novogradnja Vidici pala cijena - GoHome
  • novogradnja Vidici pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja Vidici pala cijena

  • Za upit "novogradnja vidici pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-8%

Promjena cijene sa 239.000 € na 220.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Vidici, 220.000 €, 79,03 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2025 - 239.000 €
02.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? ŠIBENIK, VIDICI Prodaje se svijetao i prostran dvosoban stan površine 79,03 m², smješten na 12. katu održavane stambene zgrade s liftom, u traženom i popularnom šibenskom naselju Vidici. Stan se sastoji od: dvije prostrane spavaće sobe....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 237.000 € na 220.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Vidici, 220.000 €, 79,03 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.11.2025 - 237.000 €
01.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i svijetao stan površine 79 m². Sastoji se od hodnika, wc/kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje i blagovaonice, spremišta, dnevnog boravka i balkona s kojeg se pruža otvoren pogled na more i otoke. Pripada joj ostava u podrumu. Stan se nalazi u urednom i očuvanom....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 250.000 € na 238.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Vidici, 238.000 €, 69,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 250.000 €
25.04.2026 - 238.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i ugodnoj lokaciji u šibenskom naselju Vidici prodaje se trosoban stan površine 69 m², smješten na 1. katu stambene zgrade s liftom. Stan je južno orijentiran, zbog čega ima puno prirodnog svjetla tijekom cijelog dana, a s lođe se pruža otvoren pogled, što prostoru daje....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 239.000 € na 220.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 220.000 €, 79,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 239.000 €
06.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ŠIBENIK, VIDICI Prodaje se svijetao i prostran dvosoban stan površine 79,03 m, smješten na 12. katu održavane stambene zgrade s liftom, u traženom i popularnom šibenskom naselju Vidici. Stan se sastoji od: dvije prostrane spavaće sobe prostrane....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • vidici pala cijena (6)
  • novogradnja vidici (42)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!