• GoHome Professional
novogradnja crikvenica barem 70 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome
  • novogradnja crikvenica barem 70 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja crikvenica barem 70 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "novogradnja crikvenica barem 70 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.980 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 340000 eura
    • do 420000 eura (prosječna cijena)
    • do 510000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, CRIKVENICA, 298.000 €, 69,37 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je prekrasan stan u novogradnji od 70m2 koji se sastoji od kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice i terase od 13.38m2. Prostor obiluje velikim staklenim stijenama s otvorenim pogledom na Crikvenicu, more i otok Krk. Ovom stanu pripada....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 339.000 €, 74,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Casa Bella iz ponude izdvaja lijep i moderan stan u novogradnji u Crikvenici. Stan se nalazi na prvom katu te ima ukupnu površinu od 74,16 m², a sastoji se od ulaznog hodnika, WC-a, kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje, dnevnog boravka, natkrivenog balkona i lođe s pogledom na more.....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 345.800 €, 69,16 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U srcu Crikvenice, na samo 300 metara pješice od mora, prodaje se prostrani dvosobni stan ukupne površine 69,16 m². Stan ima dva balkona od po 1,66 m², savršena za uživanje na svježem zraku i dodatnu povezanost s vanjskim prostorom. Raspored stana osmišljen je za maksimalnu funkcionalnost.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja crikvenica barem 70 m2 zadnjih 14 dana'
307.000 €
307.000 €
215.000 €
  Stan, CRIKVENICA, 260.000 €, 76,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo prostran apartman u novogradnji koji će sigurno zadovoljiti sve vaše potrebe. Ovaj apartman se sastoji od 3 spavaće sobe, od kojih jedna ima vlastitu kupaonicu. Sve sobe imaju predivan pogled na more, koji će vas oduševiti svakog dana. Veliki dnevno kuhinjsko blagovaonski....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 280.000 €, 80,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 415.000 €, 86,00 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U Crikvenici, na mirnoj lokaciji udaljenoj 400 metara od mora, prodaje se etaža na 1. katu novogradnje ukupne površine 86 m². Nekretnina se nalazi u zgradi koja je trenutno u roh-bau fazi, dok je prodaja predviđena u završenom stanju, bez namještaja. Etaža je organizirana kao dvije....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 280.000 €, 66,76 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA - SAMO U NAŠOJ AGENCIJI! Crikvenica - namješteni apartman u novogradnji, 300 metara od mora! Na prodaju je apartman odličnog rasporeda, površine 66,76 m2, smješten u visokom prizemlju stambenog objekta sa 6 jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj uređenoj ulici, a....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 517.000 €, 103,42 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo prostran stan od 103.42m2, smješten na zadnjem katu novogradnje do kojeg vodi lift, te je izoliran i pruža privatnost i mir!! Ima dvije krovne terase sa pogledom na zelenilo, veliki dnevni boravak sa kuhinjom, 2 spavaće sobe, dvije kupaonice, hodnik, dvije terase!!....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 297.000 €, 105,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se moderan stan u novogradnji smješten u prizemlju kvalitetne stambene zgrade s liftom i zajedničkim bazenom za stanare. Nekretnina se nalazi na mirnoj lokaciji, svega 600 metara od mora, te pruža prekrasan pogled na more i grad s terase i iz privatnog dvorišta. Stan ima neto....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 286.335 €, 63,63 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA, JEDINSTVENA PRILIKA, RIJETKOST U CRIKVENICI, prodajemo stan od 63.63 m2 u prizemlju sa parkirnim mjestom u vlasništvu, svega 100 m od mora, ispod magistrale. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, kupaonice, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom gdje je izlaz na loggiu....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 398.000 €, 122,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan u novogradnji u Crikvenici sa dva parkirna mjesta. Stan sadrži tri spavaće sobe, kuhinju sa blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije kupaonice, WC-om i dvije prostrane terase sa pogledom na more. Nekretnina je prostrana, sa puno svjetlosti i pogledom na more. Pogodna....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 380.000 €, 122,81 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudu smo dobili prostrani 3S+DB stan u novogradnji, smješten u prekrasnom primorskom gradu Crikvenici. Ovaj prostrani stan ukupne površine od 122,81 m² nalazi na prvom katu kvalitetne novogradnje. Stan nudi tri prostrane spavaće sobe, od kojih glavna soba uključuje i vlastitu....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 870.000 €, 178,00 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzna novogradnja s 4 stambene jedinice i otvorenim pogledom na more u Crikvenici (Hrusta) U prodaji je visokokvalitetna novogradnja u traženoj četvrti Hrusta u Crikvenici. Moderna kuća ima 4 zasebne stambene jedinice te iz svih stanova nudi slobodan, nezaklonjen pogled na more.....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 870.000 €, 178,00 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U Crikvenici, na mirnoj lokaciji udaljenoj 400 metara od mora, prodaje se kuća u novogradnji ukupne stambene površine 178 m². Nekretnina se sastoji od dvije etaže, prizemlja i prvog kata, a podijeljena je na četiri odvojena stana s vlastitim ulazima. Kuća je trenutno u roh-bau fazi,....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 569.000 €, 200,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je kuća s 2 stana u Crikvenici, Novogradnja. Kuća ima dva stana, jedan je u roh-bau fazi u prizemlju, drugi je ključ u ruke na prvom katu. Kuća je dvojna na parceli od 373m2 i tlocrtno ima 137m2 s okućnicom od 236m2. Stanovi neto površine imaju cca 100m2 i svaki stan je....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 850.000 €, 203,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na jedinstvenoj lokaciji,ispod magistrale,u slijepo ulici započeta je gradnja moderne obiteljske kuće sa bazenom. Gotovo privatni prilaz kući,te okruženjem privatnih manjih objekata,nekretnina se nalazi u idealnoj mikrolokaciji za ljubitelje urbanog života. Prizemlje je koncipirano....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona