- novogradnja PULA

  • Za upit "novogradnja pula" pronađeno 5 241 nekretnina - prosječna cijena 3.531 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • parking
    • lođa
    • luksuzan
    • održavan
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monte Magno, 283.000 €, 89,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Pula, najveći grad Istre, poznata je po svojoj bogatoj povijesti, mediteranskom ugođaju i odličnoj infrastrukturi. Smještena na obali Jadrana, nudi idealan spoj urbanog života i blizine mora. U jednom od njezinih najpoželjnijih kvartova, Valdebeku, nalazi se mirna i zelena oaza savršena....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 148.500 € na 158.900 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Šikići, 158.900 €, 45,28 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.06.2025 - 137.000 €
30.08.2025 - 148.500 €
11.04.2026 - 158.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Šikići, prodaje se stan u modernoj novogradnji. Stan "A14" nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika i garderobe, kupaonice, jedne spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice i natkrivene terase ukupne zatvorene površine od 42,16 m2. Stanu pripada....

 
 
 
  Stan, PULA, 194.900 €, 64,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se moderna novogradnja u mirnom prigradskom naselju Šikići, udaljenom svega 4 km od centra Pule. Na prodaju je stan oznake ?A5? ukupne neto površine 64.19 m2, koji se nalazi u prizemlju. Sastoji se od: hodnika s garderobom, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 250.000 €, 57,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan na Monvidalu smješten u prizemlju novogradnje s liftom. Ukupne je površine 57 m2 te se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dvije spavaće sobe i dnevnog dijela s kuhinjom i blagovaonom s izlazom na lođu. Stanu pripada i vrt u vlasništvu te jedno vanjsko nenatkriveno....

 
 
 
  Stan, PULA, 240.000 €, 59,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se moderan stan u novogradnji na atraktivnoj lokaciji u Novoj Verudi u Puli na svega 300 m od mora, smješten u visokom prizemlju. Stan je funkcionalnog i dobro osmišljenog rasporeda. Stan je funkcionalno i promišljeno raspoređen te obuhvaća ulazni hodnik, prostrani i svijetli....

 
 
 
  Stan, PULA, 217.900 €, 58,00 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

IZNIMAN PROJEKT VRHUNSKE NOVOGRADNJE NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI - ŠTINJAN!! Jednosobni i dvosobni stanovi iznimne kvalitete te odličnog rasporeda odlični kao odabir nekretnine za život ili investiciju. Lokacija Štinjan - Pula Štinjan je prigradsko naselje u sastavu grada Pule te naselje....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 133.650 €, 48,29 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Šikići, prodaje se stan u modernoj novogradnji. Stan "A3" nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika i garderobe, kupaonice, jedne spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice i loggie ukupne zatvorene površine od 42,27 m2. Stanu pripada jedno parkirno....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 200.000 €, 58,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2024.,

www.eurovilla.hr

U Štinjanu na odličnoj lokaciji udaljenoj samo 800 m od prvih plaža te s otvorenim pogledom na more smjestio se kvalitetni stambeni projekt s tri zgrade u nizu. Navedeni stan nalazi se na prvom katu ukupne površine 56,44 m2, oznake je B3 te se sastoji od :hodnik, dnevni boravak, blagovaona....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 162.080 €, 52,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2024.,

www.indomio.hr

Pula, stan s dvije spavaće sobe u modernoj novogradnji od sveukupno 28 stanova. Nekretnina se nalazi nadomak svih bitnih sadržaja, škola, vrtića, kafića, bolnice i šoping centra. Stan se sastoji od ulaznog prostora, dnevnog boravka, kupaonice, dvije spavaće sobe i lođe - korisne površine....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 217.700 €, 57,13 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.eurovilla.hr

U šarmantnom prigradskom naselju Štinjan nudimo stan u novogradnji na prvom katu ukupne stambene površine od 57,13 m2.Projekt se sastoji od ukupno devetnaest stambenih građevina od kojih su deset poluugrađene, a devet ugrađene stambene građevine. Svaka stambena građevina dobila je....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 673-682 (od ukupno 691)