• GoHome Professional
novogradnja ZAGREB čulinečka cesta - GoHome
  • novogradnja ZAGREB čulinečka cesta - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja ZAGREB čulinečka cesta

  • Za upit "novogradnja zagreb čulinečka cesta" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.776 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 759 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+2%

Promjena cijene sa 220.000 € na 225.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 225.000 €, 67,00 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.03.2026 - 206.000 €
22.04.2026 - 220.000 €
03.05.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Donja Dubrava, Čulinečka cesta, trosoban stan 62 m2 na drugom katu NOVOGRADNJE.Zgrada se sastoji od prizemlja, prvog ,drugog i uvučenog kata. Ukupno četri stana u zgradi. Građena prema najvišim standardima.Podno grijanje putem dizalice topline VaillantTroslojna PVC stolarijaPrvoklasna....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Žitnjak, 123.760 €, 34,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja stana Novogradnja, Čulinečka cesta, Resnik (Zagreb) Stan S3 Na mirnoj i urbanoj lokaciji u naselju Resnik, u ponudi je dvosoban stan u novogradnji smješten u prizemlju moderne stambene zgrade koja se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata. Zatvorena stambena površina iznosi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 235.000 €, 67,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA ? TROSOBAN STAN S DVORIŠTEM I PARKINGOM / ČULINEČKA CESTA (RESNIČKI GAJ) Prodaje se moderan trosoban stan u prizemlju ukupne obračunske površine 67 m², s pripadajućim privatnim dvorištem (52,7 m²) i vanjskim parkirnim mjestom (16 m²), smješten u manjoj stambenoj zgradi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja zagreb čulinečka cesta'
141.800 €
152.200 €
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 235.000 €, 67,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Rijeka, donja Drenova zelena zona

na savršenoj lokaciji na donjoj Drenovi! Stan se nalazi na 1. katu manje stambene zgrade s fasadom i krovom iz 2011. godine.

www.dux-nekretnine.hr
Stanovi novogradnja RIO Kantrida, Rijeka zelena zona

Trenutno najatraktivniji stambeni kompleks koji se gradi u Rijeci na atraktivnoj lokaciji Kantrida!

www.pbz-nekretnine.hr
Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 2)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!