- novogradnja ZAPREŠIĆ lođa

  • Za upit "novogradnja zaprešić lođa" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 3.401 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAPREŠIĆ, 264.425 €, 76,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Zaprešić, okolica, stan na 1. katu sa balkonom Prodaje se stan u novogradnji na prvom katu, smješten na atraktivnoj lokaciji u Zaprešiću, uz samu šetnicu! Stan se sastoji od 2 prostrane sobe, moderne kupaonice, te posjeduje balkon idealan za opuštanje. Uz stan dolazi i spremište te....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 241.760 €, 76,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Zaprešić, okolica, stan na 3. katu sa balkonom i lođom Prodaje se stan u novogradnji na drugom katu, smješten na atraktivnoj lokaciji u Zaprešiću, uz samu šetnicu! Stan se sastoji od 2 prostrane sobe, moderne kupaonice, te posjeduje balkon idealan za opuštanje i lođu. Uz stan dolazi....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 184.800 €, 56,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja - Moderni stanovi u Zaprešiću, nadomak centra U ponudi su stanovi u novom stambenom projektu u Zaprešiću, smještenom u neposrednoj blizini centra grada. Riječ je suvremenoj drvenoj (modularnoj) gradnji koja osigurava visoku razinu kvalitete stanovanja, energetsku učinkovitost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja zaprešić lođa'
191.400 €
264.425 €
341.000 €
  Stan, ZAPREŠIĆ, 241.760 €, 75,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 250.390 €, 72,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Zaprešić, okolica, stan na 1. katu sa balkonom Prodaje se stan u novogradnji na prvom katu, smješten na atraktivnoj lokaciji u Zaprešiću, uz samu šetnicu! Stan se sastoji od 3 prostrane sobe, moderne kupaonice, te posjeduje balkon idealan za opuštanje. Uz stan dolazi i spremište te....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 250.390 €, 72,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Zaprešić, okolica, stan na 2. katu sa balkonom i lođom Prodaje se stan u novogradnji na drugom katu, smješten na atraktivnoj lokaciji u Zaprešiću, uz samu šetnicu! Stan se sastoji od 3 prostrane sobe, moderne kupaonice, te posjeduje balkon idealan za opuštanje i lođu. Uz stan dolazi....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 431.000 € na 457.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 457.000 €, 130,60 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 380.000 €
01.01.2026 - 405.000 €
20.01.2026 - 420.000 €
22.01.2026 - 431.000 €
25.02.2026 - 457.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Za sva pitanja molimo kontaktirati broj: 091 37 00 367. Zgrada se nalazi u mirnoj, ali centralno pozicioniranoj Tržnoj ulici u Zaprešiću nasuprot gradske tržnice u uređenom i urbaniziranom okolišu. U zgradi su ukupno 34 stana, a glavni ulaz u zgradu je s pješačkih površina uz Tržnu....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 348.000 €, 99,30 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 184.800 €, 56,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA ? MODERNI STANOVI U ZAPREŠIĆU, NADOMAK CENTRA Lokacija Novi stambeni projekt smješten je u neposrednoj blizini centra Zaprešića, s izvrsnom prometnom povezanošću: autobusna i željeznička stanica udaljene su samo 200 m, a pristup automobilom je brz i jednostavan. Mirna....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 335.000 € na 338.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 338.000 €, 93,40 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.01.2026 - 299.000 €
19.01.2026 - 310.000 €
22.01.2026 - 318.000 €
28.01.2026 - 327.000 €
08.02.2026 - 335.000 €
25.02.2026 - 338.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 191.400 €, 58,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se stanovi u novom projektu novogradnje u Zaprešiću, drvena gradnja, blizina centra. Projekt se sastoji od 12 stanova, u svakom ulazu po 4 stana, što predstavlja jednu od glavnih prednosti ovog projekta. Manje zgrade pružaju intimniju i privatniju atmosferu, omogućavajući....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 536.000 € na 544.000 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 544.000 €, 147,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 470.000 €
20.01.2026 - 485.000 €
22.01.2026 - 495.000 €
31.01.2026 - 529.000 €
25.02.2026 - 536.000 €
04.03.2026 - 544.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 184.800 €, 56,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA ? MODERNI STANOVI U ZAPREŠIĆU, NADOMAK CENTRA U ponudi su stanovi u novom stambenom projektu u Zaprešić, smještenom u neposrednoj blizini centra grada. Riječ je o suvremenoj drvenoj (modularnoj) gradnji koja osigurava visoku razinu kvalitete stanovanja, energetsku učinkovitost....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 191.400 €, 58,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 523.330 €, 151,69 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA ? MANJA STAMBENA ZGRADA U ZAPREŠIĆU, ULICA LJUDEVITA GAJA U mirnoj i atraktivnoj Ulici Ljudevita Gaja u Zaprešić smještena je moderna stambena zgrada s ukupno četiri stana, projektirana s naglaskom na kvalitetu života, privatnost i vrhunsku gradnju. Lokacija predstavlja....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 184.800 €, 56,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-soban stan u novom projektu, novogradnja u Zaprešiću, drvena gradnja, blizina centra. Projekt se sastoji od 12 stanova, po 4 stana u svakom ulazu, što predstavlja jednu od glavnih prednosti ovog projekta. Manje zgrade pružaju intimniju i privatniju atmosferu, omogućavajući....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more