blizine plaže i mirnog okruženja. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi koja je novogradnja 2024., sa samo dva kata, a ovaj se nalazi na prvom....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 400.000 € na 380.000 € - 23.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 380.000 €, 124,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.01.2026 - 400.000 €
23.02.2026 - 380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 926.000 € na 800.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 800.000 €, 350,00 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.10.2025 - 980.000 €
21.12.2025 - 926.000 €
18.05.2026 - 800.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

CRIKVENICA, u ponudi je moderna samostojeća kuća. Ukupne površine 350m2, sastoji se od suterena, prizemlja i kata. Suteren: prostrani garažni prostor za dva vozila. Prizemlje: komforan stan sa ulaznim hodnikom, kuhinjom s blagovaonom i dnevnim boravkom otvorenog koncepta prostora,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine