- novogradnja SUMARTIN

  • Za upit "novogradnja sumartin" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SUMARTIN, 1.900.000 €, 300,00 m2 cca 6330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Brač, moderna vila smještena na prekrasnoj poziciji 1. red uz more. Položena na zemljištu od 1100 m2. Vila se sastoji od dvije etaže svaka od cca 150 m2 te je podijeljena u dva dijela.Prvi dio se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka i kupaonice u prizemlju te 3 spavaće sobe i dvije....

 
 
 
  Kuća, SUMARTIN, 160.000 €, 123,00 m2 cca 1300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća u izgradnji u rohbau stanju na Braču, veličine 123 m² s okućnicom od 11 m². Na prizemlju i dva kata smještena su dva stana, odnosno kuća ima ukupno dva dnevna boravka, tri spavaće sobe i tri kupaonice. Kuća ima terasu od 11 m² i balkon od 4 m². Među slikama možete vidjeti predviđeni....

 
 
 
  Zemljište, SUMARTIN, 500.000 €, 1760,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.10.2025.,

www.trgostan.hr

Atraktivno građevinsko zemljište površine 1.760 m2, smješteno na predjelu Puntinak u Sumartinu na otoku Braču, s prekrasnim pogledom na more, napravljeni iskopi i ogradni zidovi, prilaz autom, priključci vode i struje u neposrednoj blizini, idealno za vilu s bazenom ili višestambeni....

 
 
 
  Kuća, SUMARTIN, 650.000 €, 107,00 m2 cca 6080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stara kamena kuća katnica sa okućnicom s prekrasnim pogledom na more na samoj rivi u centru Sumartina na otoku Braču. Kuća je građena u razdoblju od 1933-1935. godine na zemljištu površine 1060m2, a sama kuća tlocrtno zauzima 107m2. Sastoji se od 3 etaže, prizemlja, prvi....

 
 
 
  Kuća, SUMARTIN, 800.000 €, 303,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na iznimnoj lokaciji u Selcima, mjestu Sumartin na otoku Braču, smjestila se ova predivna samostojeća vila izgrađena od autentičnog bračkog kamena. Samo 50 metara udaljenosti od mora, vila nudi spektakularan, otvoren pogled na tirkizno plavetnilo Jadrana, pružajući savršen mediteranski....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 1.950.000 € na 2.250.000 € - 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SUMARTIN, 2.250.000 €, 290,00 m2 cca 7760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.06.2025 - 2.150.000 €
26.07.2025 - 1.980.000 €
25.11.2025 - 1.990.000 €
23.12.2025 - 1.950.000 €
17.03.2026 - 2.250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prekrasna villa u prvom redu do mora - Spoj mediteranske tradicije i modernog luksuza!! Brač, Sumartin Na izvanrednoj lokaciji, u prvom redu do kristalno čistog mora, smjestila se ova prekrasna villa koja savršeno spaja dalmatinski šarm i suvremeni stil življenja. Raskošna, ali skladna....

 
 
 
  Apartman, SUMARTIN, 325.000 €, 83,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Sumartin, trosobni apartman s pogledom na more, površine 83 m2. Položen na prvom katu manje stambene zgrade te ga odlikuje funkcionalan i prostran raspored. Unutrašnjost se sastoji od ulaznog prostora, spremišta/praonice, predsoblja i tri spavaće sobe, od kojih glavna soba ima vlastitu....

 
 
 
  Kuća, SUMARTIN, 320.000 €, 125,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Gotova, lijepo i moderno opremljena kuća na Braču, veličine 125 m² s okućnicom od 35 m². Na prizemlju i dva kata smještena su dva stana, odnosno kuća ima ukupno dva dnevna boravka, tri spavaće sobe, dvije kuhinje i dvije kupaonice. Kuća ima prostranu terasu od 17,5 m², termo fasadu....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 211.440 € na 193.820 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SUMARTIN, 193.820 €, 35240,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2025 - 211.440 €
12.04.2026 - 193.820 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo poljoprivredno zemljište na Braču, Supetar. Zemljište ima 37.240 m2 i nalazi se u Sumartinu. Sumartin je smješten na istočnoj strani Brača. Zemljište je prohodno cijelom dužinom, ima održavan put. Zemljište je okruženo maslinicima, teren je ravan, uglavnom prekriven šumom.....

 
 
 
  Kuća, SUMARTIN, 529.000 €, 210,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo samostojecu kucu u Sumartinu ukupne povrsine 180m2 sa terasom povrsine 60m2 i pomocnim objektom povrsine 30m2. Krasna lokacija u mirnom dijelu mjesta na svega stotinjak metara od plaže. Parcela povrsine 1081m2. Ishođena dozvola za nadogradnju jedne etaze povrsine 95m2 sa....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sumartin (37)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.