• GoHome Professional
novogradnja MAKARSKA porasla cijena - GoHome
  • novogradnja MAKARSKA porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja MAKARSKA porasla cijena

  • Za upit "novogradnja makarska porasla cijena" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 4.123 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 340000 eura
    • do 430000 eura (prosječna cijena)
    • do 510000 eura
    • do 4300 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • opremljen
    • prvi red do mora
    • parking
    • 2.kat
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+5%

Promjena cijene sa 225.541 € na 236.500 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 236.500 €, 55,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 225.541 €
15.05.2026 - 236.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je apartman s prekrasnim pogledom na more, smješten na drugom katu moderne novogradnje u Tučepima. Ukupne neto površine 55,01 m, apartman se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka, blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice i balkona. Prostorije su suvremeno uređene, s pažljivo....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 297.430 € na 314.426 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 314.426 €, 68,00 m2 cca 4620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 297.430 €
15.05.2026 - 314.426 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan apartman u prizemlju manje novogradnje s ukupno šest stambenih jedinica. Neto površina iznosi 84,98 m, a prostor uključuje dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonicu, natkrivenu terasu te pripadajući vrt. Stan je opremljen klimama....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 225.541 € na 236.500 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, MAKARSKA, 236.500 €, 55,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 225.541 €
16.05.2026 - 236.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja makarska porasla cijena'
288.400 €
342.000 €
339.000 €
 
+18%

Promjena cijene sa 440.420 € na 521.550 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 521.550 €, 115,90 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 440.420 €
15.05.2026 - 521.550 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Makarska, 4 sobni luksuzni, novogradnja pogled more, kraj 2024, blizu mora i marine, parking Prodajemo stan na 1. katu - 2min autom od plaže novoj zgradi sa 3 stana na odličnoj lokaciji Krvavica kraj Makarske. Stan je ukupne neto površine 115,90 m², a sastoji od dnevnog dijela s kuhinjom,....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 243.600 € na 261.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 261.000 €, 87,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 243.600 €
06.05.2026 - 261.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u Makarskoj (Veliko Brdo) u novogradnji odlična prilika! Na prodaju je stan S1Z u zgradi s ukupno 6 stanova, na 3. katu od 3. Stan je površine zatvorenog dijela 67,10 m i sastoji se od : - prostrane dnevne sobe s blagovaonicom - kuhinjom, - hodnika, - dvije spavaće....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 452.751 € na 522.405 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 522.405 €, 116,00 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 452.751 €
18.05.2026 - 522.405 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Makarska, 4 sobni luksuzni stan, novogradnja Prodajemo stan na 2. katu S3- 2min autom od plaže novoj zgradi sa 3 stana na odličnoj lokaciji Krvavica kraj Makarske. Stan je ukupne neto površine 116,09 m2, a sastoji od dnevnog dijela s kuhinjom, blagovaonom , 2 kupaonice, 3 spavaće....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 297.430 € na 314.426 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, MAKARSKA, 314.426 €, 68,00 m2 cca 4620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.11.2025 - 297.430 €
18.04.2026 - 314.426 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.11.2025.,

www.broker.hr

Na prodaju je moderan apartman u prizemlju manje novogradnje s ukupno šest stambenih jedinica. Neto površina iznosi 84,98 m², a prostor uključuje dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonicu, natkrivenu terasu te pripadajući vrt. Stan je opremljen klimama....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 202.600 € na 208.600 € - 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 208.600 €, 59,60 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.10.2025 - 202.600 €
24.02.2026 - 208.600 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Komforan jednosoban stan na 2. katu novogradnje ukupne korisne površine 58,3 m2 s pogledom na more.Sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka i kuhinje s blagovaonicom, kupaonice, hodnika i loggie. Stanu pripada i ostava u podrumu, te vanjsko parkirno mjesto.Ukupna površina iznosi....

 
 
 
 
+25%

Promjena cijene sa 200.000 € na 250.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 250.000 €, 50,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.07.2025 - 180.000 €
09.11.2025 - 199.000 €
16.11.2025 - 200.000 €
07.03.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan: Makarska, 50.00 m2, novogradnja ! Lokacija: Zapad.. Osigurano parking mjesto ! Useljivo odmah !!!! Komplet sa namještajem !!! Parking natkriven 15.000 e ! MOLIM NE ŠALJITE PORUKE IMATE BROJ !!! 095 9056 846 Stan: Makarska,Jednosoban 50.00 m2, novogradnja (prodaja).

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 253.000 € na 278.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 278.000 €, 72,20 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 253.000 €
11.04.2026 - 278.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan nalazi se u prizemlju zgrade u novom stambenom kompleksu u mjestu Blato na Makarskoj rivijeri, svega oko 150 metara od mora. Stan predstavlja odličan izbor za život, odmor ili kao investicija za turistički najam. Ukupne neto površine 72,20 m², stan se sastoji od dnevnog....

 
 
 
 
+29%

Promjena cijene sa 492.975 € na 633.825 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 633.825 €, 140,85 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 492.975 €
18.05.2026 - 633.825 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja u Makarskoj - luksuzni stan Makarska, 4 sobni luksuzni privatni bazen, useljenje kraj 2024, blizu mora i marine, parking Stan u prizemlju - 2min autom od plaže novoj zgradi sa 3 stana na odličnoj lokaciji Krvavica kraj Makarske. Stan je ukupne neto površine 133,49m2, a....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 315.684 € na 348.684 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 348.684 €, 87,00 m2 cca 4010 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 315.684 €
01.05.2026 - 348.684 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan u novogradnji u zapadnom dijelu grada, uskoro useljivo! Zgrada se sastoji od suterena sa 9 garažnih mjesta i ostava, prizemlja i tri kata sa ukupno 16 stanova. Zgrada ima lift. Stan je ukupne površine 87,69m2 i nalazi se na trećem katu zgrade. Stan se sastojati od hodnika,....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 269.148 € na 300.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 300.000 €, 81,59 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 298.146 €
28.02.2026 - 277.300 €
07.03.2026 - 269.148 €
11.05.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosoban stan smješten u zapadnom dijelu grada u uskoro useljivoj zgradi sa liftom. Zgrada će se sastojati od suterena sa 9 garažnih mjesta i ostava, prizemlja i tri kata sa ukupno 16 stanova. Stan je površine 81,56m2 i dostupan na prizemlju. Stanovi će se sastojati....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 276.000 € na 307.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 307.000 €
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 235.000 €
06.04.2026 - 276.000 €
11.04.2026 - 307.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Penthouse je smješten na trećem katu moderne novogradnje u Makarskoj, na mirnoj lokaciji na Zelenci. Riječ je o dvoetažnom stanu koji se proteže kroz osnovnu etažu i galeriju te je prikladan za kupce koji traže kvalitetan i dugoročno održiv dom ili atraktivnu nekretninu za odmor.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu